Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

RADNY PIS W GDAŃSKU OSKARŻYŁ DZIENNIKARZA O GROŹBY KARALNE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj w Gdańsku w Sądzie Rejonowym rozpoczęła się rozprawa z oskarżenia pana Waldemara Jaroszewicza Radnego Miasta Gdańska z ramienia PIS-u.


na zdjęciu z procesu onegdaj Czerwonego Kortsarza ,  adwokatka Korsarz i adiutantka Marihuana

 SĄD A MEDIA,   W GDAŃSKU DOCHODZI DO KONSENSU I MOŻNA FILMOWĄ...., ALE NIE WSZYSTKO:

 www.youtube.com/watch

  W Sądzie Rejonowym w Gdańsku rozpoczął się w dniu 23 stycznia proces Sądowy w którym to Radny Gdański z Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Jaroszewicz oskarżył pana Henryka J. o GROŹBY KARALNE.!?Obie strony zdecydowały na rozprawie o nieupublicznianie ich wizerunku w mediach , co w przypadku pana Radnego jest niespotykane , gdyż jest on osoba PUBLICZNĄ?
Dziennikarze w osobie red.Sławomira Ziembińskiego i red.Marka Barana uzyskali jednak od Sądu prawo do filmowania i robienia zdjęć, jednakże oskarżony zgodził się tylko na zdjęcie ale nie na filmowanie?W efekcie sprawa będzie się toczyć dalej , gdyż oskarżony nie zgodził się z tym , ze to on użył GRÓŹB KARALNYCH!Twierdzi on , że da szanse wycofać się honorowo z Rady Miasta GDAŃSKA a gdy on to uczyni, to oskarżony nie będzie upubliczniał faktów o nim w mediach.Tak się nie stało i dlatego on poprzez  media i internet ,  poinformował,  że pan Radny był rejestrowany przez SB i pracował w PAX -sie za czasów komunistycznych?CDN nastąpi W KWIETNIU, bo pan prawnik pan Radnego nie pojawił się w Sądzie

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 FILM DOKOMENTUJĄCY PRZEBIEGO ROZPRAWY SĄDOWEJ Z POZWU WALDEMARA JAROSZEWICZA RADNEGO MIASTA GDAŃSKA:

 www.youtube.com/watch

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej