Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

NAJNOWSZE INFO ODNOŚNIE CORONAWIRUSA W POLSCE I NA ŚWIECIE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prof.Krasnodębski eurodeputowany z PIS-u w wywiadzie radiowym powiedział , że ludzie starsi wymrą, to odmłodzi się społeczeństwo...?No cóż , teraz z całym szacunkiem dla grona profesorskiego wiemy z kim mamy do czynienia!?

 

W POLSCE SĄ JUŻ ZAKAŻONYCH CORONA WIRUSEM JEST 124 OSÓBY!

Naukowcy już ustalili już, że Coronawirus, to został wykonany w laboratorium sztucznie i wynika to z tego , że niema takiego w naturze takiego genotypu.Ponadto po przebadaniu już wyleczonych tych co wcześniej zachorowali wyszło na to , że w płucach i drogach oddechowych badanych występują zwłóknienia tkanek!Ten stan może po jakimś czasie doprowadzić do trudności z oddychaniem?Wniosek nasuwa się sam - jesteśmy w trakcie Wojny Biologicznej i to ŚWIATOWEJ!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 Najnowsze informację o coronowirusie przedstawia Sławomir Ziembiński Kontradmirał i dowódca Morskich Drużyn Strzeleckich:

 WIĘCEJ NA TEMAT SENSACJI ZWIĄZANEJ Z WIRUSEM NW COVID 19 ....BYŁ NA NIEGO PATENT:

 

 

www.youtube.com/watch

 

Kontradmirał  Sławomir Ziembiński

KOMENTARZE

 • @
  Solidarmość pożera własne dzieci. A próba niezauważenia tego słonia, to już Solidurność.

  Bodajże wczoraj, po pobiciu, został przewieziony do domu, bo do szpitali z przyczyn oczywistych nie wozi się ludzi poszkodowanych fizycznie, Solidaruch Podlecki Marek syn Jerzego. Produkował on za PRLu tzw skanery radiowe służące Solidurności (p.Kurtyce) do obalania systemu, w którym jego ojciec - sławny i zdolny krakowski fotograf, dorobił się ,,góry pieniędzy. Syn dorobił się lojalki, po złapaniu go z odbiornikami (skanerami, których używanie, notabene jest przestępstwem po dziś dzień), a po 35 latach jeszcze choroby umysłowej.

  Rewolucja pożarła go? Wszystko na to wskazuje.
 • @Oracz 18:01:02 Pozostań w pokoju, mój imenniku Marku Podlecki
  Smutna sprawa, z Markiem już od kilku lat nie udawało mi się nawiązywać kontaktu. Ostatnie jego sfilmowane "selfie" wskazywało, że ma rozwijającą się schizofrenię.

  Kiedyś nakręcił ze mną dwa interesujace wywiady nt. Ukrainy

  https://gloria.tv/post/KexwKmVU7HTJ3ahUKYRnhLexd

  Reste in pacem, Marek - niezadługo i ja TAM się pojawię
 • @Berkeley72 19:01:13
  Wątpię żeby to była schizofrenia. To były tzw myśli wytwórcze. Chęć wpływu na świat, wygrania batalii z szeroko rozumianym ,,złem" plus zajęcie się okultyzmem stworzyło tzw mieszankę wybuchową, bo niestety te wszystkie ,,technologie", techniki ezoteryczne i wahadelka, to nie jest niewinna zabawa, tylko zaproszenie niewidzialnego świata do współpracy, zakończona owymi myślami wytwórczymi. W głowie takiego wariata dzieją się wielkie i niesamowite rzeczy, podczas gdy tzw normalny człowiek zajmujący się badaniem świata, raczej czuje się zrezygnowany. Dla niektórych substytutem jest robienie sobie nadziei politycznej, np: jak zagłosuję na tego i tego i on wygra, to zacznie się życie takie że hohoho. Lecz przecież praktyka temu przeczy.

  Dlatego ja z uporem maniaka właśnie wykładam to co odkryłem z Biblią w ręku przez 19 lat i ciut rąbka tajemnicy ujawniłem w komentarzach.

  W/g mojego doświadczenia, możliwe było iż p.Podlecki naprawdę oczuwał ataki na tylną część ciała. I to, plus efekt wahadełka, pchało go w kierunku wchodzenia w te szaleństwo dalej i dalej.

  Próbowałem mu pomóc, np otrzegałem go że nie wolno mu grzać się kuchenką turystyczną na gaz w samochodzie, bo bardzo łatwo jest zaczadzieć i ponprostu umrzeć.

  Szpital psychiatryczny może byłby i mu pomógł, ale wiem z doświadczenia że najczęściej i najchętniej pomaga np pozbyć się kogoś z domu, wywłaszczyć z majątku (niedawne śledztwo dziennikarzy Onetu), słowem wyślizgać całkiem zdrową osobę: patrz p.Kękuś, a z prawdziwym wariatem jak p.Podlecki, to mogło by być tak, że lekarz by go nie zakwalifikował jako zagrażającego życiu lub zdrowiu swojemu lub cudzemu, i ostatecznie dałby p.Podleckiemu wolna rękę w decyzji czy chce do szpitala, czy nie. Więc siłowe doprowadzenie do przez osobę prywatną, ja ja, mogłoby narobić szkody, tym bardziej że szukała go policja, jeszcze zanim zwiał z domu. Właściwe to stres spowodowany tymi poszukiwaniami mógł zaostrzyć tzw stan chorobowy, no i oczywiście zmusił poszukiwanego do ucieczki.
 • Ty dupku
  dlaczego tak bezczelnie szkalujesz Krasnodębskiego ?

  A że "ozdrowieńcy" wcale nie są w pełni zdrowi, pisałem już dawno.
 • Ta globalizacja - to
  taki globalny obóz typu KL - więc niech się nikt nie dziwi, że komenda obozu nie będzie tolerować ludzi nie nadających się już do pracy. Dr Mengele na rampie kolejowej zastąpi się wirusem.
  Wniosek?
  Skoro ludzie dali się zamknąć czarciemu pomiotowi w w/w obozie to będzie obowiązywać:
  nie rabotajesz - nie kuszajesz lub arbeit macht frei.
 • NIESAMOWITY TEKST Koronawirus: Dlaczego musimy działać teraz - dostępny już po polsku
  https://medium.com/@tomaspueyo/coronavirus-act-today-or-people-will-die-f4d3d9cd99ca

  Niesamowity tekst datowany na 10 MARCA BR. – może się wydawać kol. Wojtasowi, że facet ŚWIRUJE ale to jest b. precyzyjne OPRACOWANIE STATYSTYCZNE. TŁUMACZY DLACZEGO NAGLE – W TEN WEEKEND – PRAWIE WSZYSTKIE RZĄDY W KONTYNENTALNEJ EUROPIE NAKAZAŁY LUDNOŚCI SIEDZIEĆ, PRZEZ 2 TYGODNIE, W DOMACH

  W skrócie na http://zakop999pl.neon24.pl/post/153725,koronawirus-dlaczego-musimy-dzialac-teraz
 • @Berkeley72 23:21:32 Dziś we Włoszech zmarło 368 osób, zachorowało +3590 osób
  Rzeczywiście to się robi hiper-poważna afera. W Hiszpanii też jest groźnie, dziś było +1,452 nowych zachorowań i 96 zgonów.

  A w Anglii Borys Johnson powiedział, że nic nie będzie robił. Jak na razie Wyspiarze mają 1,391 chorych, +251 nowych zachorowań i tylko +14 dzisiaj zgonów.

  Zobaczymy kto lepiej na tym wszystkim wyjdzie (lub wyjedzie nogami do przodu)
 • @Berkeley72 00:50:53
  https://www.youtube.com/watch?v=CidOMwKPg9c

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej