Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ATAK SŁUŻBY OCHRONY PAŃSTWA NA KONTRADMIRAŁA SŁAWOMIRA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ZIEMBIŃSKIEGO podczas 100 - LECIA ZAŚLUBIN POLSKI Z MORZEM W Pucku.Pociąg Specjalny z Parowozem jak onegdaj i z rekonstruktorem Generałem Józefem Hallerem przyjechał z Gdańska do Pucka i....

 FILM DOKUMENTUJACY ATAK FUNKCJONARIUSZY S O P NA Sławomira Ziembinskiego Kontradmirała i Dowódce Morskich Druzyn Strzeleckich w Pucku:

 

 

     Okazało się później , że podczas przemówienia Andrzeja Dudy Prezydenta RP wykrzykiwano obelżywe hasła w stosunku do niego!Dlatego zapewne SOP przewidując to profilaktycznie usunęło mnie zabrało z tego miejsca abym nie uwiecznił tego moją kamerą.Dowodziła tą ekipą bardzo agresywna blondynka!Przekazano mnie Policjantom , którzy dostali rozkaz aby mnie wylegitymować!Nadmieniam , że wcześniej w kościele podałem rękę panu Prezydentowi RP witając do a SOP nie ...interweniował wówczas!

10 -tego lutego 2020 r. o godzinie 7.15 specjalny pociąg z Gdańska , który to ciągnął PAROWÓZ jak sto lat wcześniej z rekonstruktorem Generałem Hallerem i Marszałkiem Pomorskim Mieczysławem Strukiem ruszył do Pucka na ZAŚLUBINY POLSKI Z MORZEM.Zabrali się też tym pociągiem Radni Pomorscy a także i Sławomir Ziembiński Kontradmirał i Dowódca Morskich Drużyn Strzeleckich oraz Bogdan Klimecki Kontradmirał Polskich Drużyn Strzeleckich.W Sopocie dosiadł jeszcze Jacek Karnowski Prezydent Polski i kandydatka na Prezydenta RP Małgorzata Kidawa-Błońska.Pociąg zatrzymał się jeszcze w Gdyni i w Redzie, gdzie odsłonięto Tablicę poświęconą Generałowi Józefowi Hallerowi.O godzinie Pociąg Specjalny dotarł do Pucka i tam przywitała Generała Hallera chlebem i solą Burmistrz tego miasta .Następnie Generał Haller wsiadł na konia i wraz z jazdą konna asystującą mu pojechał na Rynek Pucki.Tam stojąca na balkonie Zosienka zaprosiła Generała na herbatke i na małe ...co nieco?Później przybył Andrzej Duda Prezydent RP , którego to powitała Kompania Honorowa Marynarki Wojennej RP.Następnie przemówienie wygłosiła pani Burmistrz Pucka i uroczyście odsłonięto Tablice upamiętniającą zasłużonego Kaszuba Antonie Miotke.Stamtąd Przeydent RP głośno witany przez mieszkańców udał się na Uroczystą Mszę Świętą do Kolegiaty , którą to odprawił Arcybiskup Generał Sławoj Leszek Głódź.Po mszy wszyscy strasznie padało i wszyscy poszli do Portu Rybackiego gdzie Generał Józef Haller dokonał ponownie ZAŚLUBIN POLSKI Z MORZEM, tym razem pomógł w tym ....helikopterz którego to zrzucono pierścień do morza.Pani Burmistrz w Ratuszu nakarmiła zaproszonych gości dobrym jadłem i okolicznościowym tortem.Na dodatek poczęstowano gości pieczonym dzikiem.Później odbywały się jeszcze inne imprezy okolicznościowe takie jak ukaznie nowego znaczka Poczty Polskiej z obrazem Kossaka 100 LECIE ZAŚLUBIN POLSKI Z MORZEM a także specjlna moneta Narodowego Banku Polskiego.Ponadto spotkało się Bractwo Kaprów Polskich i tam wręczono specjalną nagrodę pisarzowi ...Topór Wojenny oraz oddano salwę honorową z dział.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 ANDRZEJ DUDA PREZYDENT RP OWACYJNIE WITANY W PUCKU:


 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej