Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

JAK DZIAŁA POLSKI WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozmowa Sławomira Ziembińskiego Kontradmirała Morskich Drużyn Strzeleckich z onegdaj ŁAWNIKIEM panem Wojciechem zwanym Żelazną Ręką adiutantem Czerwonego Korsarza.

Na zdjeciu od lewej: Adiutant Żelazna Ręka, Kontradmirał Sławomir Ziembiński dowódca Morskich Drużyn Strzeleckich i Gen.Jan Gustaw Grudniewski Komendant Polskich Drużyn Strzeleckich

 

  Odwiedziłem swojego adiutanta w jego domu , gdyż jest bardzo schorowany i nie nadaje się już do służby na morzu!Porozmawialiśmy sobie o polskim Wymiarze Sprawiedliwości i nielogicznym Prawie i procedurach w Prokuraturach i Sądach w RP.Mój adiutant był onegdaj ŁAWNIKIEM w Sądzie i opowiedział jakie tam były praktyki.Panie Zbigniewie Ziobro czas najwyższy zmienić te procedury z czasów komunistycznych , które obowiązują do dzisiaj!Pan wymienia persony na stanowiskach a procedur nie spójnych i nielogicznych nie rusza!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 Spotkanie Kontradmirała z adiutantem Żelazną Ręką w jego domu:

 

www.youtube.com/watch

 POLSKI WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI I JEGO NIEZROZUMIAŁE I NIELOGICZNE PROCEDURY:

www.youtube.com/watch

 

 Sławomir Ziembinski

 Kontradmirał i Dowódca 

Morskich Drużyn Strzeleckich

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej