Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

OWSIAK PYTA SIĘ W JAKI SPOSÓB TEN CZŁOWIEK DOSTAŁ SIĘ NA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SCENĘ!?Wiadomo, że WOŚP organizator Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy nie dokonał zgłoszenia tej imprezy jako masowej co skutkowało brakiem Karetki Pogotowia....Ochrona TAJFUN zatrudniła osoby niepełnoletnie!?

JAK WYGLĄDA ZBÓRKA PUBLICZNA NA WOŚP JURKA OWSIAKA W GDAŃSKU -  DZIECI MAŁOLETNIE BIEGAJĄ SAMOPAS Z PUSZKAMI I NAKLEJAJĄ WSZYSTKIM CZERWONE SERDUSZKA:

 www.youtube.com/watch

 Nieopodal Pomnika Poległych Stoczniowców ustawiono scenę kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Nie wiadomo jednak czy na tej scenie pojawi się pani Aleksandra Dulkiewicz , bo mimo , że teraz ma przydzielonych i opłacanych przez gminę dwóch ochroniarzy , to świadomość tego co wydarzyło się na podobnej senie poprzedniego roku może panią Prezydent powstrzymać.Nie wiem czy miejsce koncertów wybrono dobrze , bo jednak Pomnik Poległach Stoczniowców i szacunek należny poległym wymaga ciszy a nie koncertów w tkim miejscu?Mam nadziej , że tym razem Ochrona uczestników tego wydarzenia nie dopuści do zadnego zagrożenia podczas tej masowej imprezy!
Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu


 REPORTAŻ Z MIEJSCA GDZIE DZIŚ USTAWIONO SCENE OBOK TRZECH KRZYŻY POLEGYCH STOCZNIOWCÓW W GRUDNIU 1970 r.:

 CZERWONY KORSARZ SŁĄWOMIR ZIEMBIŃSKI WPISUJE SIĘ DO KSIEGI KONDOLENCYJNEJ ŚP. PAWŁA ADAMOWICZA WYŁÓZONEJ W ECS W GDAŃSKU W 2019 R.:

KOMENTARZE

 • Przed i po szkodzie glupi
  "...Histeria jaką rozpętały media oraz politycy po śmierci Adamowicza pokazuje, że z ogromnej liczby nieszczęść jakie ściągnęli oni na nasze i swoje głowy, niczego się oni nie nauczyli. Zamiast domagać się oni przykładnego ukarania winnych zaistniałej sytuacji, to jest pana Owsiaka, (który łamiąc prawo nie zgłosił organizowanego koncertu jako imprezy masowej, czym nieumyślnie przyczynił się do zaistniałego nieszczęścia), oraz gdańskich urzędników miejskich (którzy wyrazili zgodę na organizację koncertu na „wariackich papierach” zajęcia pasa drogowego) rozpoczynają oni żenującą orgię „kłapania dziobami” na temat „mowy nienawiści” i tym podobnych srutu tutu, pierdu pierdu!

  Gdyby wśród polskich „elit” politycznych znalazł się choć jeden obywatel myślący w kategoriach dobra wspólnego i nie podszyty tchórzem, to być może dałoby się uniknąć następnych nieszczęść prowokowanych przez Owsiaka. Zauważmy, że cała ta jego „orkiestra” oparta jest na łamaniu prawa na gigantyczną skalę. Polskie prawo nie dopuszcza do samodzielnego uczestnictwa w publicznych zbiórkach pieniężnych osób nieletnich, mających mniej niż 16 lat. Dzieci mogą brać udział w zbiorkach tylko pod bezpośrednim nadzorem osób pełnoletnich i za pisemną zgodą rodziców!

  Kto te przepisy egzekwuje? Kogo to interesuje, że wbrew prawu, w środku zimy, w mrozie i śniegu wałęsają się po ulicach dzieci pozostawione same sobie i pozbawione opieki osób dorosłych? Dlaczego dla jednej zbiórki pieniężnej organizowanej cyklicznie co roku przez Owsiaka, wszystkie organy państwa mające egzekwować przestrzeganie prawa nagle stają się głuche i ślepe? Czy w takiej sytuacji definicja państwa polskiego autorstwa byłego ministra Spraw Wewnętrznych pana Sienkiewicza ( chuj, dupa i kamieni kupa) nie jest wyjątkowo trafna? Czy dopiero jak zginie jakieś dziecko, polska administracja zacznie działać?

  Ile jeszcze nieszczęść ściągną na nasze i swoje głowy polskie „elity” nim zrozumieją oni, że podstawą ładu społecznego jest przestrzeganie prawa i procedur przez instytucje i obywateli, bez żadnych wyjątków!? Instynkt samozachowawczy powinien im podpowiadać, że chaos prawny, łamanie prawa i poczucie bezkarności które tworzą dla siebie, mogą się w każdej chwili obrócić przeciwko nim, o czym przekonał się ostatnio prezydent Adamowicz a przed nim dziesiątki innych notabli!.."

  Anthony Ivanowitz

  23.01.2019r.

  Www.pospoliteruszenie.org
 • hm
  Ustalmy jedno na niewinnego nie trafiło nawet bez bacowania w necie. to nie była to postać kryształowa a raczej zwyczajny oszust i dorobkiewicz kosztem miasta , którym z woli wyborców administrował. W zasadzie ktoś z trójmiasta powinien sądownie podważyć ten kuriozalny zakup Lipska jako efekt przestępczego porozumienia. W ten sposób zmarły zrehabilitowałby się Gdańskowi

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej