Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

NIEMIECKI LEKARZ PROFESJONALISTA O CORONAVIRUSIE!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Specjalista opowiada , jak to naprawdę jest z Coronovirusem i dzisiejszą PANDEMIĄ.Test doktora DROSDENA , trzeba obecnego Wirusa porównać z innymi..... latami?!Co roku na GRYPĘ umiera jeden na 1000 pacjentów!Zacznijmy TEŻ SAMI MYŚLEĆ !

POLITYCY PODPORZĄDKOWALI SIĘ .......NADWORNYM WIRUSOLOGOM !

 

 NAUKOWCY PODLIZUJĄ  SIE POLITYKOM ,  BO  CHCA  STAĆ SIĘ WAŻNI I NA TYM ZAROBIĆ ORAZ DOFINANSOWAĆ W TEN SPOSÓB SWOJE INSTYTUTY!

 WIRUSOLODZY ZROBII COŚ BARDZO WAŻNEGO I ZAINTERESOWALI TYM CHIŃSKI RZĄD:

 https://www.youtube.com/watch

 "Cała ta „pandemia” to nic innego jak grypa wywołana zmutowanym wirusem, co ma miejsce każdego roku. Zmutowany wirus na szczęście nie jest groźny dla zdrowia i życia ludzi chyba, że trafi na osobnika z obniżoną odpornością organizmu spowodowaną na przykład innymi chorobami, niedożywieniem lub podeszłym wiekiem. Wówczas korona wirus jest śmiertelny, podobnie jak i wirus „zwykłej ” grypy sezonowej.

Śmiertelność spowodowana korona wirusem jest....zerowa! Skąd więc dramatyczne informacje z wielu krajów (głównie z Włoch) o tysiącach ofiar? Z manipulacji statystykami! Jeśli przykładowo człowiek chory na nowotwór „złapie” też grypę i umrze, to przyczynę jego śmierci przypisuje się korona wirusowi! Tym sposobem statystyki czynią z grypy śmiertelne zagrożenie, ignorując fakt współwystępowania wraz z grypą innych poważnych chorób! Nieznany jest ani jeden przypadek zgonu spowodowanego tylko i wyłącznie korona wirusem!

Na grypę sezonową od września 2019r do końca lutego 2020 roku zachorowało w Polsce ponad 3 miliony ludzi, z czego kilkadziesiąt osób zmarło. Czy ktoś czyni z tej tragicznej statystyki jakiś problem? Można wymienić dziesiątki chorób zakaźnych, o wysokiej śmiertelności (na przykład gruźlicę, na którą zmarło w poprzednim roku 1,5 miliona osób na całym świecie), które nikogo nie obchodzą i z powodu których żadne państwo nie ogłasza „pandemii”.

Mamy do czynienia z celowo wywołaną psychozą strachu w skali całego świata, w której nie wiadomo o co chodzi, a jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze!"

cytat z wpisu Krystyny Trzcińskiej zamieszczonego w neon24.pl

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  DK
 • Lekarze mają leczyć, nie wyleczyć.
  Lekarze mają leczyć, nie wyleczyć.
  Wezwana karetka pogotowia do mojej babci, wiek 95 lat, choroba Alzheimera, ponadto silna infekcja, chora leżąca i nie chodząca, nie komunikująca się (od kilku miesięcy). Załoga karetki odwodzi matkę od pomysłu zabrania jej do szpiala, tlumaczą że chora umrze do dwóch dni góra. Lepiej jeśli to będzie w domu. Matka rezygnuje z ,,pomocy". Wpada w histerię i dzięki histerii w końcu przychodzi do mnie, bym wdrożył swoje pomysły, które proponowałem wdrożyć dużo wcześniej. Ja się początkowo nie zgadzam, bo podzielam zdanie załogi pogotowa, że to stan w którym już pomóc nie można. Ale jestem błagany bym robił co mogę. Niechetnie ale ulegam presji.

  Efekt: babcia wróciła (ku mojemu zdumieniu) do zdrowia, a nawet pod moją kuracją zaczyna wstawać z łóżka i komunikować się!

  Niestety, za takie leczenie można trafić za kratki.
  Nie jestem lekarzem, podpadam pod ustawę o lekach i inne. Wiadomo że ci którzy zechcą podnieść rękę i nacisnąć przycisk, mają moc.
 • @Oracz 15:38:52
  Założę się o duże piwo, że był to wlew dożylny w odpowiednio wysokiej dawce z ascorbinianu sodu. Od paru lat niedostępny w polskich aptekach ale można go bez problemu kupić np. w Niemczech. Tak w ogóle jest to temat zakazany.
 • @Mark 16:42:06
  Absolutnie nic z tych rzeczy. A wszystkie środki były podawane doustnie. To co mogę zdradzić to to, że leczyłem babcię m.in zakupionymi wcześniej ziołami sprowadzonymi m.in a Ameryki Płd, ale ziół i preparatów było dość dużo. Były też zioła stosowoane przez Hindusów, w tzw ajuwedzie, ale przed filozofią ajuwedy przestrzegam, bo to demoniczne historie. Po prostu pod dzieła Stwórcy podczepiają się wyznawcy (świadomi i nie) szatana, by korzystać z dóbr które człowiekowi zostawił Bóg.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej