Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SKĄD SIĘ WZIELI ZIELONE LUDZIKI NA KRYMIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak Putin ograł amerykanski wywiad i ukraiński Rząd?Jak „zieleni ludzie” na Krymie przechytrzyli cały zachodni wywiad!?

 Półwysep Krym zajmuje najważniejsze miejsce strategiczne. Kto jest właścicielem, kontroluje prawie całe Morze Czarne. Po rozpadzie Związku Radzieckiego Krym pozostał częścią Ukrainy, Flota Czarnomorska została podzielona między Rosję i Ukrainę. Ale możliwości rosyjskiej floty zostały znacznie zmniejszone z powodu różnych ograniczeń.

 

   A w 2014 roku, Maidan wydarzył się na Ukrainie, czego wynikiem był zamach stanu, dojście do władzy sił proamerykańskich. A Półwysep Krymski był celem ataku Stanów Zjednoczonych i ukraińskich nacjonalistów. Zgodnie z planem Departamentu Stanu i Pentagonu flota rosyjska miała opuścić półwysep, a na nim miały pojawić się amerykańskie bazy wojskowe. Ale tak się nie stało.

Rosja przeprowadziła błyskotliwą operację, niespodziewaną dla wszystkich chwalonych wywiadów zachodnich, która nie pozwoliła na przekształcenie półwyspu w amerykański przyczółek. Początkowo nacjonaliści ukraińscy stawiali opór milicjom, Kozakom i wolontariuszom, którzy uniemożliwiali im wejście na półwysep i blokowali liczne i liczące około 40.000 jednostek wojskowych armii ukraińskiej.

I wtedy wydarzyła się niespodziewana rzecz. Nagle uzbrojeni "grzeczni mężczyźni" wyszli znikąd i przejęli kontrolę nad wszystkimi ważnymi obiektami, zastępując milicję. Skąd się wzięli z zachodniego wywiadu nie wiedzieli, nawet nie zauważyli ruchu wojsk. Zieloni ludzie" całkowicie ich przechytrzyli.

Krym, prawie w 24 godziny przeszedł pod kontrolę armii rosyjskiej, a w ciągu 72 godzin zostały złamane paleniska oporu. I zauważ, bez jednego strzału. Wszystkie szczegóły tej operacji nie zostaną wkrótce ujawnione. Ale zostało to przeprowadzone wspaniale, jak przyznaje wielu zachodnich ekspertów wojskowych.

Trudno sobie wyobrazić, co działo się w amerykańskim wydziale wojskowym. Okrążono ich wokół i wszystkie ich wielkie plany zawaliły się z dnia na dzień.

Później Krym i Sewastopol pokojowo, zgodnie z wynikami referendum, stały się częścią Rosji. Ta operacja pokazała Zachodowi, że rosyjski Iwan nie jest laptopem z chlebem tarczowym i jest w stanie wygrać każdego przeciwnika.

Otrzymawszy pysk pod nosem, Zachód poniósł katastrofalną klęskę.

Teraz półwysep zmienił się w prawdziwy "niezatapialny lotniskowiec". Na półwyspie jest tak wiele sił i środków, że żaden wróg nie będzie mógł nawet wspomnieć o ataku na niego. Konwój będzie miażdżył!

Przetłumaczono przy pomocy www.DeepL.com/Translator

KOMENTARZE

 • Teść byłego ministra spraw zagranicznych Ukrainy Klimkina,
  generał Michailenko, dostał medal od Putina, za poddanie Rosji Krymu.
  https://ukropnews24.com/media-father-in-law-klimkin-received-the-medal-for-the-annexation-of-crimea/
 • A skąd się wzięli Ukraińcy na Krymie?
  Chyba jako parafianie grekokatolickich popów lub podwładni ich banderowskich synów.
 • Krym
  I dzięki za to Rosji że uratowała miliony ludności Krymu od zbrodniczych działań ukrainskich nacjonalistów którzy od 5 lat morduja bez karnie za aprobatą społeczności międzynarodowej (czyt. judozachodniej) ludność w Donbasie. CHWAŁA dla BOHATERÓW Z DRL i z ŁRL.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej