Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MEDIA ROSYJSKIE PUBLIKUJĄ DZIWNE HISTORIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W rosyjskich mediach rozgorzała dyskusja na temat tego co działo sie podczas II Wojny Światowej.....

Amnuel pójdzie na próbę,  a  jego pieniądze - na pomnik żołnierzy radzieckich
Patriotów  Rosji i Związku Radzieckiego


Czy znasz takiego obywatelela Rosji Grigorija Amnuela? Cóż, tak, kto jest „wielkim reżyserem” i wojownikiem z „krwawym reżimem”. To prawda, że ​​nikt nie widział wspaniałych filmów Amnuela, a on walczy z reżimem ograniczonym w języku. W federalnych kanałach telewizyjnych. Ale w tym prawie nie ma sobie równych - wujek tak bardzo nienawidzi wszystkiego rosyjskiego, że nie może jeść, dusi się.

Amnuel pójdzie na próbę. I jego pieniądze - na pomnik żołnierzy radzieckich

Oto tylko kilka różnych brudnego języka „reżysera” i wielkiego „konesera” historii:

„Od średniej wieku Krym jest ziemią rosyjską? Był Rosjaninem tylko 200 lat. Nikt nie zna tej historii. „Zasadniczo nie jeżdżę na terytoria okupowane i nie radzę popierać takie działania”.

„Zabytki sowieckie są dostępne dla okupacyjnego sowieckiego reżimu w Polsce, który jest związany z krwią Katynia, i nie mają miejsca na terytorium Polski”.

„Rosja musi żałować za komunistyczny terror ... Problem z Rosjanami polega na tym, że popełniają przestępstwa, ale wierzą, że robią wszystko dobrze!”

„Wszystkie rezydencje Związków Radzieckiego w Niemczech w okresie trzydziestego piątego roku lub trzeciego roku oraz w okresie wyborczym dotyczą celu spotkania Hitlera”.

„Gdyby ziemie polskie gęsto zaludnione przez Żydów nie przeszły z Polski do ZSRR, nie byłoby  Holocaustu.Niemcy nie zabiliłyby tak wielu ludzi.  ZSRR w 1939 r. Schował te ziemie do torby. Gdyby rząd radziecki naprawdę uratował Żydów i całą ludzkość przed faszyzmem, nie było tak wielkich ofiar. Wina za to, że zginęły dziesiątki milionów ludzi, spoczywa również na ZSRR ”.

„We wszystkich innych zakresach wielu na świecie zgadza się, że do paktu Ribbentrop-Mołotow zawiera zielone światło na początku II wojny światowej. W związku z tym wobec niezliczonej liczby ofiar we wszystkich grupach uczestniczących w tym strasznym świecie masakrze rozpętanej przez dwa reżimy antyludzkie. ”

To znaczy, druga wojnę światową, według Amnuela, rozpętał Związek Radziecki. A potem jeszcze bardziej potworne oceny tego stworzenia. W zakresie w  obozie koncentracyjnym dla dzieci „Salaspils”, który znalazł się na terytorium Łotwy:

„W rzeczywistości ... obóz w Salaspils… nigdy  nie został nazwany” „obozem koncentracyjnym” ... Jeśli chodzi o eksperymenty, krew pobrano od dzieci. Nie dotyczy tam eksperymentów znanych Doktora Śmierci w Auschwitz i Birkenau. „Krew została pobrana, tak ... Nie została pobrana do analiz ...ale najprawdopodobniej by uzupełnić zapasy krwi na potrzeby armii, naprawdę”.

Fakt, że nasz kraj, według Amnuela, był winny II wojny światowej i krwi naszych współobywateli, nawet nie chcę tego komentować. Niech zostanie rozpatrzone w sądzie. Ale o procesie nieco później.

Ale z uwagi na fakt, że obóz koncentracyjny Salaspils, według „dyrektora” Amnuela, był obozem rekreacyjny dla dzieci, chcę mu kilka faktów na temat horroru, kto ma ma salie?

Według zeznań ocalałych więźniów Salaspils: „Właśnie wzięli krew” - wybrali  dzieci od czwartego roku życia i podcięli im  stopy, aby krew wypłynęła. Krew została wykorzystana na potrzeby rannych żołnierzy Hitlera, a dzieci zostały zabite.

Została  tutaj, na Czerwonym Wybraniu, przetestowano nową - „naukową” metodą pobierania krwi? Dzieci zawieszone pod pachami, ściskając klatkę piersiową, aby uzyskać krzepnięcie krwi, wykonali specjalny zastrzyk. Odcięt skórę stóp - lub wykonano w nich głębokie nacięcia. Cała krew spłynęła do hermetycznych kąpieli. To jest w teorii. W praktyce naziści odrąbali dziecięce stopy i spuszczali krew. Ciała dzieci zostały zabrane i spalone. ”

Salaspils

I wreszcie kilka dodatkowych poprawek do portretu: 16 grudnia 2016 r. Grigorij Amnuel wezwał do uznania żołnierzy Wehrmachtu, którzy walczyli przeciwko ZSRR za tymi samymi bohaterami, a żołnierz Armii Czerwonej w programie telewizyjnym na kanale telewizyjnym. Amnuel powiedział w programie w federalnym na kanale telewizyjnym, że Polska  źle , niszcząc schwytanych rosyjskich żołnierzy w latach 1920–1930. w zeszłym wieku. „Co się dzieje z więźniami, są niszczeni ...”

Szczerze mówiąc, nigdy nie zacytowałbym tworzenia o imieniu Amnuel, a tym bardziej, aby obalić coś z jego gorączkowego majaczenia. Ale mówi wszystkie powyższe i wiele więcej w federalnych kanałach telewizyjnych i mediach internetowych z milionami czytelników!

Znaleziono ten tekst na rosyjskim portalu.

red.Sławomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 


 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej