Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DZIENNIKARZ NIE MOŻE FILMOWAĆ KONWENCJI PIS-u

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

na Politechnice Gdańskiej nawet przez......okno!?Przyjechał Jarosław Kaczyński i nie pozwalno nawet podchodzić do okien na korytarzach państwowego budynku PG.

 W dniu 12-go września 2019 r.dowiedziałem się z TVP , że odbędzie się Konwencja PIS-u w Gdansku.Wykonałem tel.do Mariusza Wilczyńskiego i dowiedziałem się , że Prezes Jarosław Kaczynski przybędzie na PG o godz.16-tej.Wsiadłem w samochód i pojechałem tam.Na miejscu zobaczyłem demonstrujących przeciwników PIS-u.Udałem się do miejsca , gdzie wpuszczano na Konwencję i zapytłem się Kazimierza Koralewskiego Radngo Miasta Gdańska , jaki jst plan na dzisiaj i czy może mi załatwić wejście z kamerą na Konwencje?Powiedział mi pan Kazimierz, że akredytację wydają w Warszawie?Następnie poprosiłem o organatora i po jakimś czsie pojawił się łysy gość w okularach i obejrzał moją legitymację prasową z dwóch stron i......odmówił mnie wejścia!Poszedłem więc do góry schdami wewnątrz budynku i z korytarza przez okno zacząłem nagrywać Jarosława Kaczyńskiego.Ochroniarz mnie wypychał i twierdziłł , że nie mam podchdić do .....okna w obiekcie państwowym?Widocznie Dziennikarz nawet przez okno jest zagrożeniem dla działaczy PIS-u.No cóż zostawiłem włączoną kamerę przy oknie i poszedłem zwiedzać budynki Politechniki Gdańskiej , gdzie onegdaj pracowałem w Katedrze Aparatury i Maszynoznastwa Chemicznego pod Kierownictwem prof.Witolda Lewandowskiego.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

REDAKTOR Sławomir Ziembiński robi reportaż podczas Konwencji PIS-u na Politechnice Gdanskiej ,  gdzie onegdaj pracował w Katedrze Aparatury i Maszynoznastwa Chemicznego:

  www.youtube.com/watch

KONWENCJA PIS u NA Politechnice Gdańskiej , mówi Jarosłąw Kaczyński ale co?:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Jak w piosence K.Staszewskiego pt: ,,Komisariat 63"

  ,,Było trochę hałasu
  Demonstracje środowiska zorganizowały z czasem
  Setka ludzi przyszła, mieli swoje powody
  Nie puścił was burmistrz, kurwa, nawet pod schody!"

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej