Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SPOTKANIE Z ŻYDAMI W GDAŃSKU PANI ALEKSANDRY DULKIEWICZ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W miejscu , gdzie onegdaj stała Synagoga żydowska jest dzisiaj obok Domu Harcerza Teatr Szekspirowski.Obyło się tam spotkanie pani Prezydent Gdańska z Gminą Żydowską z okazji 75 -tej rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz - Birkenau.

WSPÓLNE ZDJĘCIA i ROZMOWY RADNYCH  Z CZŁONKAMI  GMINY ZYDOWSKIEJ Z PANIĄ ALEKSANDRĄ DULKIEWICZ :

W dniu 27 stycznia 2020 roku w rocznicę wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz-Birkenau w Gdańsku w miejscu gdzie onegdaj stała Synagoga Żydowska a obecnie jest Teatr Szekspirowski odbyło się spotkanie Pani Aleksandry Dulkiewicz Prezydent Gdańska z Gminą Żydowską w Gdańsku .Pani Prezydent wygłosiła przemówienie a następnie głos zabrał przedstawiciel Gminy Żydowskiej.Później Kantor odśpiewał modlitwę po żydowsku, a po nim śpiewało trio żeńskie. Po zakończeniu uroczystości zebrane tam osoby ruszyły na przechadzkę po Starym Mieście. O godz. 17 -tej w Ratuszu Staromiejskim ma się odbyć promocja książki.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

PRZEMÓWIENIE ALEKSANDRY DULKIEWICZ NA SPOTKANIU Z CZŁONKAMI GMINY ZYDOWSKIEJ W GDAŃSKU:

 

 

KOMENTARZE

 • TAK
  Świat idzie nam na rękę
  Autorze zatroskany o losy POLSKI!- bo jest Pan zatroskany prawda? :)
  Otóż! Ja mam pomysł:)! Czy w głębokiej trosce o Naszą Ojczyznę nie moglibyśmy na miesiąc lub dwa "popaść w szpony wirusa"? To mogłoby nas w krótkim czasie wyzwolić z opresji! "bynajmniejnieenigmatycznego najeźdźcy"! Gwarantuję, że "wszystkie zainteresowane Obce państwa ewakuowałyby z naszego, zarażonego, terytorium wszelkich pracowników, wojska, banki i innych przedstawicieli" Szybkie i proste, bez strat w ludziach i sprzęcie, pozbycie się przeciwnika/wroga z NAszego terenu. :) WYSTARCZY TYLKO OGŁOSIĆ PANDEMIĘ! i na YT wpuścić parę filmów/materjałuf... :) Proste. To co? Wchodzi Pan w to? czy dalej Pan się będzie troskał bezowocnie przez następne 450 lat?
  Pozdrawiam
 • Mnie to nie dziwi - ale dlaczego
  tylko jedna pieczeń piekła sobie na tym ogniu. Przecież wystarczyło jakąś małą tęczowa chorągiewkę w łapce jeszcze trzymać - i gotowe. Zebrani tam z pewnością byliby kontent.
 • Bez konkurencji - niestety.
  Gdybyś jeszcze nie szarpał kamery zygzaczkiem. Najpierw oczy otworzyć, popatrzeć i pomyśleć, gdzie zamierzasz uderzyć kamerą, a potem ostrożnie, wolniutko skręcać do celu.

  Zmniejszasz oczopląs i zwiększasz zadowolenie u widza.

  Pozdrawiam i dziękuję za ciekawy reportaż o żydach w Gdańsku.
 • @
  To spotkanie powinno być w Stutthofie.
  Poszła na łatwiznę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej