Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

LUDZIE MORZA W POLSCE SĄ BEZROBOTNI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Panie Marek Gróbarczyk Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej powinien coś w tym temacie zadziałać bo POLSCY RYBACY I Kapitanowie jednostek Turystki Wędkarskiej na Morzu zostali od nowego roku BEZROBOTNI!

 W ŁEBIE stoją kutry rybackie i statki wycieczkowe organizujące rejsy wycieczkowe na morze z wędkarzami.Załogi tych jednostek zostali od Nowego roku 2020 BEZROBOTNI a to z powodu wydanie przez Unie Europejską ZAKAZU POŁOWU DORSZA!?Powodem tego jest brak tej ryby , gdyż prowadzono rabunkową eksploatacje Bałtyku poławiając narybek na pasze.Duńczycy i Rosjanie nadal to robią bo na nich DYREKTYWY UE nie działają!W ten sposób we wszystkich portach w Polsce stoją jednostki morskie , których to załogi i właściciele i ich rodziny stracili swoje zatrudnienie i dochody!?Rybacy ostatnio blokowali wejścia do Portów żądając od Rządu RP rekompensat i wsparcia.Minister ŻEGLUGI MORSKIEJ I ŚRÓDLĄDOWEJ Marek Gróbarczyk ma się spotkać niebawem z protestującymi ludźmi morza!?Protestują też załogi SAR z powodu bardzo niskich zarobków - Kapitan ŻW zarabia mniej niż urzędnik Głównego Urzędu Morskiego a marynarz ma 2600 zł przy bardzo ryzykownej pracy z narażaniem zdrowia i życia podczas akcji ratunkowych w czasie sztormów!


Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 Czerwony Korsarz z wizytą w Łebie porcie pirackim 5 marca 2020 r.:

 

 www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • Ależ Pan plecie!
  Bezrobocia NIE MA! Jest najniższe w historii Najjaśniejszej III Rzeczpospolitej! Wynosi UWAGA 3%!
  Teraz jest rynek pracy pracownika i nawet okazało się konieczne sprowadzanie obywateli państwa ościennego, nie wsytaczyło nawet że Polacy wrócili tłumami z UK i innych państw.

  Tak! Trzy procent bezrobocia i to jest w oficjalnych dokumentach urzędowo-państwowych z podpisami i pieczęciami! Za to nawet są jakieś resortowe nagrody, bo to nie byle jaki sukces!

  Mimo iż jak wstaje rano to widzę pełne zaciemnienie. Tj gdzieś na ścianie budynków pojedyncze światełko, czasem trzy. Mówię tu o porze, godzinie 5-7 rano. Prawdopodobnie ,,rynek pracy pracownika" wymógł dogodne godziny pracy i teraz ludzie wstają z łóżek około godziny 9 rano, lub później.
 • PANIE ORACZ JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE DO ZAORANIA SIĘ NADAJESZ!
  To niby co teraz mają robić załogi Kutrów i Statków wycieczkowych skoro nie wolno im łowić nawet na wędkę?!?Przecież oni nie wezmą pługa i nie pójdą orać tak jak waćpan ...szczur lądowy!

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
 • @ Autor - 5* - za troskę o ludzi morza
  Panie Korsarz,
  moja rada: niech ludzie morza idą do żydo-katolickiego kościoła i zanoszą modły do żydowskiego Jahwe - na pewno pomoże, zbawienie mają jak w banku. Albowiem:
  „Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego” (Mt 19,24; por. Łk 18,25)
 • @Rzeczpospolita 23:22:13
  A to dlatego, że na ogół bogaty stwierdza, że dlatego jest bogaty, bo jest sknerą. Z tego powodu będzie mu trudno.

  Biedny z reguły jest skłonny podzielić się tym co posiada (robiłem nawet eksperymenty), a bogaty?

  Proszę samemu poeksperymentować, a przekona się Pan.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 20:25:39
  Proszę wreszcie zrobić bilans zysków i strat kolorowej rewolucji nr 1, przynajmniej jeśli chodzi o region. Bo pewnie w Ameryce Południowej były takie wczesniej.
 • @@@@!
  W Danii kutry łowią wszystko co wessają pompy. Tak się tam łowi. Wszystko potem sprzedają na targach rybnych. Zarządzenia UE mają głęboko w dupie. Teraz mają w UE/Francja problem z połowami na wodach UK po rozwodzie. Tam będzie dopiero bezrobocie wśród rybaków i przetwórstwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej