Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

Atak na Samochód Pomorskiej TV NARODOWEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przebito dwie opony nożem pod domem red.Sławomira Ziembińskiego w Gdańsku.Trzeba będzie kupić teraz ...cztery opony bo bieżniki na osiach były różne!Fundacja SŁAWPOL w której działa PTVN prosi Was o wsparcie finansowe?

    RENO MAGANE KUPIŁA FUNDACJA SŁAWPOL OD URZĘDU SKARBOWEGO W ŁASKU
Dwa lata temu weszła w życie Ustawa, którą Sejm RP uchwalił i dzięki niej organizacje pozarządowe mogą zakupić po cenie złomu samochody , których US nie sprzedał na dwóch kolejnych licytacjach.Fundacja SŁAWPOL złożyła ofertę i zakupiła w ten samochód Reno Megane w Łasku koło Łodzi.Wszelkie naprawy i zakup paliwa finansuje w tym samochodzie właśnie fundacja SŁAWPOL!

  Samochód ten stał trzy tygodnie , bo wpadł w studzienkę na ulicy Skiby.Po naprawie zawieszenia postawiłem go w czwartek pod domem na ul.Zalesie. W sobotę kiedy wieczorem około 18.30 wsiadłem z dwiema kobietami do Reno Megane okazało się , że przebita jest przednia opona.Zaparkowałem auto i dopiero w poniedziałek rano zabrałem się za koło , ale wtenczas okazało się , że w niedziele przebito w samochodzie drugą oponę z tej samej strony z tyłu.Przestępca , który to uczynił spać nie może teraz spokojnie, bo są zrobione zdjęcia z kamery a sprawa została zgłoszona Policji i trwa dochodzenie!Osoby mające jakieś informacje w tej sprawie lub chcący WESPRZEĆ Fundację SŁAWPOL proszone są kontakt pod nr Fundacji SŁAWPOL 604399321 lub slawomirziembinski@gmail.com

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

Film dokumentujący zniszczenie opon w Reno Megane pod domem red.Sławomira Ziembinskigo: z PTVN :

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej