Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

Paweł Kukiz o hipokryzji PIS-u z K. Morawieckim

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kukiz opowiada o tym jak to do niego zwrócił się śp.Kornel Morawiecki z propozycją aby kadydaci Wolni i Solidarni startowli z listy KUKIZ 15!?

ŚP.Kornel Morawiecki udzielił onegdaj wywiadu dla Pomorskiej TV NARODOWEJ:

www.youtube.com/watch

 
Kukiz o hipokryzji PiS ws. Kornela Morawieckiego. Ujawnił jedną z ich ostatnich rozmów


Paweł Kukiz o hipokryzji PiS ws. Kornela Morawieckiego: Był odpychany i jego partia Wolni i Solidarni też.
W sobotę Kornel Morawiecki został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Uroczystość miała charakter państwowy, uczestniczyli w niej m.in. prezydent i prezes PiS. – Dla mnie pobyt na tej mszy pożegnalnej był dość przykry. Miałem różne myśli dotyczące właśnie hipokryzji – skomentował w niedzielę w Polsat News Paweł Kukiz.


Kornel Morawiecki to legenda opozycji w czasach PRL, twórca "Solidarności Walczącej". Po upadku Polski Ludowej w polityce się nie odnalazł – dopiero w 2015 roku dostał się do Sejmu z list Ruchu Kukiz'15.

 Na mszy żałobnej prezes Jarosław Kaczyński mówił zaś tak, jakby to dzięki PiS-owi Kornel Morawiecki mógł wejść do dużej polityki: "Gdy Kornel Morawiecki został marszałkiem seniorem Sejmu, zaczął się koniec postkomunizmu. I to był jego wielki triumf. I spełnienie jego niezwykłego życia".
Reklama

Paweł Kukiz i Kornela Morawiecki w Sejmie ,  tam ich drogi się  rozeszły się z hukiem po tym, gdy posłanka Małgorzata Zwiercan zagłosowała na dwie ręce. Kukiz oskarżał go m.in. o oszustwo, w grę wchodziła suma ponad 700 tys. zł.


Twórca "Solidarności Walczącej" nie trafił jednak do PiS. Nie przypadkiem – twierdzi dziś Paweł Kukiz. Jego zdaniem Morawiecki senior był w PiS-ie niechciany i wręcz odpychany.

PAWEŁ KUKIZ

 Człowiek był odpychany przez blisko ćwierć wieku. Również przez tych, którzy wczoraj lali krokodyle łzy siedząc w pierwszych rzędach w kościele. Dla mnie pobyt na tej mszy pożegnalnej był dość przykry. Miałem różne myśli dotyczące właśnie hipokryzji!
Paweł Kukiz w studiu Polsat News przytoczył fragment jednej z rozmów, jaką odbył z marszałkiem seniorem, mniej więcej miesiąc temu. Kornel Morawiecki miał pytać Kukiza o możliwość startu przedstawicieli jego partii (Wolni i Solidarni – przyp. red.).

 

"Oni mnie nie chcą"
– Odpowiedziałem: przepraszam cię, ale ty masz tak PiS-owski wizerunek w tej chwili, że ja nie bardzo widzę miejsce – relacjonował Kukiz. – Oni mnie nie chcą, oni się mnie boją – miał z kolei odpowiedzieć Morawiecki senior pytany przez Kukiza o ewentualny start ludzi z WiS z list PiS-u.

Ja kandydowałem  w ostatnich wyborach do Rady Miasta Gdańska z  Wolni i Solidarni i prosiłem  wielokrotnie w rozmowach tel. z Kornelem ,  aby przyjechał do Gdańska , by wesprzec nas w lokalnych mediach.Nie zrobił tego!

Morskie Drużyny Strzeleckie

Kontradmirał

Sławomir Ziembiński

 

  ,  

 

KOMENTARZE

 • i gdzie tu sensacja ?
  nikt nie chce przyjąć ani wolnych, ani solidarnych, za to wszelkiej maści hochsztaplerzy witani są wszędzie z otwartymi ramionami.
 • To nie hipokryzaja PiS-u.
  To raczej taktyka oficerów prowadzących i PiS i Kornela Morawieckiego. Chodzi o to, że ugrupowanie Kornela czy sam Kornel było trzymane w rezerwie na wypadek - gdyby wyborcy mieli dość bandy czworga w ogóle. Kornel miał skupić tych Polaków, którym obrzydłby PiS i reszta magdalenkowej bandy. Oczywiście to jest tylko mój ogląd sprawy - a przecież mogę się mylić.
  Wniosek?
  Choroba Kornela Marowieckiego ale i jego syn jako premier atrapy Polski - wszystko to nie pozwoliło już na kontynuacje wyżej wspomnianej taktyki.
  Na koniec - w kraju okupowanym przez ciemną moc - nic ważnego nie dzieje się poza kontrola owej mocy.
 • Panie Korsarzu...
  A czy warto tym w ogóle się zajmować?
  Oni się tam dobrze bawią nami a w sumie, jeden nie leszy od drugiego.
  Kiedyś wspólnie rozwalali NASZĄ wtedy Polskę a teraz skaczą sobie do gardeł, bo patrzą jeden na drugiego kto więcej nagrabił, tego rozwalonego przez nich majątku narodowego.

  Oni specjalnie wtedy rozwalili PRL, bo gdy wszystko było państwowe, to nie można się było do tego dobrać.
  Nazwali to więc komuną, ludziom zrobili wodę z mózgu (także te wszystkie teraz dobrze ustwione na tym naszym majątku szałszpilery), rozwalili tą naszą Polskę na kawałki które jeden drugiemu teraz wyszarpują, jak kruki i wrony.
  A biedni Polacy zostali wytępieni lub wyrzuceni a Polski, więc nie ma się co nawet tym zdrajcami sprzedawczykami (wszystkimi) zajmować, by wszyscy jak jeden, są nie lepsi jeden od drugiego.
 • @demonkracja 08:27:42
  Dokładnie tak to jest. A ogłupiony naród polski zamiast trzymać się swojej Mocy, czyli Matki Boskiej Królowej Polski, to daje się wciągać w tą szubrawczą politykę.
  Wszyscy oni tam, jeden nie lepszy od drugiego. Sprzedawczyki.
  TAM już czekają na nich FILMY z ich całego życia, które im zostaną wyświetlone, co oni zrobili z Królestwem Matki Boskiej Królowej Polski..
  Jeden z nich, kolejny już, właśnie ogląda taki film, więc szkoda czasu tu na Ziemi na wychwalanie ich pod niebiosa, bo TAM ich ocena jest zupełnie inna. Widać to już gołym okiem, że jest zupełnie inaczej.

  Ja zwykły pionek drżę ze strachu przed tą "projekcją" tego mojego "filmu" a ci szubrawcy nie mają strachu?, i dalej nam robią wodę z mózgu, dalej niszczą naszą Wiarę i tak wyjałowionych Polaków wysyłają na tamten świat?!
  Pana Boga się nie boją!
 • @Jan Paweł 09:21:43
  Gołym okiem, to widać co innego. Że poddani królowej nieba, i prowadzeni przez jej kapłanów, właśnie w jej kościołach są indoktrynowani odwrotnie niż tu pan raczył sugerować. Więc albo cierpi waść na przypadłość mentalną która nakazuje być i za i przeciw, albo jesteś waść elementem dezinformacji i doskonale sobie zdajesz sprawę.

  https://i.ytimg.com/vi/tOmPGq9Y_rU/maxresdefault.jpg

  https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/c2/68/5c06aa4b23aa0_o_large.jpg

  https://s5.dziennik.pl/pliki/6145000/6145937-lech-walesa-uratowal-matke-900-765.jpg

  https://s4.tvp.pl/images2/4/2/f/uid_42f0851d242cbc4aa8bd28521737f1f71564242174437_width_900_play_0_pos_0_gs_0_height_506.jpg
 • @Oracz 11:14:32
  https://bi.im-g.pl/im/0/9519/z9519550V,21-kwietnia-1989--Tadeusz-Mazowiecki--Piotr-Nowina.jpg

  https://i.pinimg.com/originals/91/0e/f9/910ef9c4a468a378c8400181eadc0ec6.jpg

  W to trzeba kliknąć żeby obejrzeć:
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSHhbkASFiUpCJ6Z4GX1RWZ4WXqoRJb769yOkLbZfJPIWYD7cPmWw

  https://s7.dziennik.pl/pliki/2030000/2030667-papiez.jpg
 • @interesariusz z PL 22:58:13
  Zmarł po ciężkiej chorobie, właściwie od kilku lat nie prezentował się zdrowo, mówił ciężko i niezbyt wyraźnie. Pewnie lata dawne przeżyte w stresach w okresie gdy zakładał i działał w Solidarności Walczącej przełożyły się na te ostatnie. Zasada że tylko dobrze lub wcale się kłania.
 • @Oracz 11:14:32
  Niestety, jest to tylko podszywanie się...
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska
  "Paweł Kukiz w studiu Polsat News przytoczył fragment jednej z rozmów, jaką odbył z marszałkiem seniorem, mniej więcej miesiąc temu.

  Kukiz już na początku sierpnia 2019 roku był dogadany z PSL-em w sprawie startu kandydatów Kukiz'15 z list PSL.
  Pisanie o rozmowie P.Kukiza ze śp. K.Morawieckim, "mniej więcej miesiąc temu" o starcie WiS z list Kukiz'15 to zwyczajne konfabulacje.
 • @
  K.Morawiecki startując w wyborach prezydenckich w 2010 roku, krytykował kontrkandydatów, w tym i J.Kaczyńskiego(równając J.Kaczyńskiego i B.Komorowskiego, co tamtym czasie było równaniem J.K.( ofiary B.Komorowskiego) z B.Komorowskim, udziałowcem zamachu stanu z 10.04.2010 roku.
  To jak PIS miał "kochać" śp. Kornela.
  Dopiero zgoda J.K. na przyjęcie M.Morawieckiego do ekipy PIS-u(co było warunkiem wsparcia przez USA PIS-u w wyborach w 2015 roku) zmieniła oficjalną narrację J.K. o śp. K.Morawieckim, ale bez przygarniania jego WiS pod wyborcze skrzydła PIS-u(i bardzo słusznie, bo K.Morawiecki do końca był bardzo dobrej opinii o G.Schetynie i jego wydmuszce jaką jest P.Kukiz, kumpel G.S. ze studiów i którego ludzie G.S. z Dolnego Ślaska wspierali finansowo w kampanii z 2015 roku).

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej