Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

OGŁOSZONO STAN EPIDEMII I CO Z TEGO WYNIKA?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mateusz Morawiecki Premier RP wraz z Ministrem Zdrowia ogłosili wczoraj na Konferencji Prasowej , że w Polsce ogłaszają STAN EPIDEMII....A co z tego wynika w/g PRAWA?

SOBOTA 21 marca 2020 r i puste ulice miasta Starego Miasta Gdańska.Do Aptek po lek i stoją osoby w oddaleniu od siebie , bo takie są wymogi sanitarne.Bazylika Świętego Mikołaja została ZAMKNIĘTA z powodu zagrożenia zawalenie się tej budowli?Na ulicy Świętojańskiej zagrodzono przejazd dla pojazdów z tego powodu.Kaszubi postawili nieopodal na placu pomnik ŚWIĘTOPEŁKA WIELKIEGO Księcia Pomorskiego Słowian....

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

HALA TARGOWA W GDAŃSKU ,  ULICA PAŃSKA I APTEKA , BAZYLIKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA I ŚWIĘTOPEŁEK WIELKI:

 www.youtube.com/watch

 

Sławomir Ziembiński Kontradmirał i Dowódca Morskich Drużyn Strzeleckich tumaczy czym skutkuje STAN EPIDEMII:

www.youtube.com/watch

Wczoraj 20 marca 2020 Mateusz Morawiecki Premier RP ogłosił na Konferencji Prasowej STAN EPIDEMII!Oznacza to, że Minister Zdrowia w drodze rozporządzenia ma Prawo ograniczyć obywatelom RP możliwość przemieszczania się z miasta do miasta a także nakazać ludziom pracę w innym miejscu tam , gdzie zaistnieje taka potrzeba. Władza ma też Prawo zarekwirować twój pojazd Hotel lub inną własność na potrzeby Walki z EPIDEMIĄ! Teraz nasze swobody obywatelskie zostały ograniczone w celu zatrzymania EPIDEMII. Panie Prezydencie RP i Premierze należałoby rozważyć, czy WYBORY zaplanowane na 10-go maja mogą się realnie odbyć, bo czy znajdą się Ludzie chętni do Pracy w Komisjach Wyborczych w tym czasie, kiedy istnieje groźba zarażenia się wirusem?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej