Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ATOMOWE OSZUSTWO PENTAGONU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Amerkańska Tarcza Atomowa pękła...Produkcja nowych głowic nuklearnych W-88 dla pocisków balistycznych Trident-2 na nośnych jądrowych rakietach podwodnych również uległa opóźnieniu...

 5 września amerykański magazyn wojskowy Defense News ( Defense News ) opublikował artykuł zatytułowany „Zmodernizowane głowice bomby atomowej napotykają nowe opóźnienia”. Artykuł mówi:

„Produkcja najnowszych lotniczych bomb jądrowych B61-12 napotkała nieprzewidziane opóźnienie 1,5 roku.


Produkcja nowych głowic nuklearnych W-88 dla pocisków balistycznych Trident-2 na nośnych jądrowych rakietach podwodnych również uległa opóźnieniu ...
Oba programy były jednym z głównych priorytetów Pentagonu. Produkcja miała rozpocząć się w 2020 roku, ale teraz tak się nie stanie. Nowe głowice miały służyć przez kolejne 20-30 lat, ale testy wykazały, że będą one znacznie mniej trwałe. Odroczenie produkcji i potrzeba ulepszeń po raz kolejny zwiększy koszty programu ... ”

Przetłumaczone na prosty język oznacza, że ​​amerykańscy technolodzy i projektanci nie byli w stanie rozwiązać najważniejszego zadania polegającego na zapewnieniu wymaganego stopnia niezawodności ich broni nuklearnej . I bez rozwiązania tego problemu nie można mówić o modernizacji amerykańskiego arsenału nuklearnego.

Teraz kilka słów o tym, jaki rodzaj amunicji i dlaczego trzeba go zmodernizować.

Bomby nuklearne z serii B61 są jak jedna zwykła, swobodnie opadająca „głupia” bomba bez jakiegokolwiek systemu korekcji lub naprowadzania. Aby trafić w cel tak „głupią” bombą, amerykański samolot musi przedrzeć się przez wszystkie linie naszej obrony powietrznej i zrzucić amunicję, znajdując się praktycznie powyżej celu ataku.

Oczywiste jest, że biorąc pod uwagę skuteczność bojową rosyjskich systemów obrony powietrznej, takich jak S-400 Triumph, S-300B4, Buk-M3, S-350 Vityaz, Shell-S1, Tor-M2 i inne , podobnie jak oni, jest to absolutnie nierozwiązywalne zadanie dla amerykańskich sił powietrznych. Nasze kompleksy są w stanie stworzyć wielowarstwową kopułę obrony powietrznej nad dowolnym obiektem stacjonarnym lub mobilnym o promieniu do 400 km. I każdy samolot próbujący dostać się do tego ograniczonego obszaru zostanie zestrzelony z 99% prawdopodobieństwem.

Mówiąc wprost, w obecnej formie, całą amerykańską taktyczną broń nuklearną - i jest to około 800 jednostek. Bomby B-61 w różnych wersjach - prawie bezużyteczne. Tak więc Amerykanie zdecydowali się na zmodernizowane planowanie bomb B61-12, aby można je było zrzucić co najmniej 30-40-50 km. do celu. To oczywiście nie rozwiąże problemu, ale jak mówią, co jest bogate ... Tak i najbardziej szanowana opinia publiczna, znowu będzie można usłyszeć o „najlepszej, najnowocześniejszej” amerykańskiej bombie i „głębokiej modernizacji” amerykańskiego kompleksu broni jądrowej, który w rzeczywistości jeszcze nieprzewidziane.

Ale teraz okazuje się, że amerykańscy rusznikarze nie stworzyli takiej planistycznej bomby atomowej!

Głowice bojowe W88 to kolejny problem. W88 to amerykańska głowica termojądrowa o masie 475 kilogramów do pocisku balistycznego Trident 2. Ta głowica jest dostarczana do celu wewnątrz głowicy Mark-5 (Mk-5). W rzeczywistości głowica i głowica stanowią jedną nierozłączną całość.

Ale problem polega na tym, że podczas tworzenia tej głowicy amerykańscy projektanci popełnili niewybaczalny błąd. Sama głowica działa - można ją włożyć na wózek, zabrać na plac treningowy i zdetonować, a ona wybuchnie. Działa również sama jednostka bojowa Mk-5, bez napełnienia nuklearnego. Tj. potrafi latać w atmosferze i gdzieś upaść.

Ale kiedy głowica W88 zostanie umieszczona w bloku Mk5, taki system nie będzie mógł działać, gdy wejdzie do atmosfery - nagrzewanie głowicy nieuchronnie prowadzi do zniszczenia ładunku nuklearnego głowicy. Innymi słowy, dzięki głowicy W88 używającej ICBM nie można trafić celów na Ziemi. Dla amerykańskiej siły zbrojnej jest to całkowicie bezużyteczne!

Jak się teraz okazało, w przyszłości pozostanie bezużyteczny.

Nawiasem mówiąc, wszystko to dzieje się na tle dynamicznego rozwoju i wzmocnienia rosyjskiego kompleksu broni jądrowej.

28 marca David Trachtenberg, rzecznik Pentagonu, powiedział kongresmenom: „Rosja wzmocniła rolę broni jądrowej w swojej strategii. Rosyjski program modernizacji dotyczy wszystkich elementów triady strategicznej i obejmuje nową generację międzykontynentalnych pocisków balistycznych, a także pociski wystrzelone z okrętów podwodnych i bombowców strategicznych. Ponadto Rosja aktywnie modernizuje taktyczny arsenał nuklearny, wykorzystując co najmniej 2000 głowic bojowych rozmieszczonych na statkach, samolotach i w ramach sił lądowych. W tych warunkach potrzebujemy również potężnego potencjału nuklearnego, który gwarantuje, że Rosjanie nie przyjdą na próbę sprawdzenia naszej siły. ”

2 kwietnia został potwierdzony przez generała Toda Waltersa, nowego dowódcę sił NATO w Europie. Powiedział: „Gotowość bojowa i skuteczność naszej broni nuklearnej w połączeniu z potencjałem naszych sojuszników z NATO i wzmocnieniem zaawansowanych sił sojuszu są kluczowymi elementami strategii powstrzymywania rosyjskiej agresji.

Publiczne oświadczenia prezydenta Putina dotyczące opracowania i wdrożenia nowych systemów strategicznych prawdopodobnie będą prawdziwe. Rosyjska broń nuklearna stanowi największe zagrożenie zarówno dla obywateli USA, jak i dla naszych sojuszników i amerykańskich interesów za granicą. Na przykład ich najnowszy szybowiec naddźwiękowy lata z taką prędkością, że stanowi poważne wyzwanie dla całej naszej zintegrowanej obrony powietrznej i obrony przeciwrakietowej ... ”

A dzień później, 3 kwietnia, amerykański podsekretarz obrony ds. Politycznych John Rood powiedział w Kongresie: „To, co widzimy zarówno w Rosji, jak i Chinach, to znaczna poprawa i rozbudowa ich sił nuklearnych. W przypadku Rosji jest to wyjątkowo duży wzrost tak zwanej taktycznej broni nuklearnej. ”

I na tym tle okazuje się, że amerykański kompleks nuklearny, w przeciwieństwie do naszego, znajduje się w głębokim kryzysie. Być może świadomość tego faktu przynajmniej nieco ostudzi żar rusofobii szalejącej dziś w Waszyngtonie?

Jednak nie dbamy o nie. Daj się w końcu igrać. Nasza tarcza nuklearna jest całkowicie niezawodna.

Jesteśmy Rosjanami, Bóg jest z nami! Boże błogosław

 

Konstantin Dushenov

KOMENTARZE

 • @
  Boisz się ruskich rakiet?
  Nie.
  Dlaczego, przecież to nasi wrogowie?
  Ja tam się boję amerykańskich.
  Czemu - to przyjaciele.
  Może, ale wiesz gdzie taka rakieta spadnie jak zaczną nimi strzelać?
 • Taniec politycznych oszołomów
  I po co to wszystko, coraz bardziej wyrafinowane ststemy do globalnej utylizacji wszystkiego na jedynej w systemie naszego układu słonecznego zamieszkałej przez żywe istoty planecie Ziemia, Earth, Планета Земля, planète Terre itd,,, czy ten obłędu nie kończący się szatański krąg już jest nie do zahamowania ?. Czy rządzący i politycy to umysłowo chorzy psychicznie, nie mam wątpliwości że należałoby ich tych judzacych jedne narody na inne narody jak najszybciej izolować i to bez prawa kontaktu z zewnętrznym światem w którym żyjemy, my ludzie normalni, chcący żyć z sąsiadami w zgodzie i przyjaźni bo rozumiemy doskonale do czego prowadzi polityka nadętych oszołomów inteligentnych z jednej strony bo sprytnych by dzierżyć władzę ale z drugiej strony psychopatycznych morderców w imie ich urojonych celów i fobii i chęci za cenę unicestwienia życia i dorobku wszystkiego tych tysięcy pokolen by móc napawać się dominacją nad innym ludzmi, narodami.
  P.S.
  A życie bez tych politycznych oszołomów jest i tak nie zawsze łatwe i nie samowicie krótkie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:13:57
  Tak "tarcza" USA ! Na terenie Polski to nic innego jak porażka rządzących po 1989 roku prowadzonej polityki w stosunku do Rosji. Kraju ktory nie ma zadnych terytorialnych pretensji do naszego kraju, nie czci ukrainskich siepaczy Polaków na Wołyniu i kosztem poleglych ponad 600 tysięcy swoich Żołnierzy uratował Polskę przed biologiczną systematyczną zagladą dokonywaną przez niemców.
  Cóż w tej sytuacji może uczynic Rosja, jak właśnie zadbać o swoje bezpieczeństwo i wrazie wywołanej przez USA wojny zniszczyć bazy usytuowane w Polsce a tym samym Polskę na jej wlasne bezmyślne życzenie. Pozdrawiam ♡

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej