Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

CORONOVIRUS TO TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA BAKTERIOLOGICZNA!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To co się dzieje w POLSCE UE CHINACH i na ŚWIECIE to jest III Wojna Światowa Bakteriologiczna , logicznie rozumując skoro już nawet PARK TATRZAŃSKI zamknęli....to znaczy powietrze nam szkodzi!?


 Sławomir Ziembiński mówi jak to jest ze Studia PTVN w Gdańsku:

 

  www.youtube.com/watch

Mimo panującej PANDEMII Coronvirusa w Gdańsku na Stogach roboty budowlane powoli posuwają się do przodu, co widać na filmie!Pływalnie nasza jednak już zamknięto a dojazd do nie piachem zasypano , bo to pewnie długo może potrwać?W sklepie mięsnym pełno ludzi a na dworze ze dwadzieścia ludzi stoi , jak onegdaj w Stanie Wojennym bywało.Ludzie się zaopatrują i kupują , jak na WOJNĘ!Wygląda jednak , że to jest wojna bakteriologiczna i nie ma na nią RATUNKU?Szkoły , przedszkola, kina , teatry już pozamykano a pracujące w szpitalach pielęgniarki i lekarki pobrały sobie ..... tygodnie wolnego na opiekę nad dziećmi!Walka z Coronovirusem trwa - nie damy się!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

MGIEŁKA SIĘ UNOSI ALE TO NIE Z CORONOVIRUSA INO....BRUKUJĄ NA STOGACH W GDAŃSKU:

 

 

www.youtube.com/watch

 

 


 

 
 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej