Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PAWEŁ ADAMOWICZ ZAMORDOWANY NOŻEM NA SCENIE WOŚP!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Paweł Adamowicz co roku brał udział w ZBIÓRCE PUBLICZNEJ WOŚP Jurtka Owsiaka i kwestował po ul.Długiej z puszką.Nikt mu dotychczas krzywdy nie czynił i chodził sam bez obstawy.Dziś jakiś desperat wskoczył na scenę i mimo OCHRONY ugodził go nożem!?

 

 Ten chaniebny czyn spowodował , że karetka zabrała Prezydenta Gdańska do szpitala , gdzie przebywa on w.....STANIE KRYTYCZNYM!Paweł Adamowicz otrzymał kilka ciosów w brzuch i serce i to nożem desantowym o długości 33 cm,   który powoduje niebezpieczne rany!Napastnikiem był 27-siedmiolatek wcześniej karany i podobno podszywał się pod MEDIA mając taką plakietkę!?Wygłosił on też do mikrofonu swój manifest i dopiero zaatakował Prezydenta Gdańska.Napastnik wyszedł miesiąc wcześniej z więzienia a był skazany za cztery napady na Bank.Zapewne starannie zaplanował swoją akcję i zrobił to celowo na oczach kamer i publiczności zgromadzonej przed sceną!

FLM DOKUENTUJĄCY ATAK NA PREZYDENTA I SWOBODNY SPACER AGRESORA PO ATAKU NA SCENIE:

www.youtube.com/watch

 OPERACJA 5 godzinna została zakończona  ,    PRZYWRÓCONO PREZYDENTOWI AKCJĘ SERCA......STAN PREZYDENTA  JEST CIĘŻKI MÓDLMY SIĘ O JEGO ZDROWIE......NIESTETY PAWEŁ ADAMOWICZ ZMARŁ W DNIU 14.STYCZNIA 2019 r.

Nie rozumiem , jak OCHRONA sceny mogła pozwolić na wtargnięcie na scenę agresora i to z nożem....desantowym!?OCHRONĘ jak widać na wszystkich filmach prowadziła agencja TAJFUN  znana mi z wielokrotnych ataków na mnie na różnych imprezach w Gdańsku.W Święto ul.Mariackiej napadło po bandycku mnie dwóch ochroniarzy od tyłu i duszac mnie wypchnięto mnie na nabrzeże Motławy rozrywając mi i niszcząc moją Korsarską biżuterię!Zgłósiłem ten fakt Policji ale umorzono dochodzenie ponieważ kamery monitringu miejskiego  były wtenczas skierowne w innym kierunku!?Ostatnio podczas Baltic Sail ochroniarz z TAJFUNA  widząc mnie idącego do toalety zapowiedział ,  że mnie wyrzucą mimo , że przypłynąłem 22 metrowych jachtem i byłem oficjalnie zgłoszony jako biorący udział w tej imprezie....Po pół godzinie przyszli do mnie i wypchneli mnie poza teren imprezy dla uczestników Baltic Sail!

 

PROWOKACJA OCHRONY PODCZAS IMPREZY BALTIC SAIL 2017:

www.youtube.com/watch

 DLACZEO OCHRONIARZE  TAJFUNA NIE PORADZILI SOBIE Z  ZABEZPIECZNIEM PREZYDENTA GDAŃSKA?

STANOWCZO POTĘPIAM TEN AKT I UWAŻAM ,  ŻE PREZYDENT GDAŃSKA I NIE TYLKO  WINIEN BYĆ LEPIEJ CHRONONY W TYM DZISIEJSZYM ŚWIECIE W KTÓRYM ROŚNIE SPIRALA WZAJEMNEJ NIENAWIŚCI W POLSCE I NA ŚWIECIE!

Proszę Was zanim napiszecie swój komentarz wyzbyjcie się nienawiści  i polityki,  bo to do niczego dobrego nas POLAKÓW nie doprowadzi!?

 ŁĄCZĘ SIĘ W BÓLU Z RODZINĄ ZMARŁEGO I PRZEKAZUJE JEJ MOJE KONDOLENCJE:

www.youtube.com/watch

Znałem osobiście od młodości Pawła Adamowicza i nawet raz mnie swym samochodem odwoził , już jako Prezydent Gdańska po wspólnej kolacji wigilijnej z Arcybiskupem Tadeuszm Gocłowskim w domu Samotnej Matki w Matemblewie.Dziś analizując film dokumentuąjcy ten haniebny MORD dokonany przez kryminalistę , którego przedwcześnie Sąd wypuśćił na wolność /zbyt niski WYROK w stosunku do dokonanych przestępstw!/ Dochodzę teraz do wniosku , że MORD ten był dokładnie zaplanowany i wykonawca zrobił, to co zamierzył i wcześniej zaplanował z premedytacją!Wygląda na to , że OCHRONA z firmy TAJFUN z nim wspólpracowała , bo nawet mu nikt nie przeszkodził i mógł na scenie po dokonaniu morderstwa jeszcze triumfować!

SŁADAM MOJE KONDOLENCJE RODZINIE PAWŁA ADAMOWICZA I WSZYSTKIM KOCHAJĄCYM GO GDAŃSZCZANOM...

 

 

www.fundacja-slawpol.eu

Prezydent

Sławomir Ziembiński

Radny Dzielnicy Stogi w Gdańsku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Chętnie bym zobaczył Budynia w kryminale a nie w szpitalu.
  Ten idiota co to zrobił na bank był z PIS-u
  Chodzą słuchy że to kaczora robota

  Ale tak czy siak to naprawdę ten napastnik to debil i takiemu 25-lat na dzień dobry
 • @Husky 21:27:23
  Może Adamowicz się z czegoś nie wywiązał? I w ramach ,, upomnienia,, połknął śledzia?
  Także na wp są już komentarze, że to wina PiS.
  Głupie te ludzie są, jak nie wiem co.
 • @zbig71 21:48:46
  Za dzień dwa i nasz nadbloger coś skrobnie albo się fachowo wypowie
  Zobaczysz
  Przecież wiadomo że za tym stoi reżim Kaczynskiego
  Wyrok zapadł i wybory na wiosne
 • @PodziemnyRycerz 21:56:13
  Ten łajdak powinien siedzieć to fakt.
  Ale takie "wymierzanie sprawiedliwości.....
  wybacz, ale nie pochwalam a wręcz potępiam
 • @PodziemnyRycerz 21:56:13
  Zrobił co chciał. Jurek powinien być z niego dumny.
 • @Husky 22:03:01
  W sumie racja. Sąd, szubienica, kat.
 • @PodziemnyRycerz 21:56:13
  Na Ukrainie tak jest: tam wielu już zginęło nie tylko od ciosu noża, nawet od ręcznych wyrzutni: dziennikarzy, polityków niezgadzających się z nurtem, także merów miast itd.
  Jak Ci się takie coś podoba a widać, że tak, bierz paszport i jedź na Dzikie Pola.
 • @lorenco 22:28:17
  Niektórzy liderzy wschodniej Ukrainy pożegnali się z życiem dzięki zamachom bombowym.
 • @Husky 21:52:32
  Kaczyński ma grypę. A na mieście gadają, że ma raka. Trzustki. Jeśli tak, to współczuję. Nie lubię go, ale wiem, że to jazda w jedną stronę. W 90%
 • No cóż. PiSlam wydał owoc.
  Trudno logicznie uzasadnić nienawiść budowaną przez PiSlamistów wokół tej imprezy. Z pewnością dla tych niegodziwców, co okradają ofiary przestępstw, wykradają pieniądze przeznaczone na ochronę przyrody by opłacić się biznesmenowi z Torunia, WOŚP jest solą w oku. Co roku jednak nienawiść ta jest karana przez Polaków, gdy co roku pieniędzy jest co raz więcej. Z pewnoścą w tym roku rekordu nie będzie, wynika to z zamknięcia sklepów, a przy tej pogozie ludzie zostaną w domu, ale zobaczymy.
 • @zbig71 22:34:53
  Można przeszczepić trzustkę, zatem jeszcze nie skreślaj naczelnika.
 • @Zawisza Niebieski 22:42:31
  Kiedyś byłem na imprezie, było parę osób. Temat zszedł na Owsiaka i jeden z gości zapytał, jakie są rzeczywiste koszty finału. Uwzględniając koszt czadu antenowego, policji, straży pożarnej i miejskiej, prądu , wynagrodzenia dla kapel itd. Tylko zapytał, a prawie chcieli go zlinczować. Także to działa w 2 strony.
  Co do Rydzyka to pełna zgoda. Cwaniak jest i kocha pieniądze. I publiczne i prywatne.
 • @lorenco 22:43:52
  Nie skreślam go, to mogą być tylko płoty. Dla mnie to tylko słup. Co zresztą można zobaczyć po tym, jak słuchają się swoich mocodawców z Usraela. No i Żorżeta jest wymownym przykładem.
 • @Zawisza Niebieski 22:42:31
  Mam nadzieję, że tylko mimochodem zasiałeś nienawiść z kolei do PiS swoim komentarzem. Tak być nie może.
 • @zbig71 22:57:30
  Niech pan Jarosław Kaczyński żyje 100 lat a i więcej, jednak z polityki on i jego świta musi odejść!
 • @zbig71 22:54:48
  Większość z tych ludzi działa albo gratis, albo dla własnej promocji. Są takie imprezy, które ściągają media, jak choćby Marsz Niepodległości, ludzie potrzebują takich imprez. Efektem dodatnim jest sprzęt, który pojawia się w szpitalach. Może gdyby policzyć wszystko dokładniei rachunek byłby ujemny, ale gdyby impreza się nie odbyła, tego sprzętu by nikt nie kupił. Osobiście nie daję ani na Owsiaka ani na biznesmena z Torunia, jak daję na zwierzęta, bo ludzie ludzi wesprą, zwierząt już nie.
 • @lorenco 23:01:44
  Nienawiści między zwolennikami PiS i PO zasiewać się nie da, ona jak chwast zaniedbane pole, całą Polskę pokryła. Za to nawet czytając to co pojawiało się na Neonie musi wzbudzać duże zaniepokojenie. Po zamachu przełączyłem na chwilę na reżimową TVPiS, oni już teraz znają winnych, agencję co ochraniała imprezę. Szybko przełączyłem. Tak jak nie dało się ogladać TV Jaruzelskiego tak i TVPiS też nie da sie oglądać.
 • @Zawisza Niebieski 23:19:20
  Nie chcę w Polsce na scenie politycznej ani PiS ani PO i ich wydmuszek, Wszyscy oni mówią tonem nienawiści, skłócając SPECJALNIE Polaków.
  TV Jaruzelskiego powiadasz? To Urban nadal siedzi w tv i mówi, że rząd się zawsze wyżywi? Toć to nadal na czasie i z gniewem, jednak z jakimś tam szacunkiem słucha się takiej szczerości.
 • @lorenco 23:31:15
  To PiS i PO są wydmuszkami. Jedni słuchają fartuszkowych braci z UE, a drudzy zUSA. Taka jest różnica między nimi. No i jedni i drudzy kradną, nie żałują sobie.
 • @Zawisza Niebieski 23:19:20
  Nie oglądam telewizji od 6 lat . I lepiej się czuję. Polecam takie rozwiązanie.
 • @lorenco 23:31:15
  Też nie chcę ani PO ani PiS, a także złodziei, co wokół tych partii się kręcą.

  A co do Urbana, czy tylko on ten typ propagandy umiał prowdzić. Propaganda Kurskiego oparta jest na najlepszych wzorcach bolszewizmu. Prosty przekaz oparty na kłamstwach, dla prostych ludzi. Ludzi karmi się kłamstwem i nienawiścią.
 • @zbig71 23:40:09
  Kiedyś za PRL powiadało się, że w TV tylko prognoza pogody jest prawdziwa.
  Teraz nawet w prognozach pogody kombinują, zwłaszcza przed długimi weekandami, świętami, feriami czy wakacjami.
 • Cóż
  Afera z Chinami przykryta medialnie, afera z Iranem przykryta medialnie.
  Oczywiście to tylko zbieg okoliczności.
  Jak to się wszystko przypadkowo układa.

  A.
  Komentarze na portalach są wyłączone w sposób, jakiego jeszcze nie było.
  Wiadomo.
  Żeby nie ranić uczuć, a wymiana informacji i wniosków, to tylko przypadkowo została zablokowana.

  Mam to głęboko.
  Ale przecież służby ościennych państw mają analityków, a nie takich niedzielnych komentatorów.
  Później mogą sobie wyciągnąć, kiedy trzeba te przypadkowe przypadki.
 • kilka komentarzy z sieci:
  Klops 13.01.2019 22:05
  "Sprawcą"jest opłacony przez wiadomo kogo. Gdyby to nie była ustawka ten człowiek nie poruszałby sie przez kilkadziesiąt sekund po scenie podczas, którego nie omieszkał wykrzyczeć przez mikrofon wszem i wobec( tak żeby wszyscy dokładnie usłyszeli i każde media mogły zanotować i nagrać) że oczywiście winna jego nieszczescia jest PO sugerując tym samy oczywiscie ze skoro ucierpiał ze strony PO no to musi być zwolennikiem PISu. Jak dla mnie ta cała akcja to jedna wielka ustawka na użytek totalnej opozycji. Jak nie dziki, to Adamowicz. Oni złapią sie wszystkiego zeby tylko zrobić syf w kraju w mysl zasady po trupach do celu. Totalni nie mają już nic do stracenia bo politycznie toną i złapią sie każdej metody i każdej prowokacji.Nie zapominajmy o tym i nie dajmy się nabrać na ich zagrywki. Adamowiczowi nic nie będzie o ile wogóle mu cokolwiek sie tak naprawdę stało. Wszystko przecież jest ukrywane i zasłaniane za tajemnicą i równie z nim zle jak i dobrze.

  „zgadzam się...reakcji ochrony nie było dopóki napastnik nie wygłosił swojej kwestii...a zrobił to minutę po uderzeniu nożem”...

  „dlaczego ochroniarze czekali aż napastnik wypowie całą kwestię i dopiero po tym powalili go na glebę...przecież go otoczyli...?samego zamachu nie widać,a reakcja ochroniarzy musi zastanawiać...radzę przejrzeć film kilka razy”.

  - czyż ten facet nie zastosował się dokładnie do owsiakowych zawołań ? Róbta co chceta.....

  „Na początku miałem wątpliwości a teraz mam prawie pewność, że jest to ustawka pod wykreowanie męczennika i dodanie nowego wiatru dla opozycji. Facet wbiega na scenę w czasie odliczania, podczas finału wośp gdy jest duża oglądalność, podbiega do Adamowicza i dźga go raz a nie jak osoba, która mogła by mieć szczególny uraz wielokrotnie a następnie facet chodzi sobie po scenie z uniesionymi rękami w geście triumfu. Piękna ustawka starych służb w świetle kamer.”
 • @ewinia 23:59:00
  Retorykę tę zaczęły media reżimowe. Po taz pierwszy usłyszałem to, gdy przełączyłem na TVPiS, szukając jakiś informacji o tym ataku. Nasycenie sieci płatnymi trollami jest dziś ogromne. Ale w sieci można spotkać jeszcze jeszcze lepsze określenia, nie warto przytaczać. Trudno nie wspomnieć słów Batroszewskiego "jak ujął to jeden z przedwojennych satyryków – „przestać uważać bydło za niebydło”."
 • @ewinia 23:59:00
  "„zgadzam się...reakcji ochrony nie było dopóki napastnik nie wygłosił swojej kwestii...a zrobił to minutę po uderzeniu nożem”..."

  To jest koronny dowód że wszystko było sfingowane.
  Korzyści ma i PO i PiS w postaci pogłębienia polaryzacji sceny politycznej - bo w takich sytuacjach wyborcy głosują na jednych albo na drugich, zaś choćby najsłuszniejsza opozycja schodzi w cień.
  Zapewne spokój w związku z licznymi, nabywanymi nie wiadomo za co mieszkaniami i niewątpliwie i inną korupcją ma obiecana i sama "ofiara", której oczywiście nic nie będzie.
 • @ewinia 23:59:00
  A wyjaśnienie jest dość proste. Po pierwsze człowiek ten wszedł ze strefy ludzi zaufanych, prasy. Po drugie, jest zawsze element zaskoczenia, czas niezbędny na reakcję, ochrona nie stała przy samym prezydencie miasta, bo nie miała tylko jego chronić, a chronić wszystkich stojących na scenie, a tam było kilka osób. Ochrona nie może być widoczna, stanowić głównego elementu widowiska. Z pewnością ciała dali wtedy, gdy dopuścili tego człowieka do strefy prasy. Za to podłością trolli PiS i mediów reżimowych jest mówienie iż czekano, aż wygłosi całą mowę. Znów idą w ograną śpiewkę, "wina tuska".
 • @Zawisza Niebieski 22:42:31
  "Podziękujmy" pani poseł Krystynie .........
 • @ewinia 23:59:00
  Film z „napastnikiem” spacerującym po scenie, spokojnie wygłosił swoją rolę, ochrona odczekała i dopiero ruszyła do niego.
  https://www.youtube.com/watch?v=Jh5HRcZlpvY

  Owsiak na antenie TVN dolał oliwy do ognia mówiąc „w tym kraju”, „to jest momentami dziki kraj”, mówi mało o Adamowiczu, dużo o polityce, mówi o nie dzieleniu, a sam dzieli

  https://www.youtube.com/watch?v=fSOO9CFBtnw
 • @reflexión 00:21:10
  To nie tylko p. Krystynie, to choćby ten idiotyczny filmik z figurkami, co pokazywała reżimowa. Oni co roku prowadzą kampanię nienawiści względem WOŚP.

  A teraz rola trolli, by naród głupi PiSowska bajkę kupił.
 • @reflexión 00:21:10
  A za co?
 • @ewinia 00:27:03
  Tak go wyszkolili. Z domu mógł wynieść te nauki.Teraz będzie jazgot.
 • @Zawisza Niebieski 00:18:08
  Już jest retoryka: peowcy - zaatakował pełen nienawiści zwolennik PiS.
  Pisowcy - zaatakował 27 letni mężczyzna, który był notowany m.inn. za rozboje.
  No i będzie temat na długo.
  Co do komentarzy: Polka z Francji pod którymś filmikiem na YT skomentowała, że Francuzi mówią, że do rozpędzania protestów żółtych kamizelek, używane są jednostki prewencji posługujące się j. polskim i ukraińskim.
 • @lorenco 00:41:16
  Oczywiście, że obie strony będą to chciały wykorzystać. Tak samo było, po ataku na biuro posła PiS, a później posła PO. Polityka to błoto, dlatego nikt porządny do tego się nie rwie.
 • @lorenco 00:41:16
  To ciekawe z tymi jednostkami prewencji. Taka ,, europejska wymiana doświadczeń.,, Ciekawe czasy idą
 • @Zawisza Niebieski 00:46:49
  Demokracja to błoto. Można tyle ukraść. Albo być szefem NBP i mieć fajne asystentki. I sowicie je opłacać za robienie gały
 • Polska to podobno "dziki kraj" motto TVP " ciemny lud to kupi"
  Bardzo dziwna wypowiedz owsika na temat tych inscenizacji ? Daje dużo do myślenia . Rok w którym na scenie politycznie będzie walka na przysłowiowe "noże " . POPIS ma najwięcej do stracenia !„narodowcy” i Mikke i Rydzyk na przynętę . Światełko do nieba i kampania rozpoczęta będzie tonowanie nastrojów politycznych w mediach i zakopywanie okopów by ogłupić Naród podobno "dziki kraj" (według słów osika) .Według motto TVP " ciemny lud to kupi".
 • "Mandżurski kandydat " false flag operation
  “Mind control experimentation is not in the past.
  It’s in the present and the future”

  Eksperymenty z kontrolą umysłu nie są kwestią przeszłości.
  Są kwestią teraźniejszości i przyszłości
  (“Psychiatrist Colin Ross - The CIA Doctors & Military Mind Control” )
 • @Witkacy 01:15:04
  Bez komentarza:
  W związku z atakiem na prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa apeluje o oddawania krwi. O pomoc proszone są zwłaszcza osoby z grupą krwi 0 RhD- (minus). Zbiórka rozpocznie się w poniedziałek, 14.01.2019 r., od godz. 7:15. - W związku z atakiem na prezydenta miasta Gdańska i koniecznością zabezpieczenia krwi, bardzo prosimy o oddawanie tego cennego leku zwłaszcza przez osoby z grupą krwi 0 RhD- (minus). W przypadkach nagłych krwawień, gdy nieznana jest grupa krwi pacjenta, można bezpiecznie przetoczyć uniwersalne krwinki czerwone grupy 0 RhD- (minus) - apeluje RCKiK w Gdańsku.

  Czytaj więcej: https://dziennikbaltycki.pl/apel-o-oddawanie-krwi-w-zwiazku-z-atakiem-na-pawla-adamowicza-bardzo-prosimy-o-oddawanie-tego-cennego-leku/ar/13805831#wiadomosci
 • @Witkacy 01:18:13
  Bez komentarza:
  Urywek:
  ...- Jestem wstrząśnięty, słysząc o ataku dzisiejszego wieczoru na burmistrza Gdańska Pawła Adamowicza - mówi burmistrz Sadiq Khan. - Ślę życzenia rychłego powrotu do zdrowia i wyrazy solidarności z miastem, które prowadzi, jego bliskimi i zwolennikami. Z kolei Amerykański serwis polityczny "Politico" obok informacji o ataku nożownika, przypomina stanowczy protest Adamowicza przeciwko wybiciu szyb w gdańskiej synagodze oraz jego otwartą postawę wobec uchodźców, imigrantów oraz mniejszości. Dźgnięcie Pawła Adamowicza nożem jest także tematem doniesień Deutsche Welle, jednej z największych niemieckich stacji telewizyjnych, a także francuskiej Agence France Press (AFP) oraz rosyjskiej TASS. Wszystkie media podkreślają, że do ataku na prezydenta Gdańska doszło podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Targu Węglowym.

  Czytaj więcej: https://dziennikbaltycki.pl/swiatowe-media-o-ataku-na-prezydenta-pawla-adamowicza-burmistrz-londynu-solidaryzuje-sie-z-gdanskiem/ar/13805887#polska-i-swiat
 • @lorenco 01:48:30
  No szyba w synagodze ,a zwłaszcza potępienie tego haniebnego czynu to był dobry ruch że strony p.Adamowicza. A czy kiedyś to nie był np: Adamowitz? Tak czy inaczej, jak dobrze pokombinują to będzie można podciągnąć ten atak pod atak antysemicki.
 • @Zawisza Niebieski 22:42:31
  Byłem pewny, że tryśniesz jadem!
 • @zbig71 23:39:18
  Jest dokładnie tak jak piszesz...
 • @Casey 02:11:12
  //Byłem pewny, że tryśniesz jadem!//

  Zaskoczony?
  Chyba nie, jak nikt zresztą na forum
  Ma temat na setki komentarzy a i wpis jakiś wyskrobie.
  On nawet wie więcej niż policja.... i sam zamachowiec.
  No ale dla takich jak on liczy się efekt
  Taki jak on i jego Sektą Owsiaka już obciąża tych, którzy czepiają się Złotych Melonów. Antypisoska histeria zaraz opanuje łżemedia.

  A radziłbym sprawdzić kim był ten on i za co siedział w więzieniu i dlaczego obciąża Adamowicza i PO za 5 letnią odsiadkę.

  No Zawiszo do boju.... jest TEMAT a i punkcików (ze 2) PO w sondażach przybędzie.
 • @zbig71 02:09:30
  Szokujące, że po wydarzeniu w Gdańsku ta impreza WOŚP się nie zatrzymała nawet na minutę....
  Dalej byl bal i tańce...
 • @Husky 06:31:45
  Kasa musi się zgadzać.
 • @Husky 06:28:05
  PiS dał przykład jak się wykorzystuje politycznie takie tragedie.
 • @Zawisza Niebieski 00:31:42
  „Podziękujmy” też trollom w rodzaju husky’ego za hejt, za obelżywe słowa o przeciwnikach politycznych, za insynuacje i odczłowieczanie inaczej myślących. Takie właśnie postawy budzą mordercze instynkty...
  Mają krew na rękach....
 • @Casey 02:11:12
  Ciesz się, że nie "wielką miłością PiS" takiej jaka płynie ze słów Pawłowicz, z plastelinowego show Barbary Pieli, ta wydała swój owoc w Gdańsku. Tak to jest, gdy nienawiść do Polaków określa się "patriotyzmem", gdy słowa "zdradzieckie mordy"określa się słowami emocjonalnymi acz kulturalnymi. Nikt nam nie wmówi że białe jest białe, że "miłość PiS" jest "miłością"?

  A w obliczu takiego ataku, takiej hejtu, również z mediów reżimowych Kurskiego nie można przejść bez potępienia. Tak jak potępiałem morderstwo w biurze poselskim PiS, tak jak potępiałem atak na biuro poselskie PO, tak i potępiam ten zamach.
 • @Zawisza Niebieski 07:32:38
  Przy okazji takich tragicznych zdarzeń z nor wychodzą różne hejterskie gnidy. Starczy poczytać komentarze u Sakevycza albo na szalomie24.
 • @Husky 06:28:05
  Ależ Husky, za psa śledczego tutaj to robisz ty. Nie będę ci miski i pochwał przełożonych odbierał. Nie bój się, zaraz prawackie media ogłoszą, że był to utajniony agent PO.
 • @AgnieszkaS 07:55:00
  Paniusia to chyba nie świeże jajeczko na śniadanie zjadła. Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej milczeć.
  Pierwszy raz widzę admina, który sieje taki ferment. Mam nadzieję, że kariera paniusi szybko się skończy.
 • @zbig71 22:24:31
  A Owsiaki z uśmiechem na gębach dalej liczyli kasę, a sala krzyczała hura. To jest znieczulica i wielkie squrwysyństwo. W takiej sytuacji przerywa się imprezę, ale nie Owsiaki. Liczył, licytował i pluł na PiS, to dopiero squrwysyn. A ten WILMONT, to jakiś potomek Niemców, którzy podobnie jak Tuskowie uniknęli wysiedlenia do Niemiec w 1945.
 • @ewinia 23:59:00 ciekawe komentarze więc zamieszczam.
  Janusz z Kolonii 14.01.2019 00:21
  No i jest nowy Kulczyk! Spotkają się na wakacjach. Pewnie Kulczyk już herbatę parzy, a Adamowicz już spakowany!

  marcin 13.01.2019 23:54
  Zbyt spektakularne zdarzenie, żeby mogło być przypadkowe. Plakietka MEDIA. Scena. Po przemówieniu PA z hasłem "Jesteście cudowni ! " W trakcie odliczania . Przy blasku światełek do nieba i dymach petard. W nastroju zabawy . I jeszcze przechadzał się po scenie wymachując rekami niby showman.Chciał by ktoś go wreszcie zauważył. Wyrafinowana strategicznie akcja wrogów Polski. Projekt Departamentu Intryg. marta 13.01.2019 23:09
  Komentarze: 967 Reputacja:
  Powtórzę - Akcja Dyduszko - druga odsłona. Marny reżyser znowu w akcji. Dlaczego nie ma lepszego filmu, chociaż w pierwszym rzędzie wszyscy filmowali. Nie było paniki, zabawa trwała w najlepsze. Może Adamowiczowi przyszedł pomysł do głowy, żeby wyjechać na Kajmany, bez potrzeby tłumaczenia się z majątku, który nigdy nie był zadeklarowany. Dobry sposób żeby spotkać się z rodziną Kulczyka i nie być nagabywanym. - taka rekonwalescencja.
  0 0 Odpowiedz

  SamoGwałt 13.01.2019 23:47
  Nie wykluczałbym i takiej ustawki jak piszesz.To wszystko jest szyte grubymi nićmi.Za duzo tu zbiegów dziwnych zbiegów okoliczności i takich okoliczbosci które mozna bedzie wykorzystywac przez kolejne miesiace do samych wyborów i jednych i drugich po to aby przyprawiac czarne rogi temu rzekomo "okropnemu" PISowi?! Wg mnie to była totalnie przygotowana i opracowana prowokacja ze strony tych co politycznie już od dawna i bezpowrotnie coraz bardziej toną w sondazowym i politycznym bagnie.Pozdrawiam.

  Więcej komentarzy pod linkiem https://niezalezna.pl/forum/254217-bandyta-nie-uciekal-po-ataku-na-adamowicza-z-nozem-biegal-po-scenie-kim-jest-napastnik
 • @ewinia 00:27:03 Żeby z tego jeszcze jakiego holokaustu nie zrobili?!
  Plichta PO wyjściu z więzienia założył bank Amber Gold..Teraz inny więzień atakuje prezydenta Adamowicza. Jasno widać, że w mieście Gdańsk KRYMINALIŚCI odgrywają niebagatelną rolę. A wybory za pasem! Dziwny klimat panuje w mieście Gdańsk...dziwny!

  Anonim 13.01.2019 22:38
  Na początku miałem wątpliwości a teraz mam prawie pewność, że jest to ustawka pod wykreowanie męczennika i dodanie nowego wiatru dla opozycji. Facet wbiega na scenę w czasie odliczania, podczas finały wośp gdy jest duża oglądalność, podbiega do Adamowicza i dźga go raz a nie jak osoba, która mogła by mieć szczególny uraz wielokrotnie a następnie facet chodzi sobie po scenie z uniesionymi rękami w geście triumfu. Piękna ustawka starych służb w świetle kamer.
  Odpowiedz

  marta 13.01.2019 22:38
  Komentarze: 967 Reputacja:
  To jakiś źle wyreżyserowany cyrk - Dyduszko w akcji . Czemu ma służyć ? Czyżby Angela miała zająć Gdańsk, żeby uwolnić miasto od rodzącego się faszyzmu ? Imprezka, muzyka gra, ludzie się bawią, pirotechnika na najwyższym poziomie, i facet który biega po scenie i krzyczy że jest głównym bohaterem przedstawienia. Oni już są w prawdziwej desperacji, żeby takie performanse urządzać. Gdyby doszło rzeczywiście do ataku nożownika, ludzie z pierwszego rzędu wpadliby w panikę.


  Anonim 13.01.2019 22:36
  "wtedy zareagowała grupa ochroniarzy, która obezwładniła zbrodniarza." - zbrodniarz? Czy tylko napastnik, przecież Adamowicz jeszcze żyje , nie został zabity/zamordowany. " "Minęło 14 minut!!!! I co robi Owsiak? Drze mordę zgodnie z przepowiednią 'od 3 lat DZIKI KRAJ..' Znam go na pamięć! To twoje dzieło Owsiak, ten bandycki atak w Gdańsku to jest twoja pieczęć - Ruch Wypier…nia Krystyny Pawłowicz w Kosmos. Jesteś zerem Owsiak, absolutnym zerem". Dodał także tweeta, w który napisał: "Wychowanek Jurka Owsiak ostrzy nóż". "I bądźcie pewni, że Owsiak z tej tragedii za chwilę zrobi ideologiczny biznes i pranie mózgu" – dopisał Wielgucki."
 • @AgnieszkaS 08:45:59
  Przykro mi to pisać ale jak trzeba to trzeba.
  Jako admin jesteś wyjątkowym kuriozum. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się w całej historii portalu, żeby jeden admin przenosil swoje animozje di innego admina na forum publiczne. To jest w najwyższym stopniu nieprofesjonalne. Mam nadzieję, że twoja kariera szybko się skończy.
 • @Husky 06:31:45
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/stefan_w_zamach_adamowicz_atak_wosp_gdansk.jpg
  On się cieszył. To była chwila jego triumfu, bo myślał, że zabił Adamowicza. Tak wyglądał atak na prezydenta Gdańska [VIDEO]

  https://youtu.be/AGCnZAt_S0M [stolec 14/01/2019 at 09:00
  coś mi tu śmierdzi…. jeszcze wczoraj koleś nazywał sie sylwester miłosz a teraz piszom rze to nijaki stefan… no i co najwarzniejsze to nie widać momentu ataku tylko kolesia skaczacego z radości. Na moje to arłukowicz nie został dźgnięty tylko odegrano szopke na zlecenie wiadomo kogo i wiadomo po co – jak to w polszy a prezydent gdzieś sobie odpoczywa na wakacjach] https://nczas.com/2019/01/14/on-sie-cieszyl-to-byla-chwila-jego-triumfu-bo-myslal-ze-zabil-adamowicza-tak-wygladal-atak-na-prezydenta-gdanska-video/
 • @Husky 06:28:05
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/stefan_wilmont.jpg

  http://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/stefan_w_adamowicz_atak.jpg

  To on chciał zabić Adamowicza. Nazywa się Stefan W. Kim jest niedoszły morderca? https://nczas.com/2019/01/14/to-on-chcial-zabic-adamowicza-nazywa-sie-stefan-w-kim-jest-niedoszly-morderca/


  Ps...Od 30 lat Adamowicz tak jak cała PO przygotowuje oderwanie Gdańska od Polski i przyłączenie do Niemiec. Gdańsk będzie prawdopodobnie ważniejszym portem od Rotterdamu. To jest najbardziej tłusty kawałek Polski. Można domniemywać, że Amerykanie jednak zmienili zdanie i postanowili nie oddawać Gdańska Niemcom. Porachunki mafijne, widocznie Adamowicz za dużo wiedział, za dużo nakradł i pewnie za dużo żądał.
 • @Husky 06:31:45 Nie żadne karykatury odpowiadają tylko taka kanalia jak Owsiak…
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/piela.jpg
  O atak na prezydenta Pawła Adamowicza oskarżają Barbarę Pielę! Bo… zrobiła karykaturę Jurka Owsiaka. Wypowiedź Jerzego Owsiaka domniemywającego związek pomiędzy atakiem na prezydenta Pawła Adamowicza na karykaturami Barbary Pieli spowodowała atak hejterów na artystkę. Widać, że skierowanie winy na Pielę przez Owsiaka zostało przez nich zrozumiane dosłownie.

  Atakujący karykaturzystkę nie przebierają w słowach:


  https://nczas.com/2019/01/14/o-atak-na-prezydenta-pawla-adamowicza-oskarzaja-barbare-piele-bo-zrobila-karykature-jerka-owsiaka/

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/owsiak.jpg

  Owsiak szokuje po ataku na prezydenta Adamowicza: „Barbara Piela”, „Gwiazda Dawida”, „Auschwitz” [VIDEO] Szokujące słowa wypowiedział Jerzy Owsiak zaraz po barbarzyńskim ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Zamiast skierować słowa otuchy do rodziny rannego oraz setek tysięcy widzów, którzy zastanawiali się co się dzieje, zaczął dziwny monolog, z którego wynika, że za takie incydenty odpowiadają… karykatury Barbary Pieli. Oprócz karykatur w swoją wypowiedź lider WOŚP włączył Gwiazdę Dawida, wyłamywanie rąk kobietom oraz ponowne otwarcie obozu w Oświęcimiu:

  Nawet realizator telewizji TVN, słysząc androny Owsiaka, w pewnym momencie przerwał jego żenujący występ.

  Jerzy Owsiak, jako szef WOŚP odpowiada za organizację imprezy, na której doszło do ataku nożownika, która zdaniem ekspertów była katastrofalna.


  https://nczas.com/2019/01/14/owsiak-sieje-nienawisc-po-ataku-na-prezydenta-adamowicza-barbara-piela-gwiazda-dawida-auschwitz-video/
 • @AgnieszkaS 09:32:02
  "osoba wyjątkowo antypatyczna" - z twoich ust to wyjątkowy komplement, zmartwilbym się gdybyś myślała inaczej.
  Twoj komentarz potwierdza jedynie, że mam rację i nie nadajesz się na admina. Mam nadzieję, że odpowiednia osoba wyciągnie wnioski.
  A na razie proszę cię uprzejmie, żebyś nie kompromitowala portalu.
 • żenada
  Tyle poszkodowanych osób na swiecie i pół tuzina ludzi nie żyje aktem przykrosci, a Tutaj cały "cywilizowany" czyli chory swiat trąbi o jakimś pasozycie. Jeden mniej.

  Widać kto komu sluzy i że swoim. Niewiniatko to on nie jest.

  Skoro to prezydent Gdańska to trzeba sluzb niemieckich w Polsce zapytać o co tam chodzi bo to ich sprawa a nie Polaków. Gdańsk ma tyle wspolnego z Polską co Wrocław i Śląsk jest na mapie po stronie polskiej by moc pasozytowac na niej.

  Nawet ten szczek Onetu na ten temat jest dobitnym tego przykladem, czyje to sa interesy.


  Husky - idioto - miliard lat , ale gdybys pracował na to i zrozumiał jakie konsekwencje ma areszt zwlaszcza tak dlugi dla spoleczenstwa i rynku pracy to bys sie zastanowil co pleciesz zanim napiszesz.


  Gdyby ludzkość znormalniała to już dawno hordy pasozytów skonczyłyby w ten sposob czy inny, a ta sie uwolniła, ale jest taki Husky i cala reszta , ktora widzi w tym zly czyn. (To polityk a nie człowiek)! Jest pozbawiony swej tozsamosci i dziala dla sitwy interesów zachodnich, a nie jednostki na danym terenie wiec nie wiem dlaczego miałbym mu wspolczuc.

  Co innego jesli ten dziad napuszczony,zahipnotyzowany zrobiłby to bo PIS/ PO to on sam jest do usuniecia.
 • @kula Lis 68 09:23:09
  żenujący czy niezrozumialy?

  Pow. tylko ze to izraelska bezpieka z niemiecka stoja za tym czynem. Czyli w gruncie rzeczy i polska volksdojczy. Polska nie istnieje! Jest nieuznawana jako byt suwerenny przez nikogo kto ma jakies znaczenie na arenie miedzynarodowej.
 • @CIApy 10:16:04
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15474557191d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372fa0c80f876266edba26f0f3e78ddadd3.jpg
  W Wyborczej już się zaczęło! "To zbrodnia polityczna" - napisał Jarosław Kurski. Niestety, już zaczęło się wykorzystywanie polityczne ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Pomimo licznych apeli o spokój i modlitwę. Wicenaczelny „Gazety Wyborczej” Jarosław Kurski napisał komentarz, w którym stwierdził, że w niedzielny wieczór doszło do "zbrodni politycznej". Tymi słowami wywołał oburzenie dziennikarzy z różnych redakcji. Zareagował również szef MSWiA. https://niezalezna.pl/254252-w-wyborczej-juz-sie-zaczelo-to-zbrodnia-polityczna-napisal-jaroslaw-kurski

  Ps..Gazeta Wy- to najbardziej wroga narodowi i państwu polskiemu gazeta, a ten wyrodek profesora Politechniki Gdańskiej i matki Lwowianki vice-redaktor to skurwysyn wyjątkowy! Tej gazety nie powinno się brać do ręki bo cuchnie kłamstwem bez granic. Ci Kurscy mają wyjątkowo antypatyczne gęby. Swoją drogą to coś tu nie gra żeby jeden siedział w GW a drugi w TVP i wszyscy udawali, że wszystko jest w porządku. Nie jest w porządku. To normalne, że rodziny obstawiają obie strony. Często też "dobrzy" dla wygody i bezpieczeństwa wżeniają się w "złych". Bracia Kurscy nie są wyjątkiem. "Dobry" Kurski... "Zły" Kurski... I tak nas Okrągły Stół trzyma za twarz.
 • @CIApy 10:16:04
  TVP Kurskiego wyraźnie komentuje przeciwko PiS, wołając o zaprzestanie mowy nienawiści. I nie wspominają, że parę dni temu politycy PO darli się na wiecach PiS jest dziki PiS jest zły, mowa nienawiści płynęła jednostronnie hektolitrami, i to tacy politycy PO jak pomiot ukrożyda z UB Halicki czy pomiot banderowca i ukrożyda Schetyna. Zakłamanie, manipulacja i antypolskie działanie ze strony środowisk politycznych.
 • @kula Lis 68 10:32:05
  Zauważcie jakie ten Kurski ma nietypowe uszy.
 • @CIApy 10:16:04
  Stefan Wilmont nie został jeszcze przesłuchany. Śledczy wykonują czynności po ataku bandyty. Jeszcze nie zapadła decyzja co do czasu, w którym zostanie przesłuchany mężczyzna" powiedziała dziś rano Grażyna Wawryniuk rzeczniczka prasowa prokuratury Okręgowej w Gdańsku, która to jednostka prowadzi śledztwo pod kątem usiłowania zabójstwa.
  Ps..To niezwykłe, że wśród bandytów, znalazł się zajadły przeciwnik PO. Zemścił się na Adamowiczu, wylanym z PO, za wygraną w wyborach z Wałęsą z PO. Krzyczący jak nie lubi PO. Czekam kiedy PO nazwie go PiSowcem. WSIą mi to śmierdzi z daleka. A Stefan Wilmont nie doczeka do rozprawy. Zajmie się nim seryjny samobójca POdczas konserwacji monitoringu i przerwy śniadaniowej strażników.
 • Policja o imprezie w Gdańsku
  Impreza finałowa WOŚP w Gdańsku, podczas której został raniony prezydent miasta, nie została zgłoszona jako impreza masowa. W takim przypadku środki bezpieczeństwa byłyby zaostrzone – poinformował dziś rzecznik KGP mł. insp. Mariusz Ciarka.

  https://niezalezna.pl/254262-policja-o-imprezie-w-gdansku
 • @CIApy 10:16:04 A co ma ambasador USA do Adamowicza? Dziwne.
  Ambasador USA: jesteśmy z Adamowiczem. Straszne wiadomości z Gdańska. Myślami jesteśmy z Prezydentem Pawłem Adamowiczem i jego najbliższymi - napisała na Twitterze ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher.

  https://niezalezna.pl/254224-ambasador-usa-jestesmy-z-adamowiczem

  Ps..Pani ambasador USA pisze jesteśmy z panem Adamowiczem a, ja się pytam czy też byliście wtedy gdy ciągnął linę z samolotem na lotnisku gdańskim chcąc go przeciągnąć na lotnisko w Berlinie a, może wtedy gdy szukał kontaktu z Plichtą tego od Amber Gold, może gdy składał oświadczenia majątkowe itd. jednym słowem żałosne to wszystko. Ta ambasador zachowuje się jak przypadkowa turystka z bliskiej zagranicy, a nie jak ambasador kraju przyjaznego Polsce i współpracującego z polskimi władzami. Wtedy kiedy zadziałał Cyba, to pani ambasador nie wiedziała nawet, gdzie Polska jest na mapie. To i ambasador Georgette Mosbacher zna Adamowicza? Czyżby dla ambasador Stanów prezydent jakiegoś tam miasta w Polsce był taką istotną postacią,żeby aż tak się angażować? a może to zaangażowanie wynika z tego, że to przeciwnik PiS..Jakoś inni ambasadorowie są zdystansowani. A nie jesteście z Polakiem, który właśnie zmarł z wyziębienia we Włoszech? Nie jesteście z tymi którzy zamarzają codziennie w Polsce? Nie jesteście z tą 11latką którą nożem chciała zakłuć matka a bracia uratowali? Jeśli nie jesteście, to ja z wami tez nie jestem. Nie wmówicie mi, że bogaty jest lepszy.
 • @CIApy 10:16:04
  Zagraniczne media i politycy o ataku na prezydenta Gdańska: „Drogi Pawle jesteśmy całym sercem z Tobą”
  https://niezalezna.pl/254265-zagraniczne-media-i-politycy-o-ataku-na-prezydenta-gdanska-drogi-pawle-jestesmy-calym-sercem-z-toba
 • @CIApy 10:16:04
  Rząd wysłał samolot po żonę prezydenta Gdańska. Rząd wysłał do Londynu samolot po żonę prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - poinformowała rzecznik rządu Joanna Kopcińska.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:02:52
  „Jeszcze nigdy nie zdarzyło się w całej historii portalu, żeby jeden admin przenosil swoje animozje di innego admina na forum publiczne. To jest w najwyższym stopniu nieprofesjonalne.”

  Od kiedy piszę na portalu, również nigdy nie zdarzyło się, aby admin utworzył specjalny wpis z publicznymi połajankami jednego z blogerów, a kuriozalny admin AgnieszkaS może się pochwalić również takim osiągnięciem.

  Jej obcesowa działalność publicznego rozstawiania ludzi po kątach bardzo mi przypomina działania Żorżety. Może to takie amerykańskie tradycje?
 • @Husky 21:27:23
  Adamowicz walczy o życie. „Doszło do ogromnego niedotlenienia”. Najnowsze informacje po ataku w Gdańsku. https://nczas.com/2019/01/14/adamowicz-walczy-o-zycie-doszlo-do-ogromnego-niedotlenienia-najnowsze-informacje-po-ataku-w-gdansku/

  Ps..Biorąc pod uwagę podane uszkodzenia ciała i wzmiankę o niedotlenieniu komentarz pana dr. Karpińskiego należy raczej odczytywać jako: "Nie ma szans na przeżycie i kwestią czasu jest śmierć pacjenta"…pewnie jego szanse na przeżycie wynoszą koło 20%..Czyli mamy drugą nadzwyczajną kastę. Przeciętny obywatel, wyborca w takiej sytuacji już dawno by leżał w kostnicy. Owo "niedotlenienie" sprawi, że Budyniek Nasz Umiłowany przestanie kombinować na prawo i lewo…Już ten umysł nie będzie tak dobrze kombinował. Nie ma tego złego…
 • @zbig71 22:24:31
  "Trafiła kosa na kamień"..A Owsiak znowu ma krew na rękach. Cytat "organizator wynajął ochronę, która zabezpieczała imprezę"..Pytanie kto i ile zapłacił za tą usługę? ..Owsiak? Kto zapłacił za koszty transmisji telewizyjnych chociażby dla kamerzystów, rozstawienie sprzętu, samochody, paliwo, oświetlenie, mikrofony, transport, energię elektryczną? Owsiak? Urząd miasta? W każdym bądź przypadku, kwota zbierana dla ludzi potrzebujących zmniejsza się drastycznie …I to było tak w całej Polsce.! Kwoty obsługi imprezy przekraczają dochody zbiórki WOŚP. Czyli wtopa samego Adamowicza i urzędników jak doliczą się na imprezie więcej niż 1 tys. osób to złamali tym samym ustawę która wobec innych środowisk jest surowo przestrzegana. Należy natychmiast zlecić kontrole wszystkich koncertów WOŚP podobnie jak przy innych medialnych tragediach się robi.
 • @Husky 06:31:45
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/stefan_w_atak_adamowicz_noz_gdansk_wosp.jpg

  PILNE! Sprawca ataku na prezydenta Adamowicza miał stwierdzone schorzenia natury psychiatrycznej. Komendant wojewódzki w Gdańsku poinformował mnie, że sprawca ataku na prezydenta Adamowicza miał stwierdzone schorzenia natury psychiatrycznej poinformował w poniedziałek wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.
  https://nczas.com/2019/01/14/pilne-sprawca-ataku-na-prezydenta-adamowicza-mial-stwierdzone-schorzenia-natury-psychiatrycznej/
 • @Husky czy w tym wpisie widzisz groźbę? Bo ja nie widzę. Ciekawe co na to powie sąd.
  Policja zatrzymała internetowego hejtera! Groził prezydentom Wrocławia i Poznania. ["Jeszcze Jaśkowiaka i prezydenta Wrocławia... stają się ofiarą swojego lewackiego i bezbożnego podejścia do swoich stanowisk".] https://niezalezna.pl/254284-policja-zatrzymala-internetowego-hejtera-grozil-prezydentom-wroclawia-i-poznania
 • @Husky
  Czy w tym wpisie widzicie w jakiejś formie groźbę? Bo ja niczego takiego nie widzę tylko stwierdzenie faktu. Ciekawe co na to bzdurne oskarżenie policji powie prokuratura i sąd. To czemu cała PO nie korzysta z programu cela +? Szkoda, że nie aresztują polityków, którzy nawołują do nienawiści. Widocznie im wolno więcej, w imię obrony konstytucji. Niejaki Komorowski nawoływał - tak podpowiem panu Brudzińskiemu. Szkoda, że z równym zaangażowaniem nie doprowadzają do prokuratora osób od i trójzęba Kasprzaka plujących na najważniejsze osoby w państwie. Dzisiaj wyjątkowy popis dała Maria Nurowska, która podała w mediach społecznościowych specjalną informację dla myśliwych: "Największe skuPiSko chorych, niebezpiecznych, dzikich świń zlokalizowano w kniei na Nowogrodzkiej" to i z nią też coś zróbcie panie Brudziński.
 • @Husky
  Już zrobili z niego wariata. To koro był psychiczny to czemu nie siedział w czubkowie a łaził na wolności?
 • @kula Lis 68 10:52:54
  A to daltego że służby kreują iluzoryczną rzeczywistosc. Piszą scenariusz dla zaisntiałej sytuacji.


  A to Gliwice w 39r a to Gdansk w 19r. Tak to jest mieć niemców za sąsiadów.
 • Służba Więzienna sprawdzi dane o sprawcy ataku na Adamowicza. Będzie analiza
  W związku z atakiem na prezydenta Pawła Adamowicza dyrektor generalny Służby Więziennej zlecił analizę danych dotyczących 27-letniego sprawcy. Mężczyzna w grudniu 2018 r. opuścił zakład karny. Jak poinformowała rzecznik prasowa dyrektora generalnego Służby Więziennej ppłk Elżbieta Krakowska, 27-letni dziś mężczyzna odbył całość zasądzonej mu kary więzienia. "Sprawcy napaści na prezydenta Pawła Adamowicza groziła kara do 12 lat pozbawienia wolności. W 2014 r., decyzją sądu, został skazany na 5 lat i 6 miesięcy. Zakończył odbywanie kary pozbawienia wolności 8 grudnia 2018 r." podała ppłk. Krakowska. Już w niedzielę pojawiały się informacje dotyczące złego stanu psychicznego 27-latka, który miał się ujawnić podczas odbywania kary. Informacje te potwierdził w poniedziałek podczas konferencji prasowej wiceminister spraw wewnętrznych Jarosław Zieliński. Dlatego bezpośrednio po zdarzeniu dyrektor generalny Służby Więziennej zlecił analizę dostępnych Służbie Więziennej danych na temat Stefana W.
  "Więcej informacji będę mogła udzielić po zakończeniu analizy" powiedziała ppłk. Krakowska.

  https://niezalezna.pl/254278-sluzba-wiezienna-sprawdzi-dane-o-sprawcy-ataku-na-adamowicza-bedzie-analiza


  Ps...To straszna tragedia zarówno dla rodziny i nas Polaków niezależnie od polityki i polityków. Chce tylko zwrócić uwagę, że nienawiść w Polsce zapoczątkowała PO ba, nawet dala zielone światło na rozprzestrzenienie nienawiści wszędzie gdzie tylko możliwe. Nikt inny tylko z opozycji ludzie wykrzykiwali o rzezi, wybijaniu, pałowaniu, wyskakiwaniu przez okna...wszystkich tych którzy byli i są za PiSem, za obecnym rządem. Kiedyś musiało dojść do tragedii i niestety wczoraj po raz drugi doszło (1. Łódź, 2 Gdańsk). Opozycja nie wyciągnęła żadnych wniosków z morderstwa w Łodzi. Dalej i z podwojoną siłą propagowała nienawiść. Smutne to i prawdziwe! Niech się cała Polska ocknie i zaprzestanie tej walki miedzy zwolennikami PiS a opozycją!
 • @AgnieszkaS 07:55:00
  "Wszyscy potępiają ten zamach, nie tylko Pan".

  Owszem, wszyscy potępiają, ale jako incydent zamachu, ale nie istotę zamachu.
  Jeszcze nikt nie stwierdził, czy to był zamach czy ustawka.

  Bardzo mi się nie podoba pani lewacka, poprawnopolityczna narracja rzeczywistości. Przecież tu "większość", a nawet "wszyscy, tylko nie..." mogą nie mieć racji. - Bo racja jest tam gdzie jest, a nie tam gdzie większość chce ją widzieć.

  To są kwestie moralne, a tu ani prawo, ani poprawność nie sięga.
  Potępiamy zamiar zabójstwa, a nie złamanie prawa. To zaś oznacza że jeżeli podejrzewamy ustawkę wstrzymujemy się z "potępianiem zamachu".
  Nie można jednocześnie podejrzewać ustawki, a potępiać zamach.

  A Pani co robi? Pani tu narzuca "narrację jedynie słuszną".
  Panią tu trzeba podejrzewać że jest osobą zadaniowaną "po linii jedynie słusznej".

  Nam tu potrzeba "bojowników o prawdę jedyną", bo tylko na jej fundamencie da się budować ludzkie konstrukcje zdolne do przetrwania, bo tylko na jej gruncie możemy budować zgodę niezbędną do działań wspólnych, do obrony i tworzenia dobra wspólnego i polityki wokół niego, a nie jakichś "bojowników linii jedynie słusznej", czy "narracji jedynie słusznych" pod jakieś ideologie.

  Jeszcze rozumiem że jakiś bloger pisze jednostronnie, ale od administratorki to już trzeba żądać aby nie rozstawiała po kątach blogerów z powodu jej ideologii.
 • @kula Lis 68 12:11:06
  Jak patrze na niego to widzę, ale jest gorzej gdy patrzę na cała reszte społeczenstwa zwlaszcza do 50-tki w tym facebookowców to nie on SAM , mamy masowy problem cywilizacyjnej psychozy stechnicyzowanych mas.


  On psychol bo dzgnął ,bankier psychol bo wykrwawia, polityk czyli adamowicz psychol bo pasozyt ktorego byc nie powinno, sluzby psychole niszczace porzadek i prawo, a ludzkosc w tym przypadku Polacy , ktorzy widza i slysza eliciarstwo i nic z tym nie robią rownież sa psycholami.


  Co sie tyczy psychozy to do MI6.


  UWAGA - stwierdzone schorzenia natury psychiatrycznej, czyli zdrowy bo w betonie i VR o naturze nie ma mowy.
 • @Husky
  To droga do totalitaryzmu, nie można zastraszać ludzi, mają mieć prawo wypowiedzi czasem ostrej, pod wpływem emocji.Czyżby to już za każdą krytykę Brudziński może zamykać i posyłać do wiezienia widząc wszędzie mowę nienawiści, toż to jakiś lewacki absurd. Teraz niech Jojo posadzi Niesiołowskiego, Mazgułę i Farmazona. Nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm.
 • @kula Lis 68 12:11:06
  Jarosław Zieliński jak cała reszta pomagierów zapewne jest zdrowy psychicznie.

  Jak widziałem zdjecie zastepcy szefa mswia to do zdrowia mu daleko.


  I tak wychodzi na jaw co jakis czas Roosevelt pokrzywiony, McCain żywy trup z rakiem mózgu albo "zdrowi" technokraci , którzy z czlowiekiem maja niewiele wspolnego i zreszta otwarcie mowia o tym ze nie chca miec.

  Clinton zboczony debil. bush psychol alkoholik satanista, clintonowa psychol ale to baba ktora nie jest kobieta a chce konkurować i dominować co skutkuje dramatem, obama wraz z żoną to szkoda słow on urodził się w gangu i teraz Trump telewizyjna prostytutka showman i żona dziwa. Nowy wspaniały swiat.
 • @zbig71 22:24:31
  Tragedia w Gdańsku wykorzystywana do prania mózgów dzieciom. Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia chce wprowadzenia nowych lekcji. Po ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, prezydent Wrocławia Jacek Sutryk w liście do dyrektorów wrocławskich szkół zaapelował, aby w tym tygodniu lekcje wychowawcze był poświęcone mowie nienawiści. „Wiele tragicznych wydarzeń zaczyna się od złego słowa” powiedział Sutryk. https://nczas.com/2019/01/14/tragedia-w-gdansku-wykorzystywana-do-prania-mozgow-dzieciom-jacek-sutryk-prezydent-wroclawia-chce-wprowadzenia-nowych-lekcji/
 • @Husky 22:03:01
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/12/magdalena-sroda_nczas.jpg

  Nienawistnica Środa wykorzystuje tragedię, by podżegać do jeszcze większej nienawiści. Tragedia w Gdańsku nie tylko nie ostudzi politycznych sporów, ale jeszcze je roznieci. Do nienawiści i „wyrzynania” przeciwników najgłośniej nawoływać będą ci, którzy maja gęby pełne frazesów o miłości, tolerancji i czego tam jeszcze. Jak Środa. Oto próbka pomyj autorstwa Magdaleny Środy. Nienawistnica napisała na Facebooku.

  „Marsze nienawiści… przepraszam Niepodległości, ubóstwienie kiboli, napuszczanie jednych grup na drugich, teorie spiskowe, programowa ksenofobia, walka z różnymi grupami zawodowymi, łamanie kręgosłupów, mordy zwierząt, które ukazują lekceważenie życia i jednocześnie jakąś przyjemność z masakry i wylewanej krwi, to wszystko głęboko deformuje to społeczeństwo. Wypacza je, niszczy…Przy całej tragedii, która wydarzyła się w Gdańsku, modlitwa wszystkich nienawistników (bo każdy z członków rządu – jak sami piszą – modli się obecnie) zakrawa na jakąś farsę. Pójdźcie już sobie w diabły… i weźcie ze sobą Giertycha, bo to on upodmiotowił nam nacjonalistów i ksenofobów, których duch (i ciało) panują teraz w kraju”.
  https://nczas.com/2019/01/14/nienawistnica-sroda-wykorzystuje-tragedie-by-podzegac-do-jeszcze-wiekszej-nienawisci/


  Ps...Skąd wy bierzecie takie zdjęcia? Tak kobieta nie może wyglądać. Babina pewnie już w lustro patrzeć nie wydoli, więc pluje na oślep, gdzie się da. Wszędzie zasadzki, jak tu żyć ?!? Środę trzeba izolować, bo ewidentnie podżega do nienawiści. Politycy tworzą największy hejt i dlatego tak w Polsce jest, że jeden drugiemu wilkiem. Napaść ze strony kryminalisty, być może świra, nie upoważnia do wygłaszani żadnych takich bzdetów jakie ta bab wygłasza. Swoją drogą czas przyjrzeć się imprezom, bo od dawna mówiono, że Owsiak lekceważy bezpieczeństwo, była cała afera przed festiwalem, że policja nie jest w stanie zabezpieczyć takiego masowego zlotu młodzieży.
 • @zbig71 22:24:31
  To się teraz łobuzy typu Tusk, całe PO i KOD cieszą! Zamiast siedzieć za kratami , to dostana ochronę w postaci ścigania każdego, kto źle o nich napisze. To już mam jasność, że na PiS nie warto głosować.
 • @Husky 21:27:23
  Wiadomo, że "dobrze znany policji" czyli konfident do zadań specjalnych. 4 brutalne napady na banki, pobicie policjanta i tylko 5.5 lat odsiadki. Sądy w Polsce są chore, bardzo chore. Tylko opcja ZERO je uleczy.
 • @Husky 21:27:23
  Normalny człowiek poszedłby już do piachu, a tutaj akcja ratownicza bo żyd, lewak i prezio miasta, wezwania do modlitwy i pytam się za kogo? Rząd funduje żonie samolot jakby na bilet nie było jej stać.. Trochę miał za skórą i myślał, że nic mu nie grozi! Niestety mylił się jak wielu innych!
 • @Husky 21:27:23
  Wziąć wreszcie za dupę polskie sądownictwo z którego reform tak się pisiorki wycofały! Kto takiego bandziora wypuszcza po 5 latach na wolność? Podać do publicznej wiadomości nazwisko decydenta/sędziego, który taki krótki wyrok zasądził. Gdzie jakiś nadzór, jakakolwiek kontrola osobnika po odsiadce za kilka napadów z bronią w ręku?
 • @Husky 22:03:01
  Niech Środa i Senyszyn powiedzą kiedy odłączyć. Przy niedotlenieniu mózgu jak nawet odzyska serce i płuca to tak będzie po nim. To już na 99,99% koniec, rodzina może liczyć tylko na cud… Doszło pewnie do takiego zakwaszenia organizmu że płuca i serce już przestały pracować, organizm się "zamyka". On "żyje" tylko dzięki aparaturze. Pisze kuzyna córka do mnie która odbywa praktyki w rzeczonym szpitalu. Pisze, że stan prezydenta stale się pogarsza, w kuluarach w zasadzie już mówi się o najgorszym. A wysłanie samolotu rządowego było pomysłem ordynatora, a nieoficjalnie chodziło o danie mu szansy pożegnania się z rodziną.
 • @zbig71 22:24:31
  U sakiewki od 20 minut całkowita blokada komentarzy pod artykułami o Adamowiczu. Pewnie prikaz Jojo?
 • @Husky 21:52:32 pedał ciota już się wypowiedział
  Aberracja. Rabiej: Atak na Adamowicza to wina PiS. Napastnik jest dzieckiem ich uprzedzeń i nienawiści. https://wpolityce.pl/polityka/429455-aberracja-rabiej-atak-na-adamowicza-to-wina-pis
  Ps...Ciota Rabiej zawsze miał nasrane w tym pustym łbie. Tego nie da się skomentować inaczej niż: Żałosny ciota! i proszę mi tutaj nie wychodzić z citofobią, czy innymi hejtami.
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/andrzej_duda_nczas.jpg
  Czy będą malować też kredkami po ulicy? Po zamachu na Adamowicza prezydent Duda organizuje marsz przeciwko przemocy i nienawiści. Prezydent Andrzej Duda zaprosił na godz. 16 do Pałacu Prezydenckiego szefów parlamentarnych partii politycznych, by omówić inicjatywę zorganizowania we wtorek w Gdańsku wspólnego marszu przeciwko przemocy i nienawiści – poinformował rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Jak dodał, marsz miałby odbyć się wieczorem. W spotkaniu u prezydenta Andrzeja Dudy o godz. 16.00 wezmą udział również premier Mateusz Morawiecki i szef MSWiA Joachim Brudziński. https://nczas.com/2019/01/14/czy-beda-malowac-tez-kredkami-po-ulicy-po-zamachu-na-adamowicza-prezydent-duda-organizuje-marsz-przeciwko-przemocy-i-nienawisci/
 • @Husky 21:27:23
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/StefanW.jpg
  Kim jest Stefan Wilmont – człowiek, który zaatakował prezydenta Gdańska? Dobrze zbudowany, wysportowany młody mężczyzna – tak właśnie wygląda Stefan W. To postać znana w trójmiejskim światku przestępczym. W czerwcu 2013 roku został złapany, a rok później skazany na 5 lat więzienia za napad na bank i serię napadów na placówki SKOK. Sędzia wydający wyrok mówił o „jednym z brutalniejszych przestępstw znanych polskiemu prawu”. I rzeczywiście nie było w tym przesady. Jedna z poszkodowanych pracownic banku, podczas procesu wezwana w roli świadka, chciała uciec z sali rozpraw, ponieważ tak mocno przeżywała traumę związaną z tamtymi wydarzeniami. 22-letni wówczas mężczyzna tłumaczył się, że „kradł, bo „nie miał za co żyć”. Pieniądze pochodzące z przestępstw miał wydać na zabawę w kasynach, zagraniczne wakacje i… taksówki. Aktywność Stefana W. w mediach społecznościowych do maja 2013 to obraz przepychu i luksusu: wczasy na Wyspach Kanaryjskich, złote zegarki, fascynacje sportami walki. Z oczywistych względów aktywność wygasła w czerwcu 2013 roku.Wtedy Stefan W. zostaje aresztowany. W 2014 roku skazany na 5 lat więzienia

  źródło: o2.pl

  https://nczas.com/2019/01/14/kim-jest-stefan-w-czlowiek-ktory-zaatakowal-prezydenta-gdanska/
 • @Husky 21:27:23
  Zdrajcę żyda i lewaka, pospolitego złodzieja z 8 mieszkaniami i 36 kontami których do grobu czyli na tamten świat nie zabierze Adamowicza spotkała kara, niestety kara niesprawiedliwa czyli nie po zasądzeniu za zdradę lecz zwykła bandycka, przypadkowa.
 • @Husky 21:27:23
  Sprawca to Stefan Wilmont. Świr który napadł kiedyś na 4 banki. Tutaj więcej o nim

  https://pbs.twimg.com/media/Dw0XUMHX4AEZbb_.jpg
  No i o jego mamie..

  KANDYDAT NA RADNEGO - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
  Katarzyna Wilmont 50 lat NIE UZYSKAŁ(A) MANDATU
 • @Husky 21:27:23
  Paweł Adamowicz nie żyje. Ciosy nożem jakie zadał mu kryminalista podczas koncertu WOŚP okazały się śmiertelne.
 • @zbig71 22:24:31
  PILNE! Owsiak odchodzi z zarządu WOŚP. Składam rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu WOŚP powiedział Jerzy Owsiak cytowany przez Radio Zet.
  Informacja pojawiła się kilka minut po tym, jak ogłoszono, że prezydent Gdańska Paweł Adamowicz zmarł w wyniku obrażeń w zamachu podczas koncertu na finale WOŚP.
  Ps..Siema, róbta, co chceta; poszedł i zrobił. co to teraz będzie, jednego złodzieja mniej, a taki ambaras..Już ma dosyć ? i co, wyjeżdża do cieplejszego małego kraiku…?
 • @kula Lis 68 15:20:15
  Na miejscu Owsiaka zwinąłbym się z kasą do ciepłych krajów.
 • @kula Lis 68 15:16:06
  Niech mu ziemia lekką będzie.
 • @zbig71 15:39:24
  Także tego mu życzę i niech Go Bóg ma w opiece. Goły się rodzisz i goły odchodzisz. Nic tam ze sobą nie zabierzesz.
 • @zbig71 15:38:40
  Jest taki jeden mały kraik co każdego z bardzo dużą forsą przyjmie i nie wyda. Wiesz jaki to kraik dobrze.
 • @kula Lis 68 15:44:16
  Takie państwo w Palestynie?? Nie ni co Ty.....
  Przecież tam wszyscy są uczciwi, zwłaszcza Premier.;+)
 • @kula Lis 68 14:37:11
  Ten to ma pomysły. Zamiast odrąbać łeb zabójcu, to marsze będzie organizował. Niech jedzie do Izraela razem z nartami i Owsikiem
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/jacek_jaskowiak_poznan_nczas.jpg
  Hiena z Poznania już żeruje na tragedii. Jaśkowiak oskarża PiS o zamach na Adamowicza. Polityka Prawa i Sprawiedliwości przyczyniła się do tej nienawiści powiedział w poniedziałek prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak odnosząc się do ataku Pawła Adamowicza. https://nczas.com/2019/01/14/hiena-z-poznania-juz-zeruje-na-tragedii-jaskowiak-oskarza-pis-o-zamach-na-adamowicza/
 • @kula Lis 68 09:14:21
  "Ps...Od 30 lat Adamowicz tak jak cała PO przygotowuje oderwanie Gdańska od Polski i przyłączenie do Niemiec" TOTALNY DEBIL to wobec Ciebie bardzo delikatne określenie :))
 • @kula Lis 68 15:16:06
  "Paweł Adamowicz nie żyje. Ciosy nożem jakie zadał mu kryminalista podczas koncertu WOŚP okazały się śmiertelne."

  Wieczne odpoczywanie zmarłemu racz dać Panie.

  W ogóle sprawę trzeba wyciszać, bo mamy w Polsce kulturalny zwyczaj "O zmarłych mówimy dobrze albo wcale". Tymczasem tu nie ma nawet równowagi, bo ci co by chcieli mówić źle będą się wyciszali, a ci co będą chcieli mówić źle o sprawcy, czy o tych co mogli go zmotywować będą nagłaśniani przez media które na dzień dzisiejszy są silniejsze.

  Jeśli by doszło do eskalacji dyskusji to Polacy wyjdą na przeczących swojej kulturze. - Wiadomo że nas to nigdzie nie zaprowadzi, a jest to w wyłącznym interesie naszych wrogów (a są oni i jako wewnętrzni).

  Poza tym na pewno trzeba się spodziewać forsowania nazywania tego zabójstwa zamachem i robienia z niego wydarzenia politycznego.
  Tymczasem sprawca wykrzykiwał że to co zrobił, zrobił z powodu żalu do PO gdyż z ich powodu siedział niewinnie w więzieniu.

  Oznacza to że dział z tytułu zemsty na PO z powodów osobistych.To że został zabity polityk nie ma znaczenia. - Zginął człowiek.
  Jest to więc wyłącznie sprawa kryminalna a nie polityczna.
  Zabójcę można podejrzewać o niezrównoważenie psychiczne, o szukanie "sławy", ale na pewno nie o intencje polityczne.
  A jak nie intencje polityczne to i NIE ZAMACH.
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/jurek_owsiak_wosp_adamowicz_nczas.jpg

  Owsiak rezygnuje i szokuje po śmierci Adamowicza. Znów atakuje Barbarę Pielę i TVP INFO. „Nazistowskie metody. Poczułem się jak w Auschwitz” [VIDEO] Jurek Owsiak odbiera ten atak, jako atak na WOŚP, i szokuje podczas konferencji prasowej. Ok. godziny 15 odbyła się konferencja prasowa Jurka Owsiaka. Były już szef WOŚP zszokował wszystkich, z jego wypowiedzi wynika jakoby atak na Adamowicza miał związek z „mową nienawiści” wobec jego osoby. Może wszystkim tym szaleńcom, którzy mają nazistowskie pomysły z plasteliną włącznie. Pani Barbara Piela, uraziła mnie Pani bardzo. Poczułem się istotnie jak w Auschwitz. I pani to zrobiła powiedział Owsiak.

  https://twitter.com/twitter/statuses/1084816604377034752


  Ps..Oj żydzi mu tego Auschwitz nie wybaczą tak łatwo? Nie ma to jak sobie robić show na czyjejś śmierci, to już nawet nie jest słabe.. To jest żałosne..Róbta co chceta w praktyce i nagle wszyscy niezadowoleni. A tak na prawdę Owsiak jest współodpowiedzialny za tą śmierć. A Adamowicz był prawdopodobnie wysokim oficerem Mossadu. Jak wielu w ostatnim czasie wykonywał polecenia obcych służb. Ktoś wie ile szekli zostawił? Ciekawe ile to będzie w przeliczeniu na chaimki i na rumki. Oby Polacy nie dali się wciągnąć w te wojenki.. Owsiak już oskarża ludzi o przeciwnych poglądach, szkoda słów..No i czy dalej będziecie dorzynać watahy i zabijać kamieniami i dzidami te pisowskie mamuty jak zalecał agent Mossadu Kamiński?
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/stefan_wilmont.jpg

  Mocny wpis blogera! Co się stanie ze Stefanem W.? „Wróci do więzienia, zajmie najlepszą pryczę bo będzie najwyżej w hierarchii i będzie sobie grał w Playstation i pakował na siłowni za pieniądze podatników”.
  https://nczas.com/2019/01/14/mocny-wpis-blogera-co-sie-stanie-ze-stefanem-w-wroci-do-wiezienia-zajmie-najlepsza-prycze-bo-bedzie-najwyzej-w-hierarchii-i-bedzie-sobie-gral-w-playstation-i-pakowal-na-silowni-za-pieniadze-poda/

  Ps...Ci, którzy go skierowali do popełnienia tego czynu na pewno zadbają żeby za długo nie pożył i za dużo nie powiedział. Obstawiam, że ponownie dostanie ataku „niepoczytalności” i odbierze sobie życie w areszcie. Ewentualnie dostanie tak żółte papiery, że cokolwiek by nie powiedział, to za bełkot wariata zostanie uznane. Przecież orzekli, na prośbę mamy z PO, że to psychol, więc najwyżej pół roku w kaftanie dostanie i wyjdzie na wolność, ewentualnie zmienią kwalifikację na bójkę ze skutkiem śmiertelnym, a to 4 lata, wyjdzie po 2.
 • @Husky
  Adamowicz dostał dwa lub trzy ciosy w jamę brzuszną i okolice serca. Bardzo długo reanimowano go na miejscu zamachu. Nie było możliwe natychmiastowe przewiezienie go do szpitala, ponieważ stracił dużo krwi. Uszkodzone lub przecięte zostały główne naczynia krwionośne. Konieczna była transfuzja ponad 20 litrów krwi. Stefan W. wiedział, jak zaatakować, aby obrażenia były śmiertelne. Już ze sceny 27. finału WOŚP oświadczył, że Adamowicz nie żyje. Sprawca zadał rany od dołu, z pominięciem żeber. Ostrze miało w ten sposób uszkodzić organy wewnętrzne i naczynia krwionośne. Nożownik uszkodził serce, przeponę, wątrobę, nerkę i śledzionę. Stan prezydenta Gdańska był krytyczny, ponieważ główne naczynia krwionośne zostały przerwane lub uszkodzone, zatem krwotok był niezwykle trudny do zatamowania. Po opanowaniu sytuacji nadszedł kolejny kryzys, z którego Adamowicz już nie wyszedł. Uszkodzone narządy nie podjęły pracy. Zostały bowiem uszkodzone mechanicznie oraz z powodu niedotlenienia. Ich funkcje zastępowała aparatura.


  Ps..Jak można człowieka z ranami kłutymi "REANIMOWAĆ" przy pomocy resuscytacji? Przecież właśnie wtedy stracił najwięcej krwi.
 • @miarka 16:10:07
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/Michalik_Ku%C5%BAniar_nczas.jpg

  Gry na tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza ciąg dalszy. Czy Michalik sama siebie pośle do więzienia za „mowę nienawiści” [WIDEO] Tragiczna śmierć prezydenta Gdańska już wykorzystywana do lansowania się i promowania własnych pomysłów ideologicznych. Jeden z nich zaprezentowała Eliza Michalik, która domaga się cenzury i wsadzania do więzień za „mowę nienawiści”.

  https://twitter.com/twitter/statuses/1084806893137289216

  https://nczas.com/2019/01/14/gry-na-tragicznej-smierci-prezydenta-pawla-adamowicza-ciag-dalszy-czy-michalik-sama-siebie-posle-do-wiezienia-za-mowe-nienawisci-wideo/
  Ps..W cywilizacji Europejskiej i Zachodniej nie stosuje się odpowiedzialności zbiorowej. Za ten czyn jest odpowiedzialny tylko i wyłącznie sprawca, nikt inny. Marksistowską odpowiedzialność zbiorową stosują tylko cywilizacje dzikie.
 • @Husky
  Najpierw Jaśkowiak, teraz Rabiej. PO wykorzystuje politycznie śmierć Adamowicza! A Kongres Kobiet deklaruje: ten nóż trafił też na wielki opór naszych myśli, przeciw przemocy. https://nczas.com/2019/01/14/najpierw-jaskowiak-teraz-rabiej-po-wykorzystuje-politycznie-smierc-adamowicza-a-kongres-kobiet-deklaruje-ten-noz-trafil-tez-na-wielki-opor-naszych-mysli-przeciw-przemocy/
 • @Hades 16:03:15
  A kto jak nie on chciał Wolnego Miasta Gdańska pod jego zarządem. O tym marzył.
 • @kula Lis 68 17:04:23
  Wolne od PISdzielczych łap, to nie to samo co wolne od Polaków zadaniowy głąbie
 • @Husky 21:27:23
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/owsiak_odpowiedzialno%C5%9B%C4%87.jpg
  Jurkowi Owsiakowi grozi odpowiedzialność za atak nożownika w Gdańsku! To on organizował imprezę. Kto odpowiada jako organizator za naruszenia zasad bezpieczeństwa jakie umożliwiły wczorajszy śmiertelny atak na prezydenta Gdańska? Wg polskiej ustawy o imprezach masowych odpowiedzialność dzieli się pomiędzy bezpośredniego organizatora i organ samorządu. W tym przypadku pomiędzy WOŚP a tym samym jej szefa Jurka Owsiaka oraz prezydenta Gdańska, który był ofiarą ataku.

  Ustawa stanowi, że:

  Art. 5. [Ogólna odpowiedzialność organizatora za bezpieczeństwo]
  1. Za bezpieczeństwo imprezy masowej w miejscu i w czasie jej trwania odpowiada jej organizator.
  2. Bezpieczeństwo imprezy masowej obejmuje spełnienie przez organizatora wymogów w zakresie:
  1) zapewnienia bezpieczeństwa osobom uczestniczącym w imprezie;
  2) ochrony porządku publicznego;
  3) zabezpieczenia pod względem medycznym;
  4) zapewnienia odpowiedniego stanu technicznego obiektów budowlanych wraz ze służącymi tym obiektom instalacjami i urządzeniami technicznymi, w szczególności przeciwpożarowymi i sanitarnymi.
  3. Obowiązek zabezpieczenia imprezy masowej spoczywa na organizatorze, a w zakresie określonym w tej ustawie i innych przepisach także na: wójcie, burmistrzu, prezydencie miasta, wojewodzie, Policji, Państwowej Straży Pożarnej i innych jednostkach organizacyjnych ochrony przeciwpożarowej, służbach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek publiczny na obszarach kolejowych, służbie zdrowia, a w razie potrzeby także innych właściwych służbach i organach. Stopień odpowiedzialności oraz skierowanie zarzutów do właściwych osób będą rozpoczętego śledztwa prokuratorskiego. Tymczasem internauci apelują do Jurka Owsiaka, by wykazał się odwagą cywilną i wziął na siebie odpowiedzialność, a nie uciekał z tonącego okrętu: Odchodzi w cieniu tragedii nawet teraz nie potrafi się godnie zachować!
 • @Hades 17:24:28
  Oj jak mnie ręce lewacki śmieciu ręce świerzbią by obić ci tego ryja pomiocie tych co na sowieckich tankach tu wjechali lub pomiocie banderowskiego niedobitka, a może i żyda.
 • @Husky 21:27:23
  Wszystkie kontrowersje wokół zamordowanego prezydenta Adamowicza: Amber Gold, oświadczenia majątkowe i delegalizacja ONR-u

  https://nczas.com/2019/01/14/wszystkie-kontrowersje-wokol-zamordowanego-prezydenta-adamowicza-amber-gold-oswiadczenia-majatkowe-i-delegalizacja-onr-u/

  Ps..Adamowicz to złodziej który uciekł prokuratorom w zaświaty i słup to tyle. A DUDA wprowadza żałobę narodową! Co za absurd!
 • STEFAN !
  Stefan pokazał że możesz mieć pieniądze ale z Polakami nie wygrasz !
 • @kula Lis 68 17:37:12
  " jak mnie ręce lewacki śmieciu ręce świerzbią by obić ci tego ryja pomiocie"
  To w ramach tego Waszego: "szanuj bliźniego swego jak siebie samego"?
  Czy w ramach: "nadstawienia drugiego policzka gdy dostanie się w pierwszy"?
  A może: "przekażcie sobie znak pokoju"?
  Czy: "nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe"
  Woowww jakie to katolickie :D :))
  Oj zdziwiłbyś się zadaniowy oszołomie... zdziwił
 • @Hades 16:03:15
  Czy poza wyzwiskami masz jakieś racjonalne kontrargumenty?
 • @Lotna 11:50:31
  Coś w tym jest co napisałaś :)
 • @zbig71 18:29:23
  "Czy poza wyzwiskami masz jakieś racjonalne kontrargumenty?"
  No to że kulawy lis nie jest debilem? Nie. Nie zauważyłem takowych.
  Poza tym w jego przypadku określenie "debil" nie jest wyzwiskiem tylko określeniem jego stanu "umysłowego" a w zasadzie tej proPISdzielczej i TVPISowskiej papki którą ma w miejscu gdzie inni samodzielnie myślący ludzie mają mózgi.
 • @Lotna 11:50:31
  PS.
  No ale powiedz droga Lotna, czy ja naprawdę jestem taki "wyjątkowo antypatyczny"?
  (I tu zdruzgotany Spiritek rozszlochal się rzewnie - chlip, chlip, chlip...)
 • @Hades 18:49:27
  Bluzgi obniżają poziom portalu. To, że istnieją realne przesłanki do przejęcia zarówno Trójmiasta, jak i byłych Prus wschodnich przez państwo niemieckie, wystarczy z uwagą obserwować sytuację polityczną w regionie. A nie bluzgać na siebie i być z tego zadowolonym.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:51:13
  Obyś że zgryzoty dreszczy nie dostał.
 • @Husky 21:27:23
  Atak szaleńca, czy perfidny plan z wykorzystaniem czyjejś choroby? Ważne pytania związane z zabójstwem Adamowicza. https://nczas.com/2019/01/14/atak-szalenca-czy-perfidny-plan-z-wykorzystaniem-czyjejs-choroby-wazne-pytania-zwiazane-z-zabojstwem-adamowicza/
  Michal Xinski1 godzinę temu (edytowany)
  1. Budynia zabili w strefie VIP czyli w najbardziej chronionej.
  2. Budyń był organizatorem a więc odpowiedzialnym za bezpieczeństwo.
  3. Owsiak zrezygnował z zarządzania WOŚP, aby uniknąć odpowiedzialności.
  4. Rezygnacja Owsiaka ma też drugie dno. Ochrona majątku zgromadzonego przez te 27 lat.
  5. Modus operandi wskazuje na nasze służby. Posłużono się przestępcą zupełnie jak w przypadku Papały, Jaroszewiczów czy Dębskiego.
  6. Cała sytuacja ma wiele aspektów. Może chodzić o pretekst do wprowadzenia stanu wojennego. Może chodzić o wywołanie rewolucji o pietruszkę. Może też chodzić o uciszenie wspólnika w biznesie.
  7. Za cały bajzel zapłacimy wszyscy. Zapłacimy własną kasą. Zapłacimy wolnością. Zapłacimy prawem do własności.

  Ps. Budyń chciał demontować pomnik ks. Jankowskiego. A zdemontowali Budynia. Taka ciekawostka.
 • @Husky
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/owsiak_nowy.jpg

  Największa wpadka Jurka Owsiaka! Po ataku na prezydenta Adamowicza atakuje Pielę po czym… liczy kasę (VIDEO)

  https://youtu.be/va-um5KEEeg
  https://nczas.com/2019/01/14/najwieksza-wpadka-jurka-owsiaka-po-ataku-na-prezydenta-adamowicza-atakuje-piele-po-czym-liczy-kase-video/
  Ps..A tak nawiasem to Jurka zaskoczyła sytuacja i nie miał instrukcji na taką okoliczność. Stąd wpadka.
 • @AgnieszkaS 19:13:40
  „Ja nie występuję tutaj jako administratorka.”

  Wolne żarty. Jak się jest administratorką, to się występuje jako administratorka. Można być przy tym także blogierką albo komentatorką lub blogierką i komentatorką, chociaż niekoniecznie.

  Dopóki jednak ktoś jest adminem, jest zawsze przede wszystkim adminem, nawet jako bloger i/lub komentator.
 • @Husky
  Ma tupet. Morderca Adamowicza Stefan W. nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. Zamachowiec z Gdańska, Stefan W. nie przyznał się do stawianych mu zarzutów o zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Składał w tej sprawie wyjaśnienia. https://nczas.com/2019/01/14/ma-tupet-morderca-adamowicza-stefan-w-nie-przyznal-sie-do-stawianych-mu-zarzutow/
  Ps..Absurdalne. Najpierw piszą że ma zaburzenia psychiatryczne. Był leczony. A teraz nagle sensacja kiedy nie przyznaje się do winy? Czy leci z nami psychiatra na pokładzie? Może ma schizofrenię? A może tak mu kazano mówić? I jeszcze ten komentarzyk pt "ma tupet". DLACZEGO TUPET ? Taki rozkaz. Zresztą to nie ma znaczenia, bo niedługo się powiesi. Chyba nikt nie sądzi, że mocodawcy pozwolą mu ot tak, jak zwykłemu mordercy, odsiadywać sobie wyrok. A co ma mówić? mówi to, co mu powiedzieli zleceniodawcy, słuchaj, masz żółte papiery, posiedzisz pół roku, a później w nagrodę wyjedziesz sobie na wczasy do Juraty, dorzucimy ci jakąś dupę, trochę koksu i kilka Dżonów Łokerów, wchodzisz w to?! Jest chory, nie zasługuje na karę śmierci. Stefan W. jest produktem lewicowego wymiaru sprawiedliwości, który go skazał za ciężkie przestępstwa na 4 latka. Powinien siedzieć ale wyszedł bo go rozgrzeszono. Było RÓBTA CO CHCETA? to żem se zrobił!
  Składka na dobrego adwokata dla tego pana! Za te mieszkania nieprzeliczone, 36 kont, z łapówkami na nich i za tą codzienną krzywdę szarego człowieka.
 • @kula Lis 68 16:45:54
  "Ps..W cywilizacji Europejskiej i Zachodniej nie stosuje się odpowiedzialności zbiorowej. Za ten czyn jest odpowiedzialny tylko i wyłącznie sprawca, nikt inny. Marksistowską odpowiedzialność zbiorową stosują tylko cywilizacje dzikie."

  Niestety mamy do czynienia nie tylko z kulturą europejską i zachodnią, a skoro oni chcą żeby ta odpowiedzialność była wobec nas, to i my już w najlepiej pojętej moralności, czyli w obronie koniecznej też stosować odpowiedzialność zbiorową.
  Dodam że te "cywilizacje dzikie" tylko z poprawności politycznej nazywane są cywilizacjami. - To militaryzacje. Cywilizacje dążą do pokoju, militaryzacje do wojny.

  Ta ich dzikość to podział na swoich i obcych, a więc i polaryzacja. Swoich traktują jako zbiorowość ludzi, a obcych jako zbiorowość podludzi, czy nie-ludzi. Mieliśmy tu ostatnio przykład. Niemcy powiedzieli że więcej odszkodowań płacić nie będą to szukają innych gojów żeby im płacili.

  Tak więc skoro mamy dwa rozumienia zbiorowości, to trzeba je zdefiniować.
  Np. jednych, że są zbiorowością o wspólnym rozumieniu człowieczeństwa i dążących do pokoju to o ile ktoś zrobi coś złego, to i jego osąd dotyczy jego osoby tak jak i jego motywacja.
  Natomiast jak ktoś należy do zbiorowości o wspólnym rozumieniu interesu, a więc i dążącej do wojny jako okazji do wspólnych zysków, to i jego czyn jest w interesie tej zbiorowości, więc i odpowiedzialność zbiorową wobec tej jego zbiorowości gdy ma wymiar samoobronny stosować trzeba.

  A co do wsadzania do więzień, czy w ogóle karania za mowę nienawiści to sensu w tym nie ma.
  Jeszcze o organizowaniu mową grupy przestępczej można by rozmawiać.
  To w ogóle żydowski wymysł dotyczący kazania za realne przestępstwa w warunkach nienawiści do ich ofiary.
  Tu nienawiścią może być nazywane emocjonalne nieumiarkowanie, sycenie morderczych, krwiopijczych żądz, jakąś zapamiętałość w zemście...

  Natomiast to co oni by chcieli karać to i głoszenie prawdy, i rozumianych jako sprawiedliwe osądów, i organizowanie się do obrony koniecznej zbiorowości normalnych i dobrych ludzi.

  Intencja takiego, jak oni by chcieli karania za "mowę nienawiści" jest satanistyczna, godna najwyższego potępienia.
  W łagodniejszej formie to intencja taka jaką ma szajka przestępcza która chce żeby się przed nią nie bronić.

  Nie każda nienawiść jest zła - nienawiść zła jako takiego to miłość dobra. Nienawiść zła jest chwalebna.
  Bronić przed złem siebie czy innych osób przed skrzywdzeniem lub zbrodnią to czynić komuś dobro, a czynić dobro wolno zawsze - żadne kodeksy, żadne prawa tego zabronić nie mogą.
 • @zbig71 19:14:35
  "To, że istnieją realne przesłanki do przejęcia zarówno Trójmiasta, jak i byłych Prus wschodnich przez państwo niemieckie, wystarczy z uwagą obserwować sytuację polityczną w regionie"
  To indywidualna interpretacja do której niby każdy ma prawo - ale ni jak nie pasuje to do tego co robił Adamowicz a o co oskarżył go kulawy oszołom.
 • @AgnieszkaS 19:13:40
  "Ja nie występuję tutaj jako administratorka. Uprzejmie proszę aby zakończył Pan swoje szydercze połajanki ..."

  Jak to było z Kuklinowskim z "Potopu"? - "Prywatnemu a nie posłowi"?
  Mam rozróżniać w którą D dziś łoję?


  "Napisał Pan:
  "Bardzo mi się nie podoba pani lewacka, poprawnopolityczna narracja rzeczywistości. "
  Ależ ja wcale nie zabiegam o to aby Panu się podobała."

  No jasne. Rozumiem. "Jeszcze się taki nie narodził żeby wszystkim dogodził".
  Musiał bym być jakiś "poprawnopolitycznie zboczony" żeby mi się taka narracja podobała.


  Pani tu po trollowsku wyrwała jedno zdanko, a dopiero za nim było o tym co mi się nie podobało:

  "Bardzo mi się nie podoba pani lewacka, poprawnopolityczna narracja rzeczywistości. Przecież tu "większość", a nawet "wszyscy, tylko nie..." mogą nie mieć racji. - Bo racja jest tam gdzie jest, a nie tam gdzie większość chce ją widzieć.

  To są kwestie moralne, a tu ani prawo, ani poprawność nie sięga.
  Potępiamy zamiar zabójstwa, a nie złamanie prawa. To zaś oznacza że jeżeli podejrzewamy ustawkę wstrzymujemy się z "potępianiem zamachu".
  Nie można jednocześnie podejrzewać ustawki, a potępiać zamach.

  A Pani co robi? Pani tu narzuca "narrację jedynie słuszną".
  Panią tu trzeba podejrzewać że jest osobą zadaniowaną "po linii jedynie słusznej"."

  Co nam po "narracji jedynie słusznej" jeżeli w takim przypadku tylko się oddalalibyśmy od tego co konstruktywne.

  Uczciwiej wtedy było mówić "usiłowanie zabójstwa", a nie "zamach", choć treść tego jak sprawca się usprawiedliwiał była już wielu znana, a ona jasno mówiła że to zemsta osobista a nie zamach polityczny.
 • @miarka 19:54:11
  Gdzie tu groźba? zaczęło się jak piszesz
  Makabryczny telefon od seniora.( tytuł u sakiewki)..."Zginął Adamowicz, a jutro..."..Zatrzymaliśmy 72-letniego mieszkańca Warszawy, który dzisiaj po południu zadzwonił do WCPR i groził Prezydentowi, tłumacząc „zginął Adamowicz, a jutro może zginąć Andrzej Duda". Więcej
  Po otrzymaniu informacji Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI szybko ustalili miejsce zamieszkania osoby. Zabezpieczono telefon, z którego wykonano połączenie. Zatrzymany jeszcze dzisiaj trafi do policyjnego aresztu. O wszystkim poinformowano prokuraturę.
  https://niezalezna.pl/254407-makabryczny-telefon-od-seniora-zginal-adamowicz-a-jutro

  Ps...Jesteście niesamowici. 72 letni groźny i bezwzględny przestępca zatrzymany. Brawo kurwa. Tak się rodzi sukces i bezpieczne państwo. Gdzie tu widzicie groźbę? To jest troska o życie PAD! Brak znamion czynu zabronionego. Bijecie pianę, a sąd i tak go uniewinni. To nie jest groźbą może ... To jest ostrzeżenie. Dajcie spokój warszawska policjo. Wszystko co warszawskie to platfusowe a więc żałosne, jak ściganie 72-latka. Zaczyna się robić makabrycznie. Ale nie bój się zarówno GW jak i TVN będą podgrzewać atmosferę. Dziadka pogonili a mocodawcy ci którzy są w 100% odpowiedzialni za ten syf nienawiści - Nowaki, Arłukowicze, Budki, Wałęsy, Nurowskie, Środy, Hartmany, etc.. dalej chodzą po stacjach TV i sieją nienawiść. Jesteście Jojo i prokuratorzyny silni wobec słabych a słabi wobec silnych. Nic się nie zmieniło.
 • @Lotna 19:39:05
  "Dopóki jednak ktoś jest adminem, jest zawsze przede wszystkim adminem, nawet jako bloger i/lub komentator."

  Też tak uważam. Najpierw administratorska, później prywatna.
 • @AgnieszkaS 07:55:00
  Pani Agnieszko, spróbuję pani wytłumaczyć na spokojnie.
  To co działo się przed 13.01 na portalach/blogach zwolenników PiS urągało wszelkim zasadom kultury. Już w 2017 jakiś idiota udostępnił w internecie następujące zdjęcie.
  https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49725056_900361740138960_3811056500445544448_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=97b41018aeb426fc7234d39abffb7553&oe=5CD1245C
  Zachowanie pani Krystyny P. publikacja idiotycznej plastelinowej bajeczki przez TVPiS było oburzające. Wypowiedzi ks. Kneblowskiego "Dajesz na WOŚP, wspieras dzieło szatana", Terlikowskiego "Wspierając WOŚP i Owsiaka wspieramy eutanazję i aborcję"

  Kręgi prawackie, by nie mylić z prawicą prześcigały się w oskarżaniu tej inicjatywy na dowolne możliwe sposoby. Co się działo, gdy prezydent Gdańska walczył o życie w szpitalu na portalach prawackich? Pojawiały się wpisy popierające zamachowca, nawołujące do zbiórki pieniędzy na adwokata dla tego (trudno użyć tego słowa) człowieka? I pani mówi o mojej "niecnej propagandie nienawiści"? Kto tu niecną propagandę nienawiści sieje?

  Prawda moje wpisy są emocjonalne, bo już wcześniej chciałem napisć, co o tym wszyskim myślę, ale się wstrzymywałem. Ale jak można przejść spokojnie koło agresji, podziałów jakie wywołują osoby wykrzykujące o "zdradzieckich mordach", modlących się "na drabince", wykrzkujących "śmierć wrogom ojczyzny", wieszających wizerunki polityków na szubienicy... a potem obłudnie płacząc, że to ich dosięga agresja? Pani też chce chronić odpowiedzialnych zarzucając mi "propagandę nienawiści".

  Czas pochylić się nad tragedią, tragedią zamordowanego człowieka, tragedią jego żony, dzieci. Czas wspomnieć tych, co zginęli, pod Smoleńskiem, bo politycy w jakimś swym szaleństwie zapomnieli o tym, że prawa fizyki istnieją, że dowódcą statku czy to morskigo, czy powietrznego jest kapitan, Trzeba również powiedzieć, że należy zrezynować z własnych oczekiwań, dla zapewnienia bezpieczeństwa innym. Czas pochylić się, ale z każdej tragedii trzeba wyciągnąć wnioski, by śmierć ta nie poszła na marne. A do tego niestety trzeba powiedzieć prawdę w oczy, a nie zamiatać pod dywan, innym wskazując słomkę w oku, gdy we własnym ma się belkę.
 • @
  brawo!!! coś się ruszyło, jest już 100000-1=99999..
  Boją się, tyle dobre. Emeryci, którym nie starcza na życie powinni wziąć przykład!

  W dzisiejszej dymokracji upartyjnionej, każdy na stołku jest winny, Polaków patriotów tam nie ma, można strzelać na oślep w każdy budynek państwowy, bo tam nawet sprzątaczka jest zatrudniona po znajomości..

  Może byśmy zrobili ogólnoneonową zbiórkę dla tego bohatera??
  Na fajki i kawę, dostanie 25lat, a pić i palić musi..

  Takich ludzi jak On należy wspierać, pozostało jeszcze 99999 kurew do wyeliminowania, niech jego naśladowcy wiedzą, że nie są sami..

  To jest wojna, czy to rozumiecie????????????
 • @AgnieszkaS 21:35:39
  "Domyślam się, że liczne wypowiedzi administratora Zawiszy pod omawianym tematem nie przeszkadzają Panu. Natomiast na widok jakiegokolwiek mojego komentarza, nawet gdyby był w formie dwuwyrazowego zdania, toczy Pan pianę".

  Widzi Pani, nie starczy niezgodność poglądów żeby wchodzić w spór. Nawet wobec niesprawiedliwości nie zawsze podejmujemy działania.
  Nie trzeba też obrony koniecznej tam gdzie nie ma ataku. Tolerancja tak tutaj, jak w odmiennych poglądach i postawach politycznych czy obyczajowych to łaska.
  Sygnałem do manifestacji niezgodności jest dopiero stosunek do dobra.Tu by trzeba dużego wykładu o tolerancji.
  Podstawą tolerancji jest widzenie w drugiej osobie człowieka.
  A człowieczeństwo zaczyna się od prawości - od rozróżniania dobra i zła i trwałego opowiedzenia się po stronie dobra.
  Nie w każdym i nie zawsze znajdujemy dobro, więc nie każdego i nie zawsze tolerujemy.
  Tak przy okazji to nie ma tolerancji dla złych w sposób zdeklarowany, dla diabłów wcielonych, dla ludzi nieprawych, niemoralnych dla nastających na nas wrogów, do atakujących nas istot odczłowieczonych, jakichś drapieżników - kanibali, bestii w ludzkiej skórze.
  ŻEBY MÓC WCHODZIĆ Z NIMI W LUDZKIE RELACJE NAJPIERW MUSIMY SIĘ OD NICH OBRONIĆ I POZBAWIĆ ICH MOŻLIWOŚCI SZKODZENIA..

  Pani tu się domaga żeby każdego równo traktować. Nie ma takiej możliwości.
  Jest ona możliwa tylko w obrębie sprawiedliwości, a i to pod licznymi warunkami.
  Równość to zbrodnicza breweria rewolucji francuskiej pokutująca i w marksiźmie, przy czym nie ma możliwości jej wprowadzenia nie tylko dlatego że każdy człowiek jest inny.


  "Nienawiść to uczucie destruktywne".

  To do mnie?
  O której nienawiści Pani mówi? A w ogóle to dlaczego nazywa ją uczuciem? - Przecież to emocja, może być psychicznym stanem emocjonalnym gdy wyrodzi się w emocję nadmierną, może być zaburzeniem ludzkiej wrażliwości gdy jest niewystarczającą do bodźców, może być decyzją rozumu i wolnej woli w randze decyzji uczuciowej, ale nie uczuciem.

  - Przecież jako decyzja uczuciowa nienawidzenia zła nienawiść jest konstruktywna tak jak miłość dobra.

  Dopiero co powyżej pisałem...
  //PREZYDENT.neon24.pl/post/147161,pawel-adamowicz-ugodzony-nozem-na-scenie-wosp#comment_1520813
 • @Hades 19:58:16
  Trzeba by sprawdzić, ile niemiecki kapitał wykupił własności w Gdańsku, ile indywidualni obywatele NRF itd . Nie mieszkam w Gdańsku, wię nie wiem. Może kolega Kula Lis sprawdzi
 • @kula Lis 68 20:24:17
  Jak dziadek dobrze pokombinuje, to odszkodowanie dostanie.
 • @kula Lis 68 09:14:21
  Szanowny panie Kula Lis,
  Jest pewien minimalny poziom kultury, którego nawet od prawactwa wymagać musimy, a do naszej Polskiej kultury należy to iż szanujemy zmarłych, trudno to zrozumieć? Jest również pewien poziom, którego nawet naród głupi Kurskiego nie kupi, czyli pana bzdury o oderwaniu Gdańska od Polski. Uprzejmie proszę o wspięcie się na taki poziom, by nie obrażać naszej Polskiej kultury a także inteligencji blogerów i komentatorów. Czy będzie Pan w stanie się na ten poziom wznieść?
 • @AgnieszkaS 00:19:15
  Zdziwiona jego jadem?
  Tu nikt raczej tą jego zawiścią i msciwioscia wobec PIS-u nigdy nie był i nie jest.
  Ma wielkiego życiowego mentora
  Krula europy.
  A o nim dziś już tu pisałem kilkakrotnie.
  Więc raczej proszę się nie łudzić co do jego intencji.
  pluć ,kłamać,cynicznie manipulować
  jątrzyć
  jątrzyć.
  jątrzyć ....a może coś z tego będzie
  jakieś wybory
  powrót do koryta?...... i nie odpuści
  Teraz dopiero się zacznie jego show.


  Zamiast prawdziwej zadumy, kolejna piaskownica.
  Wstyd, ale po nim to i tak spłynie...
  jak zwykle zresztą

  Pozdrawiam
 • @Zawisza Niebieski 21:23:17
  No dobrze, a co według kolegi należy się wrogom ojczyzny? Laurka i batoniki? Trudno także, aby konserwatywny ksiądz katolicki popierał WOŚP i jej szefa, który pochwałał w wywiadach aborcję i eutanazję? Owsiak niejednokrotnie wypowiadał się z uznaniem o pomysłach lewicowo-liberalnych. Jest osobą publiczną i podlega krytyce. A często dawał wyraz , jak nie znosi krytyki własnej osoby.
 • @AgnieszkaS 00:19:15
  Kapitał polityczny to już zaczyna być wdrażany z powódu tego zabójstwa. A to dopiero początek. Wystarczy posłuchać, co mówi sam szef orkiestry na temat zbrodni i jak rozpaczą nad sobą z powódu jakiejś satyry na jego temat. Także proponuję ,,zapiąć pasy,, bo wszystko przed nami.
 • @zbig71 00:48:53
  // A to dopiero początek.//
  Już ci i ja wczoraj pisałem że i tu na portalu to dopiero początek
  Po dzisiejszych komentarzach wiesz że miałem rację
  Show "jednego autora" dopiero się zaczyna
  pzdr.
  Dobranoc
 • @Husky 00:53:22
  To jest dla mnie oczywista oczywistość.
  O jakiego mentora ci idzie?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:53:59
  A są tu tacy co bym chciał mieć za kumpla?
  Myślę że wątpię
  Dobranoc.
 • @zbig71 00:56:06
  8-)))))))
  Trafiony-zatopiony
  Pozdrawiam
 • @zbig71 00:40:49
  Przede wszystkim należy się definicja "wroga ojczyzny". Wiemy, co przewduje prawo dla zdrajcow państwa, ale też wiemy, że często zdrajca jednej opcji politycznej jest bohaterem innej. Problem Ryszarda Kuklińskiego. Czy wrogiem ojczyzny było PiS, np. Ziobro, co donosił na legalny rząd Polski do Unii, czy też prawnicy, donoszący na łamanie konstytucji przez PiS w celu podporządkowania sobie sądownictwa?

  "Owsiak niejednokrotnie wypowiadał się z uznaniem o pomysłach lewicowo-liberalnych." Czy takie poglądy są niezgodne z naszym prawem? Czy człowiek nie może posiadać własnych poglądów? Trudno się dziwić, że osobie poddana takiemu hejtowi nie puszczą nerwy. Dlaczego Owsiaka tak atakują prawacy? Popatrzmy na przepływ pieniędzy przeznaczanych przez społeczeństwo na pomoc osobom potrzebującym. Mamy fundusz na wsparcie ofiar przestępstwa. Na tych pieniądzach łapę położył "Mr. Zero" i z tego opłaca się Tadeuszowi R. za wsparcie. Weźmy kolejne osoby z nadania Tadeusza R. Szyszko, Macierewicz. Fundusze przeznaczone na ochronę przyrody itd. Ale nie wszyscy znależli pieniędzy podatnika, by przekazać Tadeuszowi R. O tych Tadeusz R mówi, że ma od nich mniej niż kot napłakał. Gdyby Owsiak się opłacał odbiorcom pieniędzy odbieranym potrzebującym Polakom z pieniędzy podatnika, pewnie takiego prawackiego hejtu by nie było. Nie wiem, czy się opłacał i komu, ale na pewno nie prawakom, stąd taka "miłość PiSowska" na niego spływała.
  Jak wiemy, z afery Glapińskiego, KNF, Bireckiego są to kwoty duże.
 • @Zawisza Niebieski 01:23:09
  Brudy powinniśmy prać u siebie. A nie donosić do Uni. Powinno dotyczyć to wszystkich. Poglądy można głosić , jakie się posiada, tylko nie wszystkim muszą się podobać. Zwłaszcza księdzu. Jeśli Owsiak jest taki wrażliwy, to niech sobie zmieni zawód. W takich sytuacjach trzeba mieć nerwy że stali. Kożrzyści jakie z tego osiąga powinny mu zrekompensować zgryzoty. PiS to ekspozytura żydowsko amerykańska, więc oczekiwać od tego ugrupowania czegokolwiek pożytecznego dla Polski jest no...... naiwnością delikatnie mówiąc.
 • @Husky 00:58:01
  Chyba trochę PiS owców tu jest? Ja na liczyłem paru. Taki Stan 35 chyba się obraził na mnie ostatnio, bo nie uznaję świętości LK. Ja nie wymagam od kogokolwiek, aby się że mną zgadzał, ale on chyba tak.
 • @zbig71 01:38:45
  "Brudy powinniśmy...)
  Dokładnie tak. A nasi zdrajcy powinni wisieć na na naszych latarniach. Drzew szkoda...
 • @Husky 00:58:01€
  Skoro nie ma tu nikogo "co byś chciał mieć za kumpla" to cię podziwiam. Naprawdę!
  Jak ty się biedaku musisz męczyć w takim obcym środowisku? Kaczelnik serca nie ma... Wysłał cię na takie wraże rubieze...
 • @Husky 00:58:01
  PS.
  Ale muszę przyznać ci rację. Nowa administracja robi porządki. Narazie trochę nieśmiało ale spoko, idą w dobrym kierunku. Nawalanek nie będzie, gwarantuję! Trolli już za dużo nie zostało.

  Może miałeś inne pomysły? Zgłoś do administracji. Z pewnością dadzą radę :==
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 02:42:53
  Dogadać się z Kimem z Korei PŁn i wysłać ich do obozu pracy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 06:05:12
  Służba nie drużba. Jest rozkaz jest impreza. Darmo nie robi. A i raportów nie musi składać, bo wszystko transparentne. Mogą sprawdzić w każdej chwili.
  Ten chuj Żakowski już bredzi od rzeczy na WP. Będzie jazgot z tym Adamowiczem aż do wyborów. Pedagogika wstydu będzie wylewać się drzwiami i oknami.
 • @AgnieszkaS 00:36:13
  "Definicja ze słownika Języka Polskiego PWN:
  nienawiść «uczucie silnej niechęci, wrogości do kogoś lub do czegoś»
  https://sjp.pwn.pl/sjp/nienawisc;2489079.html
  Proszę tam kontynuować swoją dalszą dyskusję"

  Są jeszcze i inne źródła, jest i rozum, są analogie. - Np miłość też nie jest uczuciem. Gdyby była, nie można by jej było sobie ślubować, a iluż to ludzi do upadłego by broniło pojęcia "uczucie miłości"?
  Poza tym gdyby nienawiść (miłość też) była uczuciem, to już "z definicji" nie można by jej było uważać za coś złego, nagannego, czy przestępczego, czy nawet "tylko" zaostrzającego, czy łagodzącego sankcję karną. Nie mogła by prowadzić do usprawiedliwienia czy potępienia.

  A co do dalszej dyskusji to Pani ją tu zrywa wyłącznie z własnej winy. Rzuciła w moją stronę oskarżeniem o nienawiść:
  "...toczy Pan pianę. Proszę trochę ochłonąć dla własnego dobra. Nienawiść to uczucie destruktywne."

  Sama więc Pani nie traktuje nienawiści jako uczucie. taka ich natura, więc i złe z natury być nie mogą).
  Przecież jak są "destruktywne" (w sensie zarzutu), to i złe. - Kogo więc chce Pani zmylić słownikiem?


  Jednak nawet pozostawiając na boku spór czy nienawiść to emocja czy uczucie, to jest jeszcze w paninej definicji stwierdzenie iż dotyczy ona "... silnej niechęci, wrogości do kogoś lub do czegoś".

  Tymczasem ja podaję, że kiedy tym czymś jest zło, nienawiść staje się chwalebną.
  Nawet pani soczyste "toczy pianę" świadczy w tym układzie o mojej postawie chwalebnej, świadczącej o słusznym zaangażowaniu.

  To co? - Kończy Pani dyskusję z zachowaniem twarzy (jak sugeruje), czy jednak tylko dlatego żeby nie przyznać mi racji, a więc bez twarzy?
 • Piękne zestawienie
  -
  "PAWEŁ ADAMOWICZ ZAMORDOWANY NOŻEM NA SCENIE WOŚP!"

  Czy można sobie woyborazić piękniejszą śmierć niż na scenie WOŚP.

  Przypomnijmy sukces finansowy Amber Gold, ok. 500 milionów: "Adamowicz firmował swoją twarzą cała piramidę finansową"

  - https://wiadomosci.wp.pl/uzyteczny-frajer-publicysta-w-ostrych-slowach-krytykuje-prezydenta-gdanska-6165761868846721a

  Czy zejście z tego świata Adamowicza może poruszyć podstwy organizacyjne naszego państwa ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Nie sądzę. Zbudowane jest to państwo na opoce

  - https://marucha.wordpress.com/2019/01/09/ambasador-usa-zablokowala-prace-nad-ustawa-o-uberze/

  Nie wiem, czy ironia jest dla wszystkich czytelna ?
 • @zbig71 06:25:34 końca cyrku nie widać, już nawet z prawej strony.
  Prezydencki minister wprost o zabójstwie Adamowicza. „To był atak na państwo polskie”(sic!) Państwo polskie zostało tym aktem zaatakowane - ocenił wiceszef Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha odnosząc się do zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. "Zginął prezydent wielkiego miasta, zginął samorządowiec, zginął człowiek na służbie" - podkreślił Mucha. https://niezalezna.pl/254451-prezydencki-minister-wprost-o-zabojstwie-adamowicza-to-byl-atak-na-panstwo-polskie

  Ps..Prawa strona PiS wpisuje się w narrację PO i lewactwa. To nie dobrze wróży.
 • Atak na TO państwo
  .
  @kula Lis 68 10:45:41

  „To był atak na państwo polskie”(sic!)

  Pragnę uspokoić zbytnio wstrząśniętych tą wieścią, że organizacja TEGO państwa

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  nie doznała żadnej przy tym szkody. Zagraniczni szkoleniowcy NSZZ

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  wyćwiczyli całą armię fachowców, którzy z łatwością zastąpią zmarłego w jego ważnej funkcji promotora różnych przedsięwzięć, parz @Laznik 09:47:33.

  A więc obywatelu TEGO państwa, nie popadaj w rozpacz, zmarły osiągnął szczyt marzeń prezydenta, paść na polu chwały z rąki takiego samego przestępcy, z bratniej ręki, czy może być piękniejsza śmierć. No cóż, wielu nie potrafią docenić piękna takiej śmierci, a tu otwierają się nawet wrota Wawelu:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  wrota najwyższej chwały jakie TO państwo członkom jego organizacji PPZ ma do zaoferowania.
 • @wk..ny 21:56:57
  Nie napiszę że jest Pan normalny bo tego nie wiem na pewno.

  O zadnym polityku nie mowie/pisze personalnie bo ten nie jest czlowiekiem.


  Ale jest Pan jednym z normalniejszych z calej reszty. Plebs chce robić za 2500-3000zl netto po 10 godzin i wykrwawiać siebie i innych bo ponadnarodowe globalne sitwy, ktore kupily sobie na wlasnosc te polityczne scierwa, ktore istniec nie powinny tak sobie życzą by te mogły nic nie robić tylko snuć spiski jak, gdzie i co lub kogo a to przez rynek produktów, a to usług a to pracy kupić i sprzedać przez ukradziony im czas lub prace ponownie.

  To kryminalista a nawet gorzej bo ma immunitet, czy immunitet maja ludzie szlachetni, ktorzy nie musza i nie stosuja sie przez to do prawa wiekszosci. Cala reszta wedlug prawa jest rowna bo ja wpierw wdeptali w gowno a sami eliciarstwo egoistyczne sobie urzadzaja wykrwawiajac cała ludzką rase. To kanibal w dodatku niemiecki.
 • @CIApy 19:07:48
  Ja normalny nie jestem, ponieważ normę wyznacza większość..

  Ja tutaj za oszołoma robię, co to żadnej władzy nie uznaje w dymokratycznym Świecie.. tutaj POPisowcy naparzają się, jak i ci ponoć chrześcijanie..

  Serce raduje się, że są jeszcze tacy jak Ty..

  P.S.
  z każdej śmierci polityka, będę radował się! bo to pasożydy na moich podatkach!

  Pozdrowił
 • @wk..ny 20:37:13
  "Ja normalny nie jestem, ponieważ normę wyznacza większość"

  Tak łatwo się z tym godzisz? A nie łaska stwierdzić że większość to wyznacza poziom najniższych standardów, poziom akceptowalnej bylejakości, a już co najwyżej poziom zmanipulowanej przeciętności? - Że "demokratyczna większość" to diabelski, destrukcyjny wynalazek?

  A co do normalności? - To podstawa człowieczeństwa i kwesta religijna.
  - U katolików normalnością jest sprawiedliwość stojąca na prawdzie jedynej i ludzkiej duchowości, i określająca czemu mają służyć prawa, oraz jakie obowiązki mają mieć władze.
 • @Lotna 11:50:31
  http://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/147208,juz-wiemy-kim-byl-adamowicz#comment_1521743
 • @lorenco 23:04:39
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  A kto na ich miejsce ? Madeleine Albright czy Petru ?
 • @Zawisza Niebieski 23:06:22
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  I to jest właśnie zbrodnia "tego sprzętu by nikt nie kupił", którą orkiestra tuszuje.
 • @Zawisza Niebieski 23:19:20
  to czemu nie oglądasz TVN ? Masz wybór.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:38:27
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Ile osób zostało zamordowanych w tym samym dniu na drogach ?

  Dlaczego ich tragedia nie zasługuje na uwagę ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej