Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

NADZWYCZAJNA KASTA, SĄDY A POLSKI WYMIAR NIESPRAWIEDLIWOŚCI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wkurzyły mnie dzisiaj te dyskusje polityków w TVP i postanowiłem Wam sam powiedzieć , bo znam am z autopsji POLSKI WYMIAR NIESPRAWIEDLIWOŚCI i doświadczyłem w swoim życiu jak naprawdę działają Sędziowie , Prokuratorzy, Adwokaci na i ....Policja!?

 LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ JUŻ OGŁUPIAĆ SĘDZIOM DZIAŁAJĄCYM W POLSKIM WYMIARZE NIESPRAWIEDLIWOŚCI.Teraz jeden Sędzia chce decydować , czy drugi sędzia ma PRAWO ORZEKAĆ!To jest nic innego jak ANARCHIA w sądownictwie.Widać jak na tacy , że w POLSCE od czasu PRL - u RZĄDZI NADZWYCZAJNA KASTA SĘDZIOWSKA. Nadal ORZEKA ponad setka Sędziów nominowanych w PRL-u  Najwyższy czas panie Ziobro zrobić z tym towarzystwem z KASTY porządek a nie patrzeć na to przez....PALCE!

Morskie Drużyny Strzeleckie
Kontradmirał
Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KONTRADMIRAŁ I DOWÓDCA Morskich Drużyn Strzeleckich mówi jak jest w POLSKIM WYMIARZE NIESPRAWIEDLIWOŚCI:

 www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

  • Moąe mu się pomylili sędziowie wojskowi s sądownictwa wojskowego przydzielonego przez NKWD Armii gen Berlinga z sędziami cywiln
    Cywilne sądownictwo po wojnie zatrudnialo początkowo sędziów przedwojennych , którzy przeżyli okupację (prawie połowa) Sądownictwo wojskowe znane ze zbrodni sądowych na patriotach także z marynarki wojennej zostało rozwiązane w 1956r. W PRL sędziowie cywilni cieszyli się bardzo dużym marginesem swobod i nie byli tak bezpośrednio ja to robi prezessimus z Ziobro i swymi słupami partyjno sejmowymi uzależnienieni od kacyków partyjnych. W okresie Solidarności przeważnie wydawali decyzje korzystne dla oskarżanych politycznie jak to usiłuje sobie przypisywać "sędzia" prokurator Piotrowicz. Wujkowie Rajmunda Kaczyńskiego (ojca dwu takich co ukradli księżyc) zajmowali kluczowe stanowiska w okresie masowych zbrodni sądowych na patriotach- Henryk Świątkowski był ministrem sprawiedliwości w rządzie Bieruta a Wilhelm prezesem Naczelnego Sądu wojskowego (między innymi zbrodnia sądowa na Witoldzie Pileckim). Prezessimus podobnie być może kontradmirał dobrze wie jak brak konsekwencji w stosowaniu nauki Marksa o prawie do selekcji i dyscyplinowania sędziow cywilnych w PRL (a także nadbudowa materialistyczna filozoficzno marksistowwska a nie judeokatolicka w kraju katolickim) zaszkodziła dyktaturze bermanowskiego proletariatu i gotów nawet uzbroić drużyny misiaków Macierewicza przeciw zbyt niezależnej kascie sędziowskiej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej