Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICJA TAJNA - DROGOWA WLEPIA KONTROWERSYJNE MANDATY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W CIECHANOWIE pani Agnieszka z zawodu Psycholog próbowała znależc miejsce do parkowania co nie było łatwe z powodu zimy i braku miejsca na poboczu obok Hotelu ZACISZE!?Pani Agnieszka zmieniła zamiar i odjechała od przejścia dla pieszych....

Pani Agnieszka z Łodzi jechała Citroenem z pogrzebu na tradycyjną Stypę i próbowała znalezć miejsce do zaparkowania obok Hotelu ZACISZE.Mimo , że nie zaparkowała na poboczu przed przejściem dla pieszych , bo kiedy się zorientowała , że nie zmieści się przepisowej odległości do przejścia i ruszyła szukać innego miejsca, to nagle cywilny czarny samochód ujawnił się jako radiowóz " drogówki " Komendy Powiatowej Policji w CIECHANOWIE.Policjantka nakazała zjechać na pobocze i zażądała od pani Agnieszki z zawodu psycholog dokumentów.Pani Policjantka zadała dziwne pani kierowcy :" czy pani jeszcze PRAWO JAZDY MA?"Ponadto zakpiła sobie ze mnie , bo kiedy jako jadący tym pojazdem poinformowałem Policjantkę , że przejście nie było zbytnio widoczne z powodu takiego , że śnieg na pasach , to Policjantka powiedziała , że, to mi z telefonu komórkowego śnieg napadał!?Pani policjantka widocznie nie odróżnia kamery od telefonu komórkowego i zakpiła sobie jawnie z dziennikarza!?W efekcie pani Policjantka zademonstrowała swoją WAŻNOŚĆ i wręczyła mandat pani Agnieszce , ale nie podała podstawy prawnej!?Pani Agnieszka sama musiała się dopytywać o podstawę PRAWNĄ!?Moim zdaniem Policja powinna w tej zaistniałej sytuacji POUCZYĆ kierowce z innego miasta i tyle.Parkowania żadnego w ogóle nie było!?Pani Agnieszka jednak odwoływać do Sądu się zamierza , bo z POLICJĄ procesować się w Sądzie, to jak KOPAĆ się z KONIEM!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl 

FLIM DOKUMENTALNY Z POLICYNYCH DZIAŁAŃ W CIECHANOWIE:

https://www.youtube.com/watch?v=OET6HkKGqKU

OKAZYAŁY BUDYNEK DAWNEGO STAROSTWA POWIATOWEGO PRZEJĘŁA ....POWIATOWA KOMENDA POLICJI W CIECHANOWIE:

https://www.youtube.com/watch?v=ts8uQML6u0Y

KOMENTARZE

  • Taki urok Ciechanowa ;)
    Jak we wszystkim, tak i w relacjach z policją jesteśmy dokładnie między Wschodem i Zachodem.
    Widać to czasem w pobliżu cmentarzy, gdy około 1. listopada zmienia się organizacja ruchu i niektóre ulice stają się jednokierunkowe. Nie ma siły, zawsze ktoś się pomyli.
    W tych okolicznościach mamy dwie możliwości: naszą i zachodnią. Zachodnia - to radiowóz stojący na wlocie trefnej ulicy i ostrzegający nieuważnych kierowców. Nasza - to radiowóz 300 m w głębi i mandaciki.

    PS. Też byłem w Ciechanowie, też zapłaciłem 100 zł + 1 pkt i też nie wiem za co ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej