Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1748 postów 309 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SKAZANY STANISŁAW MICHALKIEWICZ SPOTKAŁ SIĘ Z KORSARZEM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W GDAŃSKU i porozmawiali sobie.Następnie specjalny gość wygłosił prelekcje w sali Naczelnej Organizacji Technicznej i odpowiadał na pytania zgromadzonych tam Gdańszczan.

 Stanisław Michalkiewicz został SKAZANY w procesie cywilnym mimo , że nie widział Sędziego ani adwokata nie miał a nawet w Sądzie nie był?Czerwony Korsarz też doświadczył onegdaj tego samego , bo jak widać w Polsce działają Sady KAPTUROWE.Nie odbierzesz Listu Poleconego z Sądu , to Sąd uważa , że jesteś powiadomiony .....TAKIE MAMY PRAWO.Obowiązuje ono jeszcze z dawnych czasów KOMUNY?Wyjedziesz za granicą do pracy i gdy po pół roku wrócisz do kraju to ....masz WYROK i pójdziesz SIEDZIEĆ do kicia! Panie Ziobro Ministrze Sprawiedliwości, gdzie tu jest LOGIKA?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

        ROZMOWA STANISŁAWA MICHALKIEWICZA Z CZERWONYM KORSARZEM SŁAWOMIREM ZIEMBIŃSKIM W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

 

PRELEKCJA STANISŁAWA MICHALKIEWICZA W GDAŃSKU NA SALI W  NACZELNEJ ORGANIZACJI TECHNICZNEJ W GDANSKU

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

 • Niech Staszek Michalkiewicz z Romkiem Behrentem
  Niech Staszek Michalkiewicz z Romkiem Behrentem zbierają razem na wspólne konto szmalec za gwałcenie przez Behrenta Kasi! Dlaczego tylko Stasiek ma na tym wydarzeniu skorzystać i robić cyrk obwoźny? Niech się podzieli z Romanem. No bo czemu Roman Behrent ma nie skorzystać. Nie wypić i nie zakąsić z tego tytułu!


  Stasiek nie bądź sknera! Podziel się zrzutą z facetem, dzięki któremu masz ten cyrk obwoźny!
 • @Oracz 16:50:13
  http://www.tchr.org/images/DSCF4063.JPG


  Poszkodowany Roman Behrent któremu należy się kas(i)a!
 • @Oracz 17:02:36
  "Maniera polemiczna” obojga G. znana jest od dawna. Steki wyzwisk, obficie uzupełniane o zmyślenia, ordynarne kłamstwa i pomówienia to cecha rozpoznawcza obojga.

  W końcu trafiła kosa na kamień.

  I tak dziwne, że aż do końca listopada dziewczyna wytrzymała ocean nienawiści, jaki ci rzekomi katolicy wylali na nią.

  Ot, pisał Janusz G. na facebooku jeszcze 26 sierpnia 2019 roku:

  Trwa operacja synagogi szatana pod kryptonimem Kasia-kurwasia wymierzona w Zakon Chrystusowców, którą teraz realizuje V-ta kolumna w Kościele z ruchu grzesznych cip i brudnych serc podszywającą się pod Ruch Czystych Serc.

  Wiele wskazuje na to, że cała afera pedofilska w tym zakonie została wymyślona i wykonana przez lucyferycznych żydów, którzy zinfitrowali Kościół katolicki i teraz chcą go upokorzyć i złupić. NIE DAJCIE SIĘ OTUMANIĆ SATANISTOM!

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2380366282208137&id=100007043649342 (link is external)  Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/janusz-g-znowu-przed-sadem

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :).
 • Pierwsze-
  Na złość rzucającym kupki jedno* dałem 5. A co mi szkodzi:)
  Drugie- temat dopiero co był na Portalu podnoszony. W związku z tym że zapewne poszkodowanej czy nie, kasunia kochana wyszła. Dlatego trza Zakon jeszcze raz wydoić(ojoj joj, nieładnie siem kojarzy:) w imię nagle przypomnianych lub niedocenionych po latach szkód.
  Trzecie- znaczy, komuś przyszedł do głowy numer "Na Polańskiego".
  Co pokazuje że w imię odpowiedniej kwoty i własnego rozgłosu można nawet zostać antysemitą:( Choć po latach.
  Czwarte- jeśli masz wrednego sąsiada to nawet obserwacja skrzynki pocztowej i warowanie przy niej przez 24 nie pomoże. W taki sposób awiza docierają do mnie albo wcale albo z opóźnieniem ponad 2 tyg. Chyba że spotkam listonoszkę w trasie a miejscowy UP nie ma skrytek:(

  Piąte- marzy mi się następujący numer: siedzę w kucki przed Budynkiem PE. Ubrany w chałat, z kipą na głowie. Obowiązkowo niedomyty, kiwając się mamroczę kilka wykutych wersów Tory. Oczywiście zbiegają się hieny, pardon, opiniotwórcy. Wyjaśniam im łamanym niemieckim- uciekłem z wrednej Polski gdzie nie pozwalają mi praktykować mojej własnej religii. Wymyślonego przeze mnie w chwili natchnienia Chasydyzmu Zreformowanego. Przez niekonwencjonalny wygląd oraz zapach nie mogę znaleźć żadnej pracy w Krajach UE(byłoby to łatwe do udowodnienia). Oskarżam więc kraje UE o totalna dyskryminację nowej Wiary. A głównym założeniem mojej Religii jest walka z ociepleniem globalnym w imię powrotu do Rajskiej Równowagi z czasów Praojca Adama. Amen.
 • @brian 09:25:03
  Religia ,,braiana" zagrożona, bo kasa Rzymu została pociągnięta przez Kasię. Ach ta Kasia, chwila przyjemności z Kasią przez ,,chrystusowaca" pod okiem innych ,,chrystusowców", nie powinna tak się kończyć tj zagrożeniem ,,wiary braiana" przez odciąganie kasy z Rzymu! Kasia powinna spłonąć żywcem na stosie, zaraz jak sobie to czy owo ,,przypomniała". Ale braian przysnął. Teraz braian sobie przypomniał, jak już musztarda po obiedzie ostała się. A może nie wszystko stracone? Kupą mościpanowie!
 • @Oracz 07:21:52
  No to musimy razem utworzyć pierwszą Wspólnotę, oczywiście przesladowania w pakiecie. To już mamy dwóch pseudo- rebe w kolejce po horrendalne odszkodowania:))
  I gwarantowany wrzask takiego Haaretza najmniej. W zasadzie to nie byłby pierwszy humbug na takiej zasadzie. Ale głupi zjadacze kitu z telewizora mają pamięć jak jętka jednodniowa:)))
 • @brian 09:00:58
  Podaj pan dwa pierwsze przykazania z Dekalogu. (Prośba)
 • @Oracz 12:06:25
  Plissss. Nie bierz mnie Acan pod włos. Skoro taka
  Skoro taka Wednsdey Addams, pardon, Greta może być pseudoekologicznym dzieckiem bogatych lewaków to my możemy udawać pseudoekologicznych Chasydów. Bez grzechu.
 • @brian 20:20:35
  Diagnoza: religia briana to kroczenie drogą szeroką i prostą, ku bramie szerokiej.

  Mt7,13 Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. 14 Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!

  Zawsze możesz poszukać ścieżki prowadzącej do wąskiej bramy! Nie marnuj czasu!
 • @Oracz 22:27:50
  Oczywiście. I cieszę się że będziemy mogli być dwoma pierwszymi opłacalnymi euromęczęnnikami ekochasydyzmu zreformowanego. A taka Unia roztoczy nad nami opiekę i zasponsoruje. Oraz zapewni rozgłos nie gorszy od tego przy owej Wednsday Addams, pardon, Grety. Oprócz tego możemy się stać bohaterami popkultury. Znaczy czas układać piosenki z którymi na ustach przejdziemy przez tęczową bramę sukcesu. A za nią to o co chodzi wszystkim nowym ekoprotestantom- kasa, kasa, kasuchna i Kasiora.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej