Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KONTRADMIRAŁ MDS PRZEMÓWIŁ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

3-GO MAJA POD POMNIKIEM JANA III SOBIESKIEGO W GDAŃSKU.W 228 rocznicę uchwalenia KONSTYTUCJI 3-GO MAJA odbyła się uroczystość z młodzieżą ze szkół mundurowych oraz z kombatantami oraz Piłsudczykami.Był też V-ce Prezydent Gdańska.

 

  POLSCY SKAUCI ...EUROPEJSCY PRZYJECHALI DO GDAŃSKA 3-GO MAJA:

www.youtube.com/watch

 W Gdańsku 3-go maja 2019 r. o godzinie 11-tej pod pomnikiem JANA III SOBIESKIEGO ropoczęła się uroczysość świętowania kolejnej rocznicy KONSTYTUCJI 3-GO MAJA.Obecni byli tam przedstawiciele różnego rodzaju Sił Zbrojnych i Komendant Miejskiej Policji w Gdańsku.Obecny był też Piotr Kowalczuk V-ce Prezydent Gdańska który powiedział , ze KOCHA  mnie  i Pomorską TV NARODOWĄ oraz rekonstruktorzy Piłsudczycy.Nie zabrakło tam też szkół mundurowych i harcerzy z róznych stron Polski.Po wygłoszeniu okolicznych przemówień przez obecnych oficjeli glos ostatni podsumowujący uroczystość zabrał Sławomir Ziembiński Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich .Później nastąpiło pasowanie pani Dyrektor szkoły mundurowej SPARTAKUS na stopień Kapitana.Następnie restaurator Piotr Dzik przekazał gołębie w ręce Vice-prezydenta i Vce-przewodniczącej Rady Miasta, które zostały wypuszczone i odleciały.Ostnim akcentem tej uroczystości było złożenie kwiatów i wieńców przybyłych delegacji urzędników i organizacji pozarządowych.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 RELACJA Z UROCZYSTOŚCI POD POMNIKIEM JANA III SOBIESKIEGO W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej