Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PUSTE ULICE JAK WIDAĆ SĄ W GDAŃSKU!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poszedłem na spacer ulicami Gdańska - Stogi i moja kamera zanotowała PUSTE ULICE.Autobusy też z kilkoma pasażerami tylko jeździły.....Gdańsk wygląda jak ...wymarłe!?

Puste ulice .....ludzi nie widać:

 

 www.youtube.com/watch

    Świat całkiem się zmienił, skoro w wielkich miastach są całkiem puste ulice i ludzi mało tam jest.Okazuje się , że ludzie giną i nikt nie wie gdzie są?Premier i minister zdrowia namawiają do niewychodzenia z DOMU?Czyżby w powietrzu też unosił się wirus?Ostatni zamknięto Narodowy Park Tatrzański a we Francji całkowicie zabroniono Ludziom wychodzić z domu!?DLACZEGO?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński

www.fundacja-slawpol.eu


 PUSTE MIASTO ...GDAŃSK:

 

 www.youtube.com/watch

 

Udałem się dziś na zakupu do Lidla i jak się okazało Ochroniarz wpuszczał osoby pojedyńczo i po wpuszczeniu około 10 - ciu osób zamykał wejście do sklepu .Ludzie oczkujący na palcu przed sklepem stali oddaleni od siebie pod sklepem w odległości około 1,5 metra.Ludzie byli agresywni w stosunku do fotoreportera a jeden brodacz kierował do niego Groźby Karalne i zbliżał się na niedozwolona odległość!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 TYP BRODATY ATAKUJE DZIENNIKARZA ROBIĄCEGO REPORTAŻ POD LIDLEM:

 www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  "Czyżby w powietrzu też unosił się wirus?"

  Stwierdzono,że wirus może unosić się w powietrzu w stanie aktywnym przez około trzy godziny. Dlatego należy zachować odpowiednią odległość.
 • @
  W powietrzu też. Np gdy ktoś kichnie, to aerozol (podobny do tego jaki generuje spray, lub urządzenie do zraszania) przemieszcza się razem z masą powietrza. W Chinach, we Włoszech i Hiszpanii środkiem dezynfekującym spryskuje się chodniki. Robi się to po dogłebnych analizach. Gdy pracowałem na farmie przemysłowej (chów na wielką skalę), to by zminimalizować ryzyko przywleczenia wirusa, wchodziło się do pomieszczenia gospodarczego po macie nasączonej roztworem nadmanganianu potasu. A tam chodziło o bezpieczeństwo trzody i minimalizację ryzyka straty (w razie zarazy wybija się całe stado zwierząt i utylizuje ich trupy).

  Czy pańskie wątpliwości zostały już rozwiane?

  Klatka schodowa, zaraz za progiem pańskiego mieszkania, jest jak trotuar pańskiego miasta. Tylko nikt w Polin nie ma środków i ludzi by prowadzić zmgławianie pomieszczeń środkiem dezynfekującym, a zmywaniu nim chodników to nawet mowy nie ma.

  Wszystko rozkradzione, rozebrane, działające na granicy plajty, opodatkowane i związane drakońskimi i bardzo obszernymi przepisami. Duszenie Polski i budowa Polin wymagała by wszystko było teoretyczne, a dziś gdy Polska stoi u progu hekatomby, ci którzy latami pogarszali jej stan po cichutku zacierają ręce, ale oczywiście skrycie. Oficjalnie ,,troskają się bardzo", np zawieszając pobieranie haraczu ZUS na 3 m-ce.
 • @Oracz 07:54:08
  Po 3 m-cach ZUS zażąda 3 zaległych składek i jednej bieżącej. Np we Włoszech na czas epidemii zrezygnowano z pobierania podatków i u nas powinno być intentycznie, ale nie będzie. Na czele rządu stoi bankster, który ma za zadanie bogacić banki kosztem autochtonów Polin i wykonuje krok po kroku swoje zadanie skrupulatnie i bezwzględnie. Z mojej analizy wynika że to będzie fala plajt, a mam jako takie rozeznanie bo utrzymuje przyjacielskie stosunki z małym przedsiębiorcą, moim byłym pracodawcą, a ponadto żywo mnie interesuje jaki jest wektor zmian, a ten jest stały, nastawiony na drenaż Polaków (przedsiebiorczych i pracowitych ludzi).
  Parałem się też w przeszłości kupiectwem.

  Właściwie wszystko co przynosisz do domu ze sklepu powinno być starannie zdezynfekowane, jeszcze zanim przekroczy próg mieszkania. Osobiście do dezynfekcji stosuję spray z roztworu nadmanganianu potasu, oraz promieniowanie UV dużej mocy (lampa kwarcowa). Jednak ponieważ mieszkanie dziele z dyletantami, na dodatek wrogo nastawionymi do mnie, to gdy wrócili z podróży demonstracyjnie złamali wszystkie zasady bezpieczeństwa. Dopiero gdy doczytali że są w grupie ryzyka, zaczął się strach, śmierć zajrzała w oczy. Wcześniej były kpiny i robienie wszystkiego na opak. Po prostu głupota ludzka nie ma żadnych określonych granic, a tego uczę się od dobrych dwóch dekad.

  U mnie zapasy zostały zrobione przed tygodniem, gdyby zależało to odemnie byłyby zrobione wcześniej i większe (chociaż zawsze wymagałem by takowe były w postaci konserw i jedzenia w stanie suchym), i w końcu udało mi się wyperswadować zakaz opuszczania mieszkania. Zgodnie z apelem epidemiologów i co bystrzejszych lekarzy, nie wychodząc z domu chronię tak swoje życie jak i osób postronnych.
 • Tak - to prawda - rozpirzono
  dokumentnie PRL - oddano w obce, wrogie ręce co było mozna - więc teraz wszelkiej maści świrusy mogą po tej atrapie Polski - dokazywać do woli.
  Wniosek?
  Czarci pomiot zostawił tubylców bez skarpetek, zatomizował społeczeństwo kompletnie - wiec teraz nawet tych skarpetek nie naciągniesz na pysk w formie maseczki - bo ci je biedny tubylcu - zabrano.
 • Jeszcze jedna ofiara Koronawirusa.
  Lekarz z koronawirusem popełnił samobójstwo.
  Podobno zaszczuty w sieci przez niechętne komentarze w zakresie jego postępowania...bo olał kwarantanne i wyszedł na miasto gdzie mógł zarażać ludzi.
  Poniżej film z jego obrońcą
  https://pl.sputniknews.com/polska/2020031912108029-kielce-lekarz-zarazony-koronawirusem-popelnil-samobojstwo-przez-hejt-w-internecie/

  Każdy sam powinien osądzić sprawę...
  Czy lekarz zawinił ?
  Czy jego oceny były sprawiedliwe ?
  Czy zabił go hejt czy słabość psychiczna, poczucie winy
  Czy odpowiadać za to powinien Redaktor nie cenzurujący wypowiedzi..

  Dla mnie to żaden hejt .. tylko narodowe "co ludzie powiedzą".
  Każda osoba publiczna a każdy kto pojawia się w mediach staje się osobą publiczną , musi liczyć się z oceną narodu takiego jakim on jest ten naród.

  A w ogóle to Rokita to Rokita, hejt to też pojęcie z tych samych kręgów, inne nazwiska w sprawie tez jakieś korzenne..
  no i cała filozofia zastraszania by zamknąć narodowi gębę ...
  to jakaś taka korzenna filozofia.

  Ja rozumiem zaszczuć kogoś niewinnego nastolatkę co jest "gruba" albo "łysa" to zbrodnia...
  ale dorosłego człowieka z wyższym wykształceniem obytego publicznie (lekarza) który musiał mieć pełną świadomość że złamał zasady społeczne w warunkach epidemii...to już przesada.
  i do tego ten filmik wprost terroryzujący zezwalających na swobodne wypowiedzi w sieci... dla mnie to szok...

  Przyczyną śmierci lekarza były jego wyrzuty sumienia ... prawda wzmocnione ostrą krytyką tego co zrobił.
  Powinien napić się rumianku i wyłączyć komputer ewentualnie pójść do kolegi psychiatry z prośbą o pomoc.
  Tak jak te wcześniej wymienione nastolatki (gruba i łysa)...
 • @Oscar 14:23:38
  ... dodam że taki "hejt" w stosunku do ludzi stwarzających publiczne zagrożenie w warunkach epidemii to jest niezwykle zdrowa i pokrzepiająca reakcja prostego a nawet wulgarnego w słowach ale mądrego w głębi duszy ludu naszego powszechnego.

  Tak trzeba potępiać i to ostro ludzi stwarzających publiczne zagrożenie.
  a w warunkach epidemii, wojny, klęski żywiołowej zwłaszcza...
  Te warunki mamy spełnione.
  Na takich reakcjach Narodu polega siła tego Narodu..
  Polacy w Polsce nadal są Narodem...
  mimo zastraszania dyskryminacji zniewolenia..

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej