Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MEDIA W POLSCE SĄ NARZĘDZIEM OGŁUPIANIA SPOŁECZEŃSTWA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

FUNDACJA AKADEMIA PATRIOTÓW wręczyła w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej nagrodę imienia Fryderyka Bastiata panu Michałowi Marusik. Laudację wygłosił Stanisław Michalkiewicz a wywiad z nagrodzonym przeprowadził Sławomir Ziembiński.

 

 

 Media w Polsce są narzędziem ogłupiania społeczeństwa i mają większe oddziaływanie niż karabiny i czołgi tak twierdzi zdobywca nagrody imienia Fryderyka Bastiata .Demokracja to iluzja i jest idiotów i polityków , a rządzą naprawdę ludzie, którzy są ukryci i mają rzeczywiste atrybutu WŁADZY twierdzi były eurodeputowany Michał Marusik. Przekazuję on maksymę , że nie można siedzieć na Trybunie lecz Polskę trzeba walczyć!Stanisław Michalkiewicz uważa , że jest Demokracja, bo są też .....demokratyczne wyboryw Polsce!?

Pomorska TELEWIZJI NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 WYWIAD SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO Z MICHAŁEM MARUSIK LAUREATEM NAGRODY AKADEMII PTRRIOTÓW:

www.youtube.com/watch 

STANISŁAW MICHALKIEWICZ ROZMAWIA ZE SŁAWOMIREM ZIEMBINSKIM O NAGRODZIE AKADEMII PATRIOTÓW A TAKŻE O DONALDZIE TRUMPIE I ...DEMOKRACJI:

 

KOMENTARZE

 • "MEDIA W POLSCE SĄ NARZĘDZIEM OGŁUPIANIA SPOŁECZEŃSTWA!
  ---------------
  Jak najbardziej ale one tylko jakby nadają ogłupianiu dokonywanemu w szkołach i uniwersytetach - jakiejś wiarygodności.
 • @ Autor
  Widzę, że i Dżahyra tam zabawiła.
  Szkoda, że i z nią Pan nie zagadał.
  Ciekawe co miałaby do powiedzenia...

  5*
 • Tekst na pudło ...
  Tekst na pudło ... Dobrze, że bezcenny Stanisław Michalkiewicz nie poprosił na tym spotkaniu o kolejną ściepę, tym razem na wykup TRZECIEGO mieszkania ...

  A tymczasem coraz trudniej dotrzeć do niektóych tekstów w innych mediach, tych, co są "wszystkich Polaków" i nie służą ogłupianiu ...

  http://swiatowid.neon24.pl/post/152704,jak-katole-kryja-swoich-pasterzy-dewiantow czyli: "Ścigają cię po dokonaniu kradzieży? Uciekając krzycz jak najgłośniej 'łapaj złodzieja'. Złapany krzycz, że to okradziony jest winny i że 'inni bardziej kradną'..."
 • Oczywista oczywistość
  Oczywiście, że media służą ogłupianiu, a rzeczywista władza jest w ukryciu. Diagnoza jak najbardziej prawidłowa.
  Jednak trafna diagnoza to tylko połowa sukcesu. Brakuje odpowiedzi na pytanie, co w związku z tym? Jaka jest terapia na tak postawioną diagnozę?
 • :-)
  Hmmmm... a może to na odwrót? Możliwe że to media zgłupiały bo głupki je czytają? Jak to mówią "jeśli wlazłeś miedzy wrony musisz krakać jak i one".
 • Przez cały czas zbierania podpisów pod STOP 447
  media głównego nurtu w Polsce milczały jak zaklęte. Dzisiaj podobno radiowa trójka powiedziała i zainteresowała się telewizja holenderska.
  https://www.youtube.com/watch?v=z-DV2HRaG3c

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej