Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

BUDUJEMY W GDAŃSKU MOSTY DLA PANA ...WOJEWODY I STAROSTY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Gdańsku nieopodal Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego trwa Wielka Budowa. Zbudowano już jeden most ale w budowie jest już drugi.

 W GDAŃSKU naprzeciw Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego rwa budowa nowego drugiego mostu w kierunku Oruni i Pruszcza Gdańskiego.Podczas robót odkryto zabytkowe stare mury , co stało się powodem badań archeologicznych a następnie doprowadziło to przedłużenia terminu wykonania całego projektu.Zmieniono w nim niektóre elementy budowy drogi oraz parkingu przed Urzędem Wojewódzkim. Wykonując reportaż zostałem przez robotnika zapytany czy odbyłem szkolenie BHP?
Tak się składa , że onegdaj w 1989 r. pracowałem , jako Kierownik Robót w spółce OLIKON i prowadziłem prace remontowe na Pochylni Buczyniec Kanału Elbląskiego.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 BUDUJEMEY MOSTY DLA WOJEWODY I ...STAROSTY:

www.youtube.com/watch

 

Pietnastego listopada 2019 r. minął już termin kolejny , który to podał w ostatnim moim wywiadzie z nim Alan Aleksandrowicz V-ce Prezydent Gdańska!Teraz po moich ostatnich reportażach dokumentujących postępy w pracach na budowie nowego torowiska z Przeróbki na Stogi roboty ruszyły pełną parą.Widać nie tylko maszyny układające tory ale są już także ekipy zakładające trakcję elektryczną , co wskazuje na to , że na gwiazdkę pod Choinkę przyjadą na STOGI po dwóch latach nieobecności TRAMWAJE!Daj Boże aby tak się stało , bo mieszkańcy Gdańska już mają dość uciążliwości z przesiadkami z autobusów do tramwai!

Pomorska TELEWIZJI NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 TRAMWAJE MAJĄ SZNSE DOJECHAĆ NA ....GWIAZDKĘ  NA UL.ZIMNĄ NA GDAŃSKICH STOGACH:

 www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej