Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2041 postów 355 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PRZEBITO NOŻEM OPONY W MEGANE POMORSKIEJ TV NARODOWEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W sobotę przebito przednią oponę a w niedziele nóż wbito w tylną oponę.Widać reportaże z Gdańska, Koszalina , Słupska i Szczecina nie wszystkim się podobają!Ciekawe kto to zrobił i jaki w tym miał cel?.Prosimy o wsparcie finansowe tel.501510605

 

Samochód ten stał trzy tygodnie , bo wpadł w studzienkę na ulicy Skiby.Po naprawie zawieszenia postawiłem go w czwartek pod domem na ul.Zalesie. W sobotę kiedy wieczorem około 18.30 wsiadłem z dwiema kobietami do Reno Megane okazało się , że przebita jest przednia opona.Zaparkowałem auto i dopiero w poniedziałek rano zabrałem się za koło , ale wtenczas okazało się , że w niedziele przebito w samochodzie drugą oponę z tej samej strony z tyłu.Przestępca , który to uczynił spać nie może teraz spokojnie, bo są zrobione zdjęcia z kamery a sprawa została zgłoszona Policji i trwa dochodzenie!Osoby mające jakieś informacje w tej sprawie proszone są kontakt pod nr Fundacji SŁAWPOL 604399321.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 Film dokumentujący zniszczenie opon w Reno Megane pod domem red.Sławomira Ziembinskigo: z PTVN :

 www.youtube.com/watch

Wracając z patrolu na sopockim molo wychodząc z hotelu Sheraton zobaczyłem zaczajoną policyjna polewaczkę emitującą sygnały świetlne.Wcześniej wychodząc z molo spotkałem ekipę Policjantów z tarczami i pałami.Dowiedziałem się , że po Sopocie grasują kibice w dużej grupie wykrzykującej swoje hasła i śpiewający swoje pieśni...

Pomorska TV NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

POLICYJNA POLEWACZKA ZACZAJONA NA KIBICÓW W SOPOCIE POD .....KOŚCIOŁEM W NIDZIELE PO MECZU LECHI GDAŃSK Z ARKĄ GDYNIA WYNIK 2 : 2 ;

www.youtube.com/watch

 

 Pomorska TV NARODOWA  ma następne koszty , bo ostatnia czynna kamera uległa awarii i trzeba ją było oddać do naprawy:

www.youtube.com/watch

 

 BARDZO PROSZĘ o wsparcie finansowe fundacji SŁAWPOL  w strukturach której działa Pomorska TELEWIZJA NARODOWA  

kontakt :sławomirziembinski@gmail.com telefon  +48 501510605

 

 

KOMENTARZE

 • Z niemocy czynią podchody
  Czy chcą stworzyć nowe groby?
  Sprawca odpowiada karnie
  Choć wspierają go latarnie
  Te zgasną gdy braknie prądu
  Choć tutaj brakuje sądu
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • 1
  może jakiś bezdomny ofiaruje 2 samochody i kamerę
 • A MOŻE NIEŻYT ZAKUPI ZE DWIE OPONY I PODARUJE PTVN?
  Kpić to każdy POLAK z drugiego potrafi ale wspomóc to , jak widać nikt jak do tej pory nikt się nie kwapi.Ludzie EMPATII Polsce nie mają, choć się za obrońców DEMOKRACJI wszyscy podają!
  Bóg zapłać i Szczęść Boże

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 09:43:42
  Nasilenie tych cudów, homoparad, tego całego zdziczenia nie mogło by wystąpić gdyby nie czczenie królowej nieba i wywoływanie ducha (duch twój) przez Pontifex Maximus'a, budowniczego nie tylko mostów, ale Nowego Porządku Świata (stary - boży porządek świata, idzie do lamusa).

  https://www.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 09:43:42
  Mnie też tną opony, biją szyby, wgniatają karoserię, urywają wycieraczki, rysują lakier ostrym przedmiotem, ale to nie samochód fundacji, więc zbiórki nie urzadzę.
 • RENO MAGANE KUPIŁA FUNDACJA SŁAWPOL OD URZĘDU SKARBOWEGO W ŁASKU
  Dwa lata temu weszła w życie Ustawa, którą Sejm RP uchwalił i dzięki niej organizacje pozarządowe mogą zakupić po cenie złomu samochody , których US nie sprzedał na dwóch kolejnych licytacjach.Fundacja SŁAWPOL złożyła ofertę i zakupiła w ten samochód Reno Megane w Łasku koło Łodzi.Wszelkie naprawy i zakup paliwa finansuje w tym samochodzie właśnie fundacja SŁAWPOL!

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej