Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2041 postów 355 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MEDIA W POLSCE SĄ NARZĘDZIEM OGŁUPIANIA SPOŁECZEŃSTWA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

FUNDACJA AKADEMIA PATRIOTÓW wręczyła w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej nagrodę imienia Fryderyka Bastiata panu Michałowi Marusik. Laudację wygłosił Stanisław Michalkiewicz a wywiad z nagrodzonym przeprowadził Sławomir Ziembiński.

 

 

 Media w Polsce są narzędziem ogłupiania społeczeństwa i mają większe oddziaływanie niż karabiny i czołgi tak twierdzi zdobywca nagrody imienia Fryderyka Bastiata .Demokracja to iluzja i jest idiotów i polityków , a rządzą naprawdę ludzie, którzy są ukryci i mają rzeczywiste atrybutu WŁADZY twierdzi były eurodeputowany Michał Marusik. Przekazuję on maksymę , że nie można siedzieć na Trybunie lecz Polskę trzeba walczyć!Stanisław Michalkiewicz uważa , że jest Demokracja, bo są też .....demokratyczne wyboryw Polsce!?

Pomorska TELEWIZJI NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 WYWIAD SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO Z MICHAŁEM MARUSIK LAUREATEM NAGRODY AKADEMII PTRRIOTÓW:

www.youtube.com/watch 

STANISŁAW MICHALKIEWICZ ROZMAWIA ZE SŁAWOMIREM ZIEMBINSKIM O NAGRODZIE AKADEMII PATRIOTÓW A TAKŻE O DONALDZIE TRUMPIE I ...DEMOKRACJI:

 

KOMENTARZE

 • "MEDIA W POLSCE SĄ NARZĘDZIEM OGŁUPIANIA SPOŁECZEŃSTWA!
  ---------------
  Jak najbardziej ale one tylko jakby nadają ogłupianiu dokonywanemu w szkołach i uniwersytetach - jakiejś wiarygodności.
 • @ Autor
  Widzę, że i Dżahyra tam zabawiła.
  Szkoda, że i z nią Pan nie zagadał.
  Ciekawe co miałaby do powiedzenia...

  5*
 • Tekst na pudło ...
  Tekst na pudło ... Dobrze, że bezcenny Stanisław Michalkiewicz nie poprosił na tym spotkaniu o kolejną ściepę, tym razem na wykup TRZECIEGO mieszkania ...

  A tymczasem coraz trudniej dotrzeć do niektóych tekstów w innych mediach, tych, co są "wszystkich Polaków" i nie służą ogłupianiu ...

  http://swiatowid.neon24.pl/post/152704,jak-katole-kryja-swoich-pasterzy-dewiantow czyli: "Ścigają cię po dokonaniu kradzieży? Uciekając krzycz jak najgłośniej 'łapaj złodzieja'. Złapany krzycz, że to okradziony jest winny i że 'inni bardziej kradną'..."
 • Oczywista oczywistość
  Oczywiście, że media służą ogłupianiu, a rzeczywista władza jest w ukryciu. Diagnoza jak najbardziej prawidłowa.
  Jednak trafna diagnoza to tylko połowa sukcesu. Brakuje odpowiedzi na pytanie, co w związku z tym? Jaka jest terapia na tak postawioną diagnozę?
 • :-)
  Hmmmm... a może to na odwrót? Możliwe że to media zgłupiały bo głupki je czytają? Jak to mówią "jeśli wlazłeś miedzy wrony musisz krakać jak i one".
 • Przez cały czas zbierania podpisów pod STOP 447
  media głównego nurtu w Polsce milczały jak zaklęte. Dzisiaj podobno radiowa trójka powiedziała i zainteresowała się telewizja holenderska.
  https://www.youtube.com/watch?v=z-DV2HRaG3c

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej