Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

HELIKOPTER MEDYCZNY PRZYLECIAŁ NA STOGI W GDAŃSKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedyna droga prowadząca na dzielnice STOGI to onegdaj ulica jednokierunkowa.Aktualnie z powodu trwającego już dwa lata remontu ulicy Wosia Budzisza jest dwukierunkowa i jedyna na WYSPĘ STOGI w Gdańsku!?

 NATĘŻONY TO PRAC PRZY ULICY WOSIA BUDZISZA NA GDAŃSKICH STOGACH:

 www.youtube.com/watch

  Dziś 30 listopada 2019 r. miały już się odbywać próbne jazdy Tramwajem na Stogi - dostałem taką informację i udałem się w samo południe na teren budowy torowiska z kamerą!?Spotkałem tam bardzo dużo pracujących robotników , którzy specjalnymi widłami zagrabiali tłuczeń na torowisku.Inni pracowali młotami pneumatycznymi i docinali szlifierkami krawężniki .Dalej okazało się , że nawet i trawa została już posiana przy torowisku i nasadzono jakieś sadzonki.Przejeżdżający obok mnie kierowca białego furgonu poinformował mnie , że na objeździe gdzie jest ruch dwukierunkowy na jednokierunkowej ulicy zdarzył się wypadek i jest totalny korek , co zobaczyłem , kiedy doszedłem do wiaduktu na ul.Majora Sucharskiego .Będąc na ulicy Kaczeńce zauważyłem lecący śmigłowiec prawdopodobnie już z ofiarą wypadku.Dowiedziałem się , że to samochód osobowy uderzył w ....drzewo!Pod wiaduktem zboczyłem na nowych torach jadący pojazd z którego leciały iskry.Okazało się , że nowe prosto z huty przywiezione tory trzeba przeszlifować zanim odda się je do eksploatacji i teraz się jak widać za to zabrano.Wynika z tego , ze Tramwaje mają szanse dojechać na ulice Zimną na Stogi jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu 

 TOTALNY KOREK PRZY WIADUKCIE .MAJORA  SUCHARSKIEGO W GDANSKU i SZLIFOWNIWE NOWYCH TORÓW:

 

www.youtube.com/edit

HELIKOPTER PRZYLECIAŁ NA MIEJSCE WYPADKU NA STOGACH BO JEDYNA DROGA  NA NASZĄ WYSPAE NIE BYŁA PRZEJEZDNA:

 www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej