Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SESJA RADY MIASTA GDAŃSKA CZY BUNDESTAGU!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kazimierz Koralewski Przewodniczący Klubu Radnych Gdańska PiS przemawiając zobaczył , że Radni Miasta Koalicji Obywatelskiej opuszczają ostentacyjnie salę obrad?Powiedział wówczas , że zdaje mu się , że jest w.....Bundestagu!?

na zdjęciu powyżej śp.Paweł Adamowicz onegdaj Prezydent miasta Gdańska

 

  W dniu 30 stycznia w siedzibie Rady Miasta odbyła się Sesja RM.Po ustaleniu i przegłosowaniu Porządku Obrad głos zabrała pani Aleksandra Dulkiewicz Prezydent miasta Gdańska, mówiła o rozwoju i perspektywie szkól średnich w naszym mieście.Następnie głos zabrał przewodniczący Klubu Radnych Koalicji obywatelskiej , który mówił o destrukcji w Sądach polskich.Przemawiał też Kazimierz Koralewski przewodniczacy Klubu Radnych PiS a w tym czasie sale obrad opuścili Radni KO a inni, co pozostali na sali eksponowali kartony z napisem WOLNE SĄDY!?Kolejnym mówcą była Radna Dunajewska z frakcji pani Prezydent Dulkiewicz.
Rada Miasta Gdańska podjęła Uchwałę o odwołaniu SKARBNIKA miasta Gdańska , gdyż pani sprawująca tą funkcje złóżyła wniosek o emeryturę.
Po przegłosowaniu tego wniosku poszczegółni Radni podziękowali pani Skarbnik za jej solidną pracę.Prezydent też podziękowała z profesjonalną 50-letnią pracę w UM w Gdańsku i wręczyła jej kwiaty i ...ucałowała.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 FILM DOKUMENTUJĄCY OBRADY SESJI RADY MIASTA GDAŃSKA W DNIU 30 STYCZNIA 2020:

 

 www.youtube.com/watch

RADNA MIASTA GDAŃSKA BRONI WOLNYCH SĄDÓW I KRYTYKUJE DZIAŁANIA  RADNYCH PIS w Gdańsku:

 

 www.youtube.com/watch

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej