Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1705 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

FORUM WIZJI ROZWOJU - ROZMOWA Z MŁODĄ PRZEDSIĘBIORCZYNIĄ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W GDYNI.Seniorzy też mogą pracować , tym bardziej że aktulnie jest brak rąk do Pracy , jak twierdzą przedsiębiorcy.Społeczna Odpowiedzilaność Biznesu też w Polsce nie funkcjnuje właściwie , bo duże firmy poazkładały własne... FUNDACJE!?

 

W Gdyni rozpocżęło sie w Akademii Marynarki Wojennej RP FORUM WIZJI ROWOJU.Zorgnizowało go Wolni i Solidarni oddział pomorski pod dowództwem pani Zwiercan posłanki na Sejm RP.Po uroczystym otwarciu z udziałem Mateusza Morawieckiego Premiera RP uczestnicy brali udział w różnych panelach.Pomorska TV NARODOWA obecna była na panelu o tematyce wojskowej , senioralnej, transportowej oraz w miejscach , gdzie inni dziennikarze nie bywają.Okazało się jednak , że na panelu o tematyce dla seniorów i emerytów nie pozwolono na zadawnie pytań uczetnikom, bo pani Zwiercan nie przewidziała czasu na takie dyskusje, mimo że seniorzy mieli wiele pytań do panelistów?Mój śp. Tata Tadeusz - żołnierz niezłomny , skatowany przez SB mawiał na takie spotkania , że jest to MOWA DO LUDU PRZEZ ZAMKNIĘTY LUFCIK, bo ludzie mają tylko słuchać co Politycy I Urzędnicy mają im do powiedzenia a sami nic nie mogą mówić i pytać?System takich konferencji w POLSCE jest dawien dawna tak praktykowany , że Ludzie tam przyjeżdżający z róznych stron Rzeczpospolitej mogą tylko posłuchać a pytnia mają być na końcu , gdzie ważni prelegenci i politycy są już ...nieobecni albo już na pytania NIE MA CZASU?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 W ASYŚCIE KOMAPANI HONOROWEJ MARYNARKI WOJENNEJ SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI ROZMAWIA Z UCZESTNICZKĄ FORUM ANNĄ KOBIEROWSKĄ Z FIRMYDYNAMIC MARKETING STUDDIO:

 www.youtube.com/watch

SENIORZY SĄ POTRZEBNI NA RYNKU PRACY - KIEDY EMERYTURY BĘDĄ BEZ PODATKU?:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej