Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ROSJANIE OBAWIAJĄ SIĘ ATAKU USA W OSETII

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Amerykanie mówią o o zamiarach przesunięcia grupy uderzeniowej nazywanej "pięścią czołgów"

 Na zdjęciu 20 - sta rocznica bytności POLSKI w NATO w Marynarce Wojennej RP w Gdyni

 Stany Zjednoczone grożą Rosji ciosem w nasze wojsko w Południowej Osetii, jeśli nie wycofamy naszych wojsk. Komentarz eksperta rosyjskiego:

Deputowani Rządu Ameryki potwierdzili swoje oświadczenie o możliwym zagrożeniu rosyjskim atakiem na Osetię Południową. Wojsko USA jest gotowe do wsparcia Gruzinów. A Waszyngton mówił o swoich zamiarach przesunięcia grupy uderzeniowej „pięścią czołgów” - zapewnienia wsparcia. W rezultacie żądają od nas całkowitego wycofania wszystkich sił zbrojnych, a ponadto - nie uczestniczenia w ewentualnych późniejszych działaniach wojennych na tym terytorium.

Wyszukał tą informację w sieci 

Morskie Drużyny Strzeleckie

Kontradmirał

Sławomir Ziembiński


 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • I jaki będzie znak, gdy to wszystko zacznie się spełniać?
  Wojsko USA rzeczywiście jest gotowe do wsparcia Gruzinów. Wskazuje na to analiza biblijna. Przypomnę tu fragment z proroczej Księgi Daniela: "I obaj ci królowie [Wielka Brytania i Rosja. W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I] serca swoje skierują ku wyrządzaniu szkody i przy stole jednym kłamstwo mówić będą, lecz nie uda się [zrealizować ich niecnych planów]. Zaiste pozostało jeszcze dopełnienie do czasu wyznaczonego [jest o nim mowa w wersecie 29]. I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że po wcześniejszych zwycięstwach Hitler zaatakuje ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [w ZSRR wprowadzono wówczas ateizm państwowy i wierzących represjonowano], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem"(Daniela 11:27-29a). Co oznacza tu powrót "króla północy? Rosja znów będzie miała bazy militarne poza granicami kraju. Powrót Rosji w tym kontekście oznacza też kryzys, który przyćmi Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, lecz także UE i NATO. Wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci do sojuszu militarnego z Rosją. Co będzie potem? "I [król północy] wkroczy na południe [detonatorem będzie konflikt etniczny na południe od granic Rosji (Mt 24:7). To może być Gruzja i jej zbuntowane regiony], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [Ukraina], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [odległy Zachód, dokładniej mówiąc - Amerykanie] i załamie się [upadnie na duchu] i zawróci" (Daniela 11:29b,30a).

  Tym razem będzie to wojna światowa nie tylko z nazwy. Pokój będzie zabrany z ziemi. Użyty też będzie "wielki miecz" (Objawienie 6:4). Jezus tak go scharakteryzował: "φοβητρα τε και σημεια απ ουρανου μεγαλα εσται" - "budzące postrach także i niezwykłe zjawiska z nieba potężne będą" (Łukasza 21:11, 1550 Stephanus New Testament). W wielu starożytnych manuskryptach tekst ten kończy się zwrotem: "και χειμωνες" - "i mrozy".
  Peszitta aramejska: "וסתוא רורבא נהוון" - "i mrozy wielkie będą". My to dzisiaj nazywamy "zimą nuklearną".
  W Marka 13:8, zaraz po słowach: "będą niedobory żywności" są także słowa: "και ταραχαι" - "i nieporządki" (1550 Stephanus New Testament).
  Aramejska Peszitta: "ושגושיא" - "i zamęt", (zamieszanie) w odniesieniu do stanu porządku publicznego.
  Z powodu użycia tej broni wystąpią także znaczne wstrząsy, braki żywności i epidemie wzdłuż i wszerz regionów (Łukasza 21:11).

  Nietrudno zauważyć, że Jezus przedstawił tu szczegółowy obraz globalnej wojny jądrowej. Wielu dopasowuje go do zaślepiającej nauki o roku 1914 i rozciąga wszystkie te szczegóły do ponad stuletniego okresu. Jezus ostrzegał przed takimi, mówiąc: "Strzeżcie się, abyście nie zostali zwiedzeni. Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim mówiąc: 'Ja jestem'. I: 'Wyznaczony czas przybliżył się'. Nie podążajcie za nimi" (Łukasza 21:8). Mateusz informuje, że owi uzurpatorzy, zwodzący fałszywą nadzieją na bliski koniec obecnego systemu rzeczy, podawać się będą za pomazańców: "Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim, mówiąc: 'Ja jestem namaszczony' i wielu zwiodą" (24:5). Przymiotnik χριστος - w tym kontekście: "namaszczony".
  Ci uzurpatorzy, powołujący się na imię Jezusa Chrystusa, nigdy nie podawali się za Chrystusa. W ten sposób nie zwiedliby wielu wierzących w Niego. Wielu z nich pojawiło się w XIX wieku i ogłaszało bliski koniec tego systemu rzeczy. Nie spełniła się żadna ich zapowiedź. Czas pokazał, kim są w rzeczywistości (Powtórzonego Prawa 18:21,22; por. Jeremiasza 28:8,9,15).

  To wszystko, o czym mówił Jezus (w Łk 21:10,11 i Mt 24:7), nie miało trwać ponad sto lat. To wszystko miało towarzyszyć tylko tej jednej wojnie i miało być jedynie "początkiem bólów porodowych" (Mt 24:8).

  Gdy uczniowie zapytali Jezusa: "Powiedz nam, kiedy to nastąpi? I jaki będzie znak, gdy to wszystko zacznie się spełniać?", wyraźnie zaznaczył: "Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się. To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec [τελος, pierwsze znaczenie: wypełnienie, spełnienie]" (Mk 13:4,7, BT). Jezus wyraźnie ostrzegł uczniów, że wojna będąca znakiem i wypełnieniem Jego zapowiedzi, nie zacznie się od konfliktu pomiędzy państwami. Ta wojna zacznie się inaczej: "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi", podobnie jak w 2008 w Gruzji (Mr 13:8). Jak wiadomo, I wojna światowa nie zaczęła się w ten sposób. 28 lipca 1914 Austro-Węgry wypowiedziały wojnę Serbii.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej