Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ROSJA NIE ODPUŚCI TWIERDZI PUTIN!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosja nie przestanie zwiększać swoich zdolności obronnych dzięki najnowocześniejszej broni, ale to nie znaczy, że zagrozi jej innymi krajami, powiedział rosyjski prezydent Władimir Putin.

 
Rosja nie przestanie zwiększać swoich zdolności obronnych dzięki najnowocześniejszej broni, ale to nie znaczy, że zagrozi jej innymi krajami, powiedział rosyjski prezydent Władimir Putin.
„Hipersoniczne, laserowe i inne najnowocześniejsze systemy uzbrojenia, których nie posiada żaden inny kraj, zostaną oddane do użytku” - obiecał Putin, spotykając się z nowo przydzielonymi dowódcami wojskowymi i prokuratorami na Kremlu.

Jednak te futurystyczne bronie „nie są pretekstem, aby Rosja groziła komukolwiek” - zauważył.

Przeciwnie, jesteśmy gotowi zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby promować proces rozbrojenia w świetle naszych najnowszych systemów uzbrojenia, które zostały opracowane wyłącznie w celu zagwarantowania bezpieczeństwa w obliczu rosnących zagrożeń, przed którymi stoimy.

W ubiegłym roku Putin wywołał szał w zachodnich mediach, ogłaszając całą nową gamę rosyjskiej broni, w tym pociski hipersoniczne i wycieczkowe, lasery i podwodne drony z silnikami jądrowymi.

W tamtym czasie niewiele wiadomo o tej broni, ale osłona tajemnicy jest stopniowo usuwana, a systemy hipersoniczne, o których mówi się, że są w stanie ominąć wszelkie istniejące środki obrony przeciwrakietowej z powodu podróży pięć razy większej niż prędkość dźwięku, zyskać największą przyczepność.

Wojsko opublikowało już materiał filmowy do udanych testów wystrzelonego z silosu Avangard hipersonicznego szybowca, gdy osiągnął krztusiec 27 Machów (30 000 km / h). Wystrzelony w powietrze pocisk naddźwiękowy Kinzhal został również pokazany publiczności.


Na początku tego miesiąca Putin dokonał kolejnej nieoczekiwanej rewelacji o programie rakiet naddźwiękowych w kraju, gdy zwiedził nową rosyjską korwetę marynarki wojennej nad Morzem Bałtyckim - okazuje się, że kraj będzie również umieszczał takie pociski na statkach.

Jak dumny kapitan pokazał głównemu dowódcy wyrzutni rakiet swojego statku, powiedział, że może on już wystrzelić trzy rodzaje amunicji, z planami jego ulepszenia, aby móc korzystać z obecnie opracowanego pocisku hipersonicznego Zircon. To może być tylko potknięcie języka zrobione przed kamerami, ale Putin nie próbował poprawić marynarki wojennej. „Cyrkonie na pewno tam będą” - potwierdził, patrząc na towarzyszącego mu ministra obrony, Siergieja Shoigu, który w odpowiedzi skinął głową.

Przetłumaczył a rosyjskiego potalu dla Was

 red.Sławomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 

KOMENTARZE

 • Nasze zmartwienie to USA
  Zmartwienie Polaków to USA.

  Niestety to USA podchodząc pod granice Rosji i otaczając Rosję swoimi bazami przyczyniły się do fali przyśpieszonej rozbudowy nowoczesnych systemów obronnych jak i ofensywnych rosyjskiej potęgi militarnej.

  A Polska obecnie rządzona przez chorych rusofobów którzy sprowadzili na naszą Polską Ziemię amerykańskich żołnierzy wyraźnie w agresywnych interesach i imperialnych celach USA.
  Ta obecna PiS władza spowodowała dla nas Polaków śmiertelne niebezpieczeństwo, biologicznej zagłady, bo wrazie napadu USA lub NATO na Rosję, Putin jasno oświadczył ze Rosja w przypadku agresji ze strony USA lub NATO broniąc swojego państwa a zwłaszcza ludnosci, użyje całego nuklearnego odwetowego potencjału i nie będzie robić żadnej selekcji i zastanawiać się czy na terytorium państw gdzie są rozmieszczone amerykańskie bazy jest czy też nie jest broń atomowa. 

  Wszystkie te kraje zostaną wymazane z powierzchni ziemi łączne z USA.

  Rosja posiada ponad 7500 głowic atomowych, dane z 2014 roku, wystarczająco by zniszczyć wszystkie kraje NATO.

  Oby nigdy to tego nie doszło, a Amerykanie żeby w końcu się opamietali w prowokacjach przeciwko Rosji.
  My Polacy chcemy żyć i dość Polska wycierpiała w przeszłości a Yankees niech wracają tam skąd przybyli i niech w Ameryce zajmą się wewnętrznymi swoimi sprawami, biedą 50 milon ludzi żyjących w nędzy, brakiem opieki medycznej dla najuboższych, analfabetyzmem i przestępczość jedną z największych na świecie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej