Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PARADA NIEPODLEGŁOŚCI W GDAŃSKU - RELACJA FILMOWA PTVN

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Gdańsku , jak co roku odbyła się Parada Niepodległości zorganizowana przez stowarzyszenie SUM.Przejechały tam dawne pojazdy wojskowe.Maszerowały też oddziały rekonstruktorów.Na scenie śpiewano Pieśni Patriotyczne.

HEJ, HEJ UŁANI DZIECI MALOWANE ,  ŚPIEWAJĄ  a Czerwonego Korsarza atakuję wredny ochroniarz opłacany przez Aleksandre Dulkiewicz:

www.youtube.com/watch

 

 11 listopada 2019 r. jak co roku w Gdańsku obył się Marsz Niepodległości.Ruszył on z pod Technikum Łączności a na czele pojechały w forpoczcie dawne pojazdy wojskowe a na jednym z nich ulokował się Sławomir Ziembiński Kontradmirał i dowódca Morskich Drużyn Strzeleckich czyli Czerwony Korsarz z kamerą.

Dalej jechała konnica i maszerowali rekonstruktorzy z różnego rodzaju wojsk z innych epok.Później pod brama Zieloną na scenie przemawiała Aleksandra Dulkiewicz Prezydent Gdańska.Na zakończenie śpiewały połączone chóry gdańskie.Imprezę zabezpieczali wrednie się zachowujący ochroniarze , którzy grozili mi podczas filmowania pobiciem!?

Pomorska TELEWIZJI NARODOWEJ
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

CZERWONY KORSARZ  na Paradzie Niepodległóści  w Gdańsku jedzie z kamerą wojskową ciężarówką:

www.youtube.com/watch

  Aleksandra Dulkiewicz przemawia pod Zielona Bramą po Paradzie Niepodległóści:

www.youtube.com/watch

PARDA NIEPODLEGÓŚCI - CZERWONY KORSARZ JEDZIE NA WOJSKOWEJ CIĘŻARÓWCE :

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej