Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

W SALI BHP W GDAŃSKU ODBYWA SIĘ KONFERENCJA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SOLIDARNOŚC:Od Godności Człowieka do międzynarodowej Współpracy.

 Dziś 8-go listopada o godz.9.00 odbyła się Uroczysta Msza Święta w Bazylice Św. BRYGIDY.w Gdańsku.Następnie w historycznej Sali BHP , gdzie w 1980 r. podpisano Porozumienie Gdańskie rozpoczęła się KONFERENCJA "OD GODNOŚCI CZŁOWIEKA DO PONADNARODOWEJ WSPÓŁPRACY".Inauguracyjne przemówienie wygłosił Piotr Duda Przewodniczący Komisji Krajowej SOLIDARNOŚCI.Następnie przemawiał JE abp Sławoj Leszek Głódź a po nim głos zabrał JE abp Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski oraz Paweł Mucha Minister w Kancelarii Prezydenta RP.Przemawiali też Janusz Śniadek Poseł RP i prof. Rocco Buttiglione. Po ukonstytuowaniu się Prezydium Rady Programowo - Naukowej MCBFS przystąpiono do dyskusji w sekcjach roboczych.D.C.N. w sobotę , gdzie w godzinach wieczornych przyjęta ma być Uchwała Programowa przez Prezydium Rady.

Głódź dziękował za dorobek "Solidarności" szefom związku. Wymienił Janusza Śniadka, gratulując mu uzyskania mandatu posła, a także "miłościwie nam panującego Piotra Dudę". Lecha Wałęsy nie wspomniał, a Mariana Krzaklewskiego nazwał "Europejczykiem". - Siedzi w Brukseli. Gigot i baraninę tam spożywa - powiedział Głódź.

 

Pomorska TV NARODOWA
red,Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 Rozmowa red.Sławomira Ziembińskiego  naukowcem i z księdzem prof, w Sali BHP:

www.youtube.com/watch

Udałem się dziś 08 listopada 2019 r. na spacer z kamerą aby sprawdzić co tam się zmieniło nad Motławą.Wszystko jak widać jest po staremu ino turystów nie jest zbyt wielu.W większości to turyści ze Skandynawii ale tez były i dziewczyny z .. Ukrainy.Rano w Gdańsku była mocna mgła , ale jak widać na filmie już się podniosła i słoneczko się pokazało.

Pomorska TV NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

Gdańsk od rana był we mgle ale pojawiło się już słoneczko:

www.youtube.com/edit

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej