Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

STRAŻ MIEJSKA W GDAŃSKU JEZDZI W NIEDZIELE PO PARKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

RADIOWOZEM I ŁAMIE PRAWO O RUCHU DROGOWYM!?Policja Drogowa powina coś z tym tematam zrobić!?Park jest dla spokojnych spacerów i do ćwiczeń na specjalnych przyrządach....Strażniczki Miejskie powinny iść pieszo lub jechać rowerami!?

 

FILM DOKUMENTUJĄCY JAZDĘ RADIOWOZU Straży Miejskiej  PO LEŚNYCH ŚIEŻKACH W GDAŃSKU - STOGI:

https://www.youtube.com/watch?v=2w3vii6ZjHQ

W niedzielę 23 kwietnia tuż po mszy w kościele pod wezwaniem Świętej Rodziny w Gdańsku Stogach około godziny 10.30 Wasz fotoreporter udał sie z kamerą na plażę . Po drozde idąc obok Pustego Stawu gdzie pzrebiegają ścieżki rekreacyjne zauważył radiowóz Straży Miejskiej ,który łamiąc przepisy wjechał na ścieżkę rekreacyjną gdzie chozdą piesi na spacery. Patrole Straży Miejskiej powinny się pojawiać w Parku ale tylko piesze , gdyż są tam znaki zakazujące jazdy nawet rowerem .Radiowóz Strazy Miejskiaj nie jechał na sygnale i łamał przepisy ruchu drogowego.Następnym etapem spaceru byla wizyta w restauracji przy plaży Stogi gdzie serwują pyszne capuccino.Dalej udalem się na plażę i spotkałem tam młodzież z Polski i Portugalii, ktorzy wsóplnie podziwiali Zatokę Gdańską.

STRAŻNICY PRAWA nie mogą sami PRAWA ŁAMAĆ!?Tematem tym powinna się zająć POLICJA DROGOWA i kierowcy radiowozu o nr GD277 JH wręczyć mandat za popełnione wykroczenie!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
www. fundacja-slawpol.eu

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej