Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

GOWIN CHCE PODNIEŚĆ MINIMALNE WYNAGRODZENIE... UKRAINCOM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W POLSCE.Polacy i tak przegrywają na polskim rynku prac z ukraincami.W stoczni Wisła w Górkach Zachodnich w Gdańsku pracuje 60 % Ukrainców.Pracodawcy płacą Ukraincowi więcej niż polakowi.Gdzie my dzisiaj żyjemy?

Polscy przedsiębiorcy prędzej zatrudnią Ukraińca w swojej firmie niż POLAKA.Dlaczego ,    bo mają rekompensatę w ZUS-sie?Byłem na budowie pensjonatu w ORLE i tam pracowało dwóch Polaków a reszta to Ukraińcy.Rozmawiałem z polskimi pracownikami ,  którym zostało parę lat do emerytury i dowiedziałem się ,  że pracują oni za stawkę 15 zł na godzine.Pracujący na tej budowie Ukraińcy mieli stawkę .....25 zł na godzinę.Brygada 5-ciu Ukraińców , która przyjechała do pracy w Polsce postawiła taki warunek płacowy pracodawcy i ten się na to zgodził!

 

  WYWIAD Z JAROSŁAWEM GOWINEM ,    TO CO MÓWI TO KOMPROMITACJA!:

www.youtube.com/watch

  

KOMENTARZE

 • @
  PRL w dobrej wierze nauczył wszystkich czytać i pisać i stworzył pozornie jednolite społeczeństwo (co widać jaskrawo na tle II RP). Niestety, pewne rzeczy odbijają się negatywnie w dzisiejszych trudnych czasach. Obywatele polscy nie są jednolitą masą Polaków, ale są zlepkiem różnych narodowości. Na polskiej ziemi żyją na stałe i od dawna Ukraińcy w liczbie sięgającej kilku milionów. Ich nadreprezentację widać w polityce, na uczelniach państwowych i innych gałęziach życia i gospodarki. Za ,,patriotyzm" odpowiada koncesjonowana w tym względzie partia PiS, w obec czego patriotyzm prawie nie istnieje. Nie istnieje także zrozumienie co właściwie w Polsce od 30 lat zachodzi (chodzi o szereg procesów) i dokąd to zmierza. Tu wielką rolę odegrał Rzym, bo Rzym to wszystko żyruje. Rola ta jest większa niż by się to wydawało nawet największemu przeciwnikowi Rzymu, np panu Kosiurowi. Bo wyklucza on działanie niewidzialnych (na ogół) sił i zwierzchnictw. Rzym jest wszystkim, tylko nie tym, co się tłuszczy wydaje. Żeby się o tym przekonać, będąc pod jego wpływem trzeba się zaprzeć samego siebie i rozpocząć proces jednania się z Bogiem, a to zadanie nie na dni czy miesiące, ale na lata.
 • jak ludzie głosowali na wykrzykującego na majdanie
  sława Ukrainie,

  to i Ukraińcy opanują Polskę, bo to Ukraina ma być wielka, a nie Polska.
 • Zawodowo włóczę się po hotelach i to hotelach co z wyższą liczbą gwiazdek
  Obsługa hotelowa, pokojówki w większości Ukrainki. Na budowach większość pracowników szczebla niższego to Ukraińcy, jak rozmawiam, to najczęściej ze wschodnich rejonów Ukrainy. My pracujemy na Zachodzie, Ukraińcy u nas. Takie są realia. Tylko śmiech gdy PiS głosi iż Polacy będą wracali z Zachodu. Oni już nie wrócą a ich dzieci mentalnie nie są już Polakami. Może nawet język polski znają, ale myślą już jak młodzi z Europy Zachodniej.
 • @Zawisza Niebieski 15:57:06
  Smutna prawda , cala prawda i….. tylko prawda!
 • Gowin dba..
  ...co za zaskoczenie ..???Gowin zawsze ma na uwadze interes swojego miejsca azylu..Watykan..Izrael...Ukraina..
  ...pierwsza Ustawa o zatrudnieniu obcokrajowców z za wschodniej granicy nakładała obowiązek świadczeń wyższych im niż Polakom...a jej autor to...Kaczyński...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej