Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ŻYCZENIA NOWOROCZNE DLA PREMIERA RP OD CZERWONEGO KORSARZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W ŁEBIE , jak się okazało od Nowego Roku 2020 wiele właścicieli statków morskich straci pracę ponieważ Rząd zabronił wypływania na Wędkarskie Rejsy Turystyczne.Dlaczego Panie Mateuszu Morawiecki Premierze RP?

 1 stycznia 2020 r. Czerwony Korsarz udał się na noworoczny spacer gdzie witał w Sylwestra Nowy Rok wraz ze swoją żoną Prozerbiną Sylwią.Idąc nabrzeżem portowym złożył zyczenia noworoczne wędkarzom łowiącym ryby.Zauważył też że wszystkie statki takie jak Jurny , Misisipi , Księzniczka Łeby, katamaran Hunter oraz inne wypływające z turystami w rejsy wędkarskie mają na burtach wywieszone różne hasła! napisano tam , że rząd od 01 stycznia nie pozwala im wypływać z turystami na ryby i w związku z tym 1000 rodzin straci jedyne źródło utrzymania! Apelowano też do Pana Mateusza Morawieckiego Premiera RP o pomoc w nadchodzącym 2020 roku.Czerwony Korsarz złożył życzenia noworoczne Panu Premierowi RP Mateuszowi Morawieckiemu.Życzył mu dobrego i właściwego zarządzania Rzeczpospolitą Polska tak, aby ludzie mieli pracę.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

SPECJALNE ŻYCZENIA NOWROCZNE OD CZRWONEGO KORSARZA Z PORTU PIRACKIEGO W ŁEBIE:

 www.youtube.com/watch

URODZINY LATAJĄCEJ PROZERBINY.....CZYLI ŻONY CZERWONEGO KORSARZA :

 www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  https://www.fronda.pl/site_media/media/uploads/article/.thumbnails/image1-746x280.jpg Jojnie tak nakazał , no i mamy to co mamy . Brawo dobra zmiano , albo " podmiano " . Rybacy i wędkarze witajcie w Polin . :)))
 • @
  Dlaczego dlaczego dlaczego? A dlaczego nie?!

  Jedna z definicji władzy mówi że: władza to przymuszenie innych do robienia lub zaniechania czynności której z własnej woli nigdy by nie zrobili czy nie zaniechali.

  23% VAT NIEZWŁOCZNIE przywrócimy do poprzedniej stawki 22%, a kwota wolnanod podatku wyniesie: 8000 zł od 2015r a potem co roku będzie podnoszona. Wystarczy nie kraść.

  Ale wystarczy też przejść się do konfesjonału, lub do sanktuarium królowej nieba i sprawy jakby nigdy nie było.

  Czy już pan wie dlaczego?

  Dlatego, bo woda leci z niego!
 • Bo to jest rząd antypolski
  PiSPO to takie samo zło? Wydaje mi się, że PiSiory już przebili popapranych a mają dużo krótsze a przez to dużo głupsze kadry. POpaprani kradli, ale tak nie klękali przed sierżantami.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej