Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

JAK MOŻNA PRZEDŁUŻYĆ WYBORY NA PREZYDENTA RP?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sondaże wyborcze już wyraźnie wskazują , kto wygrał WYBORY, każdy obywatel w Polsce już wie kto WYGRAŁ? W takim przypadku WYBORY wcale już nie są potrzebne a pieniądze przeznaczone na nie należy przekazać na walkę z Korona Wirusem!

  OPOZYCja  widząc ,  że ich Kidawa-Błońska nie ma żadnych szans z aktualnym Prezydentem Andrzejem Dudą żąda przełożenia terminu WYBORÓW PREZYDENTA RP!?

 

Ludzie nie bądźcie naiwni,  przecież te WYBORY  jak widać wygrał ANDRZEJ DUDA!

Od czasu Okrągłego Stołu wybory wygrywa co 4 lata albo co 8 lat PIS lub PO i inaczej być nie może!

Ciągłość WŁADZY musi być zachowana i żadne inne PARTIE w tym systemie i przy tej Ordynacji Wyborczej SZANS  NA PRZEJĄCIE WŁADZY NIE MAJĄ!

W Polsce nie ma DEMOKRACJI  lecz Króluje u na PARTIOKRACJA i to od SEJMU I SENATU RP po Rady Miast  i Gmin a także i Sejmiki Wojewódzkie?

Przekonałem się otym wielokrotnie podczas bycia Szefem  BEZPARTYJNYCH Komitetów Wyborczych  W woj. pomorskiM oraz Kandydując do Fotela Prezydenta Gdańska!

W tych ostatnich wyborach PKW samo złamała Ordynację Wyborczą a wszystkie Protesty Wyborcze "wrzuciła do kosza" 

Przestańmy się łudzić ,  że nasz głos ma jakieś relne znaczenie na POLITYKĘ w Rzeczpospolitej Polskiej.

Ja już nie mam takich złudzeń i mimo ,  że wielu kandydatów na PREZYDENTA RP prosiło mnie o zangazawaonie się w ich kampanie to odmawiam ,  bo Wiem czym to pachnie!

ŻYCŻE WSZYSTKIM ,  ABY ICH KORONOWIRUS OMINĄŁ oraz ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY. NIECH BÓG WSZECHMOGĄCY ZAPANUJE NAD CHAOSEM TEGO ŚWIATA. AMEN

 

Morskie Drużyny Strzeleckie

KONTRADMIRAŁ

Sławomir Ziembiński

 

PONIŻEJ ZAMIESZACZAM APEL ŚP.ANNY WALENTYNOWICZ WYDANY W 2001 roku :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • :)
  Pytanie nie!- JAK? Ale: O ILE?! O Ile można wydłużyć?- No ba, - DO ODWOŁANIA! :)))
 • @Autor
  należy tak długo dłużyć, aż się "wydlóży". A wtedy można użyć.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:10:43
  znalazłem kolejny majstersztyk w interii:

  "KORONAWIRUS. JEST ZALEŻNOŚĆ MIĘDZY MIĘDZY WIRUSEM I SZEROKOŚCIĄ GEOGRAFICZNĄ?
  KORONAWIRUS W POLSCE Wczoraj, 19 marca (14:59)


  Grupa wirusologów, klimatologów, badaczy chorób zakaźnych i specjalistów w dziedzinie nauk o Ziemi odkryła związek pomiędzy temperaturą, szerokością geograficzną, sezonowością i rozpowszechnianiem koronawirusa SARS-CoV-2."

  Zwłaszcza ta "SEZONOWOŚĆ" ciekawi :)))
 • BOJKOT ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI POLSKI BOJKOT WYBORÓW
  POLACY RODACY ZBOJKOTUJCIE WYBORY
  POLACY RODACY ZOSTAŃCIE W DOMU NIE IDŹCIE NA WYBORY

  UDZIAŁ W WYBORACH TO LEGALIZACJA OKUPANTA

  OD 30 LAT WYBORY SĄ FAŁSZOWANE FAŁSZOWANA JEST FREKWENCJA WYBORCZA

  OKUPANTOWI POTRZEBNA JEST TYLKO WYSOKA FREKWENCJA ŻEBY POKAZAĆ ŚWIATU ŻE W POLSCE JEST DEMOKRACJA

  POLACY RODACY UDZIAŁ W WYBORACH TO LEGALIZACJA OKUPACJI POLSKI TO KOLABOROWANIE Z ŻYDOWSKIM OKUPANTEM

  ZJEDNOCZMY SIĘ WOBEC ZAGROŹENIA KOLEJNEGO ROZBIORU POLSKI Stefan Michał Dembowski
 • SŁAWKU CZEMU NIE PRZYŁĄCZYSZ SIĘ DO BOJKOTU WYBORÓW
  Sławku widzę że wreszcie zrozumiałeś to o czym ci mówiłem podczas naszych spotkań w Gdańsku nie raz i nie dwa Partie mafie są w Polsce zbrojnym ramieniem okupanta Polski i jeśli komuś się wydaje że poprzez udział w wyborach do sejmu czy senatu może z nimi wygrać to daj mu Panie Boże zdrowie Nie wspominam o wyborach prezydenckich w których żaden Polak nie ma najmniejszych szans nawet gdyby zagłosowały na niego miliony Tak poprostu jest i trzeba się z tym pogodzić i przestać namawiać ogłupiałych przez systemowe media zarówno te mainstrimowe jak i te internetowe które się wysypały jak grzyby po deszczu Trzeba ludzi uświadamiać i przygotowywać do poparcia apelu śp Anny Walentynowicz O BOJKOT WYBORÓW apelu który Pani Ania napisała w 2001 roku Wtedy to Pan Andrzej Gwiazda powiedział ANIU TO SIĘ MOŻE UDAĆ Byłem tego świadkiem Obecnie Pan Gwiazda się SPISIŁ czyli skurwił i czy zrobił to dla pieniędzy czy z przekonania nie ma najmniejszego znaczenia Skurwił się też Wyszkowski ale ON zrobił to dużo wcześniej Pozostała tylko Anna Walentynowicz wierna ideii SOLIDARNOŚCI Sławek ty dobrze wiesz co się stało W gdańsku w siedzibie Neosolidarności jes na etacie związkowca David Zimmerman vel Marrian Krzaklewski To on pilnuje aby przewodniczący Duda prowadzał robotników na manowce Sławek skoro sam zrozumiałeś że wybory do sejmu,senatu i prezydenckie to wielka lipa to co stoi abyś swoim autorytetem poparł apel Anny Walentynowicz o BOJKOT WYBORÓWJa wiem że z czegoś trzeba żyć ale ważne jest też patrząc sobie w twarz stojąc przed lustrem mieć poczucie że ma się jeszcze jakieś ideały których nie mozna sprzedać za żadne pieniadze Dla mnie takimi ideałami są BÓG HONOR OJCZYZNA (nie mieszać Pana Boga z KK)Stefan Michał Dembowski
 • APEL ANNY WALENTYNOWIC ZO BOJKOT WYBORÓW
  https://marucha.wordpress.com/2014/01/23/historyczny-apel-sp-anny-walentynowicz/

  Za zamieszczenie tego apelu na stronie gajowego Maruchy polały się na mnie kubły pomyj Marucha nazwał mnie wtedy agentem Mosadu Po 13 latach sam się do apelu przyłączył Szkoda że ludzie madrzeją tak powoli dlatego umierają głupimi Stefan Michał Dembowski
 • BOJKOT ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI POLSKI BOJKOT WYBORÓW
  CHCEMY WYBORU!!! - Robert Larkowski - NEon24.pllarkowski.ne.3lab.info › post › 92853,chcemy-wyb...
  Translate this page
  Bojkot wyborów będzie takim buntem czy to się komuś podoba czy nie. ... USA Nowy York Ps. apel pani Anny Walentynowicz o bojkot wyborów znajduje się na ...
 • BOJKOT ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI POLSKI BOJKOT WYBORÓW
  http://larkowski.ne.3lab.info/post/92853,chcemy-wyboru
 • ZAGOZDA DO TYTKO
  https://zagozda.neon24.pl/post/153898,wydluzmy-krok-czyli-zagozda-odpowiada-tytce

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej