Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PRZEBITO NOŻEM OPONY W MEGANE POMORSKIEJ TV NARODOWEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W sobotę przebito przednią oponę a w niedziele nóż wbito w tylną oponę.Widać reportaże z Gdańska, Koszalina , Słupska i Szczecina nie wszystkim się podobają!Ciekawe kto to zrobił i jaki w tym miał cel?.Prosimy o wsparcie finansowe tel.501510605

 

Samochód ten stał trzy tygodnie , bo wpadł w studzienkę na ulicy Skiby.Po naprawie zawieszenia postawiłem go w czwartek pod domem na ul.Zalesie. W sobotę kiedy wieczorem około 18.30 wsiadłem z dwiema kobietami do Reno Megane okazało się , że przebita jest przednia opona.Zaparkowałem auto i dopiero w poniedziałek rano zabrałem się za koło , ale wtenczas okazało się , że w niedziele przebito w samochodzie drugą oponę z tej samej strony z tyłu.Przestępca , który to uczynił spać nie może teraz spokojnie, bo są zrobione zdjęcia z kamery a sprawa została zgłoszona Policji i trwa dochodzenie!Osoby mające jakieś informacje w tej sprawie proszone są kontakt pod nr Fundacji SŁAWPOL 604399321.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 Film dokumentujący zniszczenie opon w Reno Megane pod domem red.Sławomira Ziembinskigo: z PTVN :

 www.youtube.com/watch

Wracając z patrolu na sopockim molo wychodząc z hotelu Sheraton zobaczyłem zaczajoną policyjna polewaczkę emitującą sygnały świetlne.Wcześniej wychodząc z molo spotkałem ekipę Policjantów z tarczami i pałami.Dowiedziałem się , że po Sopocie grasują kibice w dużej grupie wykrzykującej swoje hasła i śpiewający swoje pieśni...

Pomorska TV NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

POLICYJNA POLEWACZKA ZACZAJONA NA KIBICÓW W SOPOCIE POD .....KOŚCIOŁEM W NIDZIELE PO MECZU LECHI GDAŃSK Z ARKĄ GDYNIA WYNIK 2 : 2 ;

www.youtube.com/watch

 

 Pomorska TV NARODOWA  ma następne koszty , bo ostatnia czynna kamera uległa awarii i trzeba ją było oddać do naprawy:

www.youtube.com/watch

 

 BARDZO PROSZĘ o wsparcie finansowe fundacji SŁAWPOL  w strukturach której działa Pomorska TELEWIZJA NARODOWA  

kontakt :sławomirziembinski@gmail.com telefon  +48 501510605

 

 

KOMENTARZE

 • Z niemocy czynią podchody
  Czy chcą stworzyć nowe groby?
  Sprawca odpowiada karnie
  Choć wspierają go latarnie
  Te zgasną gdy braknie prądu
  Choć tutaj brakuje sądu
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • 1
  może jakiś bezdomny ofiaruje 2 samochody i kamerę
 • A MOŻE NIEŻYT ZAKUPI ZE DWIE OPONY I PODARUJE PTVN?
  Kpić to każdy POLAK z drugiego potrafi ale wspomóc to , jak widać nikt jak do tej pory nikt się nie kwapi.Ludzie EMPATII Polsce nie mają, choć się za obrońców DEMOKRACJI wszyscy podają!
  Bóg zapłać i Szczęść Boże

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 09:43:42
  Nasilenie tych cudów, homoparad, tego całego zdziczenia nie mogło by wystąpić gdyby nie czczenie królowej nieba i wywoływanie ducha (duch twój) przez Pontifex Maximus'a, budowniczego nie tylko mostów, ale Nowego Porządku Świata (stary - boży porządek świata, idzie do lamusa).

  https://www.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 09:43:42
  Mnie też tną opony, biją szyby, wgniatają karoserię, urywają wycieraczki, rysują lakier ostrym przedmiotem, ale to nie samochód fundacji, więc zbiórki nie urzadzę.
 • RENO MAGANE KUPIŁA FUNDACJA SŁAWPOL OD URZĘDU SKARBOWEGO W ŁASKU
  Dwa lata temu weszła w życie Ustawa, którą Sejm RP uchwalił i dzięki niej organizacje pozarządowe mogą zakupić po cenie złomu samochody , których US nie sprzedał na dwóch kolejnych licytacjach.Fundacja SŁAWPOL złożyła ofertę i zakupiła w ten samochód Reno Megane w Łasku koło Łodzi.Wszelkie naprawy i zakup paliwa finansuje w tym samochodzie właśnie fundacja SŁAWPOL!

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej