Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICJANT Z PIELĘGNIARKĄ ZAPUKA DO DRZWI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ZE SZCZEPIONKĄ PRZYMUSOWA!?Znalazłem w internecie film ujawniający , że w Polsce obowiązuje już USTAWA , która pozwala na to co w TEMACIE.....!https://admin.neon24.pl/mail/

USTAWA JUŻ OBOWIĄZUJĄCA I NOWA:

wolnemedia.net/w-sejmie-pracuja-nad-ustawa-o-policji-sanitarnej/

     Dziś w DTV pokazno puste półki w Czechach mimo , że tam jeszcze nie szaleje Koronawirus.

Dominikanin mówił aby komunię przyjmować do ręki i nie wkładać ręki do święconej wchdząc do kościoła!?

Hubert Czerniak w rozmowie z Wojciechem Dobrzyńskim na temat przemilczanych zagrożeń jakie niesie ze sobą medialna wrzawa wokół koronawirusa, chciwość koncernów farmaceutycznych i pokusa zwiększania przymusu procedur medycznych ze strony państwa wobec swoich obywateli.

 KTO MA INTERES W PRODUKCJI SZCZEPIONEK I CO W NICH JEST:

 

Czerwony Korsarz z Gdańska mówi ,   JAK TO JEST Z TYM KORONA WIRUSEM:

KOMENTARZE

 • PiSiarnia przoduje we wprowadzaniu NWO.
  https://wolnemedia.net/w-sejmie-pracuja-nad-ustawa-o-policji-sanitarnej/
  Czarciemu pomiotowi nie udało się ze świńska grypą, ptasią grypą, to wymyślili koronawirusa. Mega kryzys, a następnie rząd światowy. Przy okazji wymordują szczepionkami zbędnych do wymarzonego poziomu 500mln.
 • P.S.
  Dean Koontz w 1981 r w swojej książce p.t. "The Eyes of Darkness" m.in. wykorzystał motyw groźnego wirusa o nazwie Wuhan. Oni zawsze wcześniej sygnalizują bydłu, co chcą zrobić. Bydło nazywa to "Teoriami spiskowymi"
  https://jarek-kefir.com/2020/01/08/czy-okladka-the-economist-zawiera-przepowiednie-na-2020-rok/
 • Komentarz od czytelnika...
  ... który trafił na skrzynkę mailową Administracji, poniżej treść:

  "A propos "POLICJANT Z PIELĘGNIARKĄ ZAPUKA DO DRZWI" - przejdźcie się po sklepach w Polsce, już brak cukru, mąki i innych podstawowych produktów spożywczych, a jeszcze (podobno), nie ma u nas wirusa z koronką (nie potwierdzone, na żądanie ministra zdrowia, po raz trzeci badania w Łodzi)!!! Oczywiście tzw. publikatory milczą, ale fakty mówią same za siebie"
 • @lipao45 23:53:59
  " a jeszcze (podobno), nie ma u nas wirusa z koronką "
  Zawsze był. To tak zwane "Przeziębienie"
  "Przeziębienie jest infekcją wirusową górnych dróg oddechowych. Najczęściej wywołuje je rinowirus (30–80%), rodzaj pikornawirusa o 99 znanych serotypach[12][13]. Innymi wirusami wywołującymi przeziębienie są: koronawirus (10–15%)[4], wirusy paragrypy, wirus RSV, adenowirus, enterowirusy i metapneumowirusy[14]. Często obecny jest więcej niż tylko jeden wirus[15]. W sumie ponad 200 różnych typów wirusów jest związanych z występowaniem przeziębień[4]."
  (Za wikipedią)
  Nie jest problemem wirus, problemem są powikłania.
  A na to rozwiązania ma TLMZ.
  Pytanie zasadnicze, czemu ma słuzyć panika siana przez mendia głównego ścieku?
 • @rysio 01:14:44
  "czemu ma słuzyć panika siana przez mendia głównego ścieku?"
  Samej sobie. To nowoczesne metody prowadzenia wojen. Spanikowana "populacja" to same korzyści: człowiek osłabiony psychicznie jest bardziej uległy i podatny na wszelkie choroby, firmy farmaceutyczne, zanim delikwent pogibnie, nabiją sobie kabzę. No i jest nadzieja na zmniejszenie tej mnożącej się zarazy, jaką jest populacja.
 • "POLICJANT Z PIELĘGNIARKĄ ZAPUKA DO DRZWI"
  ------------
  Nie można tego wykluczyć, że w ten sposób będzie się odbywać ten - jeden z tysięcy sposobów depopulacji - bo taki sposób stwarza iluzję - jakoby władze dbały o ludzi - a odpowiednie służby będą mieć poczucie, że pomagają tym ludziom - chociaż niejednokrotnie wbrew ich woli. Jednak użycie broni binarnej wcale nie wymaga przyjęcia szczepionki jako tego drugiego składnika tej - biologicznej broni. Można go podać w inny sposób - bez wiedzy i zgody zainteresowanego. Co do medycyny w ogóle i tzw. służby zdrowia - to jak ona ma działać dla dobra ludzi - w atmosferze totalnej, obligatoryjnej i niejako z urzędu - demoralizacji podlanej sosem kultu złotego cielca? W takiej atmosferze cała, tzw. służba sama - bez żadnego przymusu - będzie dbać o świetlaną przyszłość zakładów pogrzebowych - i właśnie o to chodzi czarciemu pomiotowi. Ja to nazywam szatańską mocą pieniądza - za pomocą którego - czarci pomiot wywija światem i rodzajem ludzkim - przerabiając go na szatańskie odchody.
  Wniosek?
  Ludzkość stworzona przez Boga - od jakiegoś czasu staje przed jasnym wyborem/alternatywą - albo dzieci Boga albo dzieci Złego - i tertium non datur!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej