Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICJA PRZYJECHAŁA NA INTERWENCJE - PRZEBITE OPONY PTVN?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niedawno przebito nożem opony w Reno Megane , które zakupiła fundacja SŁAWPOL od URZĘDU SKARBOWEGO w Łasku. Teraz dzięki temu pojazdowi red.Sławomir Ziembiński może robić reportaże w woj. pomorskim...

 Policja została wezwana przeze mnie około godziny 10-tej na ul.Skiby , gdzie wczoraj zaparkowałem samochód Reno Megane i udałem się z kamerą na Sesję Rady Dzielnicy wówczas na sesji , ze pod blokiem moim przebito nożem.....!A dziś rano t.j. 30 -tego października chcąc pojechać do lekarza specjalisty na umówioną miesiąc wcześniej wizytę stwierdziłem , że mam ponownie przebite opony .Wygląda na to , że ktoś celowo niszczy samochód red.Pomorskiej TV NARODOWEJ, która to TV jest niewygodna dla WŁADZY.Policja przyjechała po około pól godzinie i spisała protokół po wylegitymowaniu mnie....Teraz mam czekać na ekipę kryminalistyczną , która dokona dokładnego zebrania śladów....
Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 POLICJA przyjechała na interwencje w sprawie przebitych opon w samochodzie RENO MEGANE ,  którym to jeździ red..Sławomir Ziembiński z Neon24.pl

 www.youtube.com/watch

Policja ponownie przyjechała do Reno Megane dokonać oględzin oględzin pojadzu:

 www.youtube.com/watch

  Czy my obywatele RP doczekamy się dobrej PRACY POLICJI w Rzeczypospolitej Polskiej? Przydałaby się Policyjna polewaczka aby polać Dowódcom Policji z Komedy Głównej po ....głowach!?

Nowy Komisariat Policji nr II w Gdańsku , ale działania Policji takie same , biurokracja i zero zrozumienia poszkodowanego.Przyjechałem na wezwanie mnie prze telefon i po odczekaniu 15 minut na panią Naczelnik dowiedziałem się ....!Pani naczelnik w ogóle nie była zorientowana o co chodzi a pan , który mnie wezwał na komisariat wcale się mi nie przedstawił! Pokazałem więc nr służbowy tel. policjanta ale nic to nie dało , więc się wkurzyłem i opuściłem ten nowoczesny komisariat , ze starymi tradycjami... milicyjnymi. Nazywają się inaczej ale metody działania mają zupełnie podobne, zero EMPATII do poszkodowanego !?

Pomorska TELEWIZJI NARODOWEJ
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu


Policja Komisariat II w Gdańsku - wezwanie przez telefon .....BEZCELOWE:

 www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Są takie modele kamer (rejestratorów)
  Które mają funkcję nagrywania dopiero po wykryciu ruchu i w całkowitej ciemności, bo oświetlają pole widzenia w podczerwieni, cena już od 40zł. Na policję nie ma co liczyć bo oni potrafią tylko robić dobre wrażenie na naiwnych.
  Mnie to nawet zgłaszać szkód się nie chciało, a dopiero całkowitą kradzież pojazdu z musu zgłosiłem. Gliniarz tak protokołował by żadnego konretu, punktu zaczepnienia do śledztwa, m.in słyszałem przypadkiem aktywność lawety która brała mój pojazd w nocy, tylko żywopłot odsłonił mi widok, godzinę też pamiętałem a pajac robił ze mnie durnia przy spisywaniu protokołu.
 • @Oracz 23:58:56
  Oni bimbaja na swoją robotę i swoje obowiązki w przeważającej części spraw, bo raz: że to dla nich gówno nie temat kradzież mienia za parę tysięcy, a dwa: negatywna selekcja robi swoje, a trzy: jak jakaś chujoza jest tzw uchem i strzela z niego prokuratorowi czy policji, to ma zielone światło przywłaszczać sobie mienie frajerów i szlus. Nie wspominając o korupcji.
 • @Oracz 00:04:53
  Ale fajne u pana jest to, że nie rzuca pan podejrzeń, choć być może ma swoje typy. Bo czasem można kogoś bezpodstawnie oskarżyć, tak się sprzysiegają okoliczności a jednak ktoś kto prawie na pewno miał być sprawcą nim nie jest, a jest nim taki, który by nam przez myśl nie przeszedł. Dziesiątki razy widziałem takie przypadki, nie tylko w filmach.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej