Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ZAPADŁ NOWY WYROK W SĄDZIE OKRĘGOWYM W GDAŃSKU!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

BURMISTRZOWI SZTUMU mimo ostrego cięcia nożem baneru Pana Antoniego Fila sprawę umorzono na dwa lata.Nóż jako dowód rzeczowy tej zbrodni Sąd ....skonfiskował i zasądził rekompensatę czyli zwrot wartości banera i koszty sądowe w wysokości... 100 zł!?

30 marca 2017 r. w Sądzie Okręgowym w Gdańsku Policja dokładnie sprawdzała wszystkich wchodzących na salę sądową.Pojawiła się też ekipa TVP 3 pod kierownictwem red.Tomasza Złotosia.Przybył też redaktor TV regionalnej ze Sztumu.Główny Bohater tej sprawy to skazany już przez Sąd Rejonowy w Malborku pan Leszek Talar Burmistrz Sztumu.Oskarżony on został przez przedsiębiorcę ze Sztumu pana Antoniego Fila o zniszczenie jego baneru na którym pan Burmistrz został opisany jako malwersant.Po wejściu na salę sądową Sędzia nakzała przybyłym powstać i odczytała postanowienie Sądu Okręgowego.Zmienił on poprzedni wyrok i dokonał umorzenia sprawy na 2 lata!?Ponadto zasądził zapłatę kosztów procesu przez Burmistrza i przepadek noża kuchennego dowodu rzeczowego!?
Pan Antoni Fila zapowiedział złożenia KASACJI, bowiem jego zdaniem sprawca powinien być ukarany.Ten wyrok umożliwia Burmistrzowi Sztumu nadal pełnienie tej funkcji i dokonywania nowych "malwersacji" na tym URZĘDZIE - tak twierdzi oskarżyciel posiłkowy pan Antoni Fila!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu 

DOKŁADNE SPRAWDZANIE PRZEZ POLICJĘ SĄDOWĄ PRZED WEJŚCIEM NA ROZPRAWĘ:

https://www.youtube.com/watch?v=71kR3PMbCz8

OGŁOSZENIE NOWEGOWYROKU NA SALI SĄDOWEJ :

https://www.youtube.com/watch?v=5CoQqEhnCr0

 

WYPOWIEDZ PANA ANTONIEGO FILA PO OGŁOSZENIU JUŻ WYROKU:

https://www.youtube.com/watch?v=h8uEFCEQ7DY

KOMENTARZE

  • @
    "Dokładne sprawdzanie..."

    Czyżby "pomazańcy" JUŻ czuli, że może Polakom kończy się cierpliwość,
    i ZAMIAST "tortów" polecą np granaty (kupione od Ukrów na targu...)???

    A zamiast "kukieł" tłum "policzy się" z "oryginałami"?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej