Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POŚWIĘCENIE KRZYŻA W MUZEUM SYBIRAKÓW W NOWYM PORCIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Gdańsku nieopodal Kanału Kaszubskiego w dawnych warsztatach Szkoły Morskiej jest mało znane Muzeum Sybiraków.Od siedmiu lat nie mają tam wody bieżącej a Miasto Gdańsk nie potrafi naprawić tej awarii!?

MUZEUM SYBIRAKÓW ,   OPROWADZANIE ZWIEDZAJĄCYCH PO IZBIE PAMIECI POMORDOWANYCH:

  

www.youtube.com/watch

  14 listopada 2019 r. w Muzeum Sybiraków w Nowym Porcie ksiądz kanonik Płatek Kapelan Polskich Drużyn Strzeleckich wraz z Proboszczem Parafii w Nowym Porcie dokonali poświęcenia nowego stalowego Krzyża wykonanego przez Stocznię Remontową.Na tą uroczystość przybyli wolontariusze i zaproszeni goście.Obecny był tam też Andrzej Skiba Radny Miasta Gdańska z Prawa i Sprawiedliwości .Prowadzący tę uroczystość gospodarz pan dr.Jasiński opowiedział uczestnikom o historii tego miejsca oprowadził nas po całym terenie .Następnie zaprowadził nas do sal wystawowych także później zabrał nas do sali w której poczęstowano nas herbatą i kawa i ciastkami.Podziękowano tam wolontariuszom za wykonane prace na rzecz Muzeum Sybiraków i przedstawiono problemy oraz plany dalszego rozwoju.
Przemawiał też pan Bogdan Klimecki Kontradmirał i Komendant oddziału Polskich Drużyn Strzeleckich a także Ksiądz Kapelan Płatek.

Pomorska TV NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 POŚWĘCENIE NOWEGO KRZYŻA W MUZEUM SYBIRAKÓW W NOWYM PORCIE:

  

www.youtube.com/watch

 

 PROBLEMY ORGANIZATRA "Muzeum Sybiraków" w Nowym Porcie:

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej