Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2041 postów 355 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WITALIJ KLICZKO MÓWI JAK UKRAINA WALCZY I CZYM?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Gdańsku pojawili się ważni goście z Ukrainy , wykorzystałem ten czas aby porozmawiać z konsulem Ukrainy a następnie zapytałem Witylija Kliczko Mera Kijowa jak zamierzają wygrać z Rosją? Mamy aktualnie napięta sytuację pomiędzy Rosją USA i Ukrainą

 W Europejskim Centrum Soliodarności w Gdańsku tuż przed spotkaniem z ukraińskimi Liderami z Witlaijem Kliczko na czele redaktor Sławomir Ziembiński przeprowadził wywiad z Konsulem Generalnym Ukrainy w Gdańsku...posłuchajcie i zobaczcie.

www.fundacja-slawpol.eu
Prezydent
Sławomir Ziembiński

 WYWIAD Z KONSULEM UKRAINY W EUROPEJSKIM CENTRUM SOLIDARNOŚCI:

 

 

www.youtube.com/watch

W dniu 29.09.2014 r. odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności ceremonia wręczenia Nagrody LECHA WAŁĘSY przybyłemu z Ukrainy Merowi Kijowa.Redaktor P T N pan Sławomir Ziembiński przeprowadził rozmowę ze znanym z Majdanu działaczem Witalijem Kliczko.

Totalne pomieszanie faktów z rzeczywistością!?Nigdy nie wspierałem banderyzmu!!!Dziennikarz niezależny ma prawo robić wywiady z każdym niezleżnie od jego przynależności narodowej i poglądów politycznych!!!
W 1980 roku jako przywódca strajku w OBR MEPROZET w Gdańsku i członek MKS w Stoczni Gdańskiej walczyłem o WOLNOŚĆ SŁOWA a dzisiaj odradza się w Polsce CENZURA przez takich .....Benedyktów!!!

ROZMOWA CZERWONEGO KORSARZA Z WITALIJEM KLICZKO :

 

 

 

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Pan Etinzon (pseudonim Kliczko) niepotrzebnie używa słabo rozumianego w Polsce języka prostego. Nas uczono bardzo uniwersalnego j.rosyjskiego. Lecz rozumiem że musi grać tę rolę, jako Aszkenazi, choćby dla samych nacjonalistów ukraińskich którymi kierują i kierowali jego pobratymcy.
 • !!!
  Właśnie zauważylem innego rodaka p.Etinzon - Frotmana (aka Tiahnybok). Ten twierdzi że Warszawa i Kraków to rdzennie ukraińskie ziemie i że właśnie trwa marsz po nie (operacja Trójmorze).
  Ja mu wierzę, że (cicha) inwacja zaczęła się i ich pobratymcy zakotwiczeni w naszym kraju, władający naszym językiem tę operacje wspólnie przeprowadzają. Przyjechali chyba dogadać dalszy etap tejże operacji.

  Deklaracja własności (przynależności) Warszawy i Krakowa do Ukrainy pada pod koniec tej płomiennej mowy: https://m.youtube.com/watch?v=3Vp-Z39KAcw
 • @Oracz 13:02:15
  W Ameryce robi się gorąco dla Deep State, więc tzw Międzymorze, będzie doskonałym w ich mniemaniu, lądowiskiem dla nich.
  Jedwabny Szlag ma zapewnić im kupiecką ekspansję na całą Europę, więc nam już się wmawia że czekają nas nowoczesne miejsca pracy na posadach operatorów wózków widłowych, i różnorakich innych przepakowywaczy, czy innych składaczy klocków, no bo raczej to co pozostało jeszcze po tej rzezi polskiej indywidualnej przedsiębiorczości, zostanie wtedy już totalnie dobite.
  Można przypuszczać, że tym Szlagiem przyjadą migiem wtedy do Europy, także i całe pociągi chemicznie spreparowanych rzodkiewek, sałaty, kalarepy itd

  Z ideą tą oswajają nas już od dawna, m.in to Euro2012 zostało w tym celu nam "sprezentowane", wraz budową zadaszonych stadionów - obozów koncentracyjnych na wypadek jakiegoś niezadowolenia.

  Tak..., nie wzięli jednak pod uwagę faktu takiego, że nad tym wszystkim jest jeszcze Pan Bóg, którego "wejście na arenę" właśnie powoli już widać.
  I tu jest nasza Polaków, ale i wszystkich Europejczyków, nadzieja.
 • @Jan Paweł 15:45:37
  Wszystko wzięli pod uwagę. Kult królowej nieba tak właśnie się kończy, wystarczy sobie poczytać u Proroka Jeremiasza.

  Zresztą jeden z katów Polaków z Wołynia, już awansował na świętego w Watykanie, mowa o Szeptyckim. Tzn może nie kat, ale kapelan katów.
 • @
  Dałem wysoką ocenę, za pojawienie się w odpowiednim miejscu, w odpowiedniej porze. Jak dla mnie bardzo cenna informacja że ,,nasze służby" tolerują na terytorium naszego kraju osobę pokroju A.Hitlera (Frotman/Tiahnybok), który wygłasza w otoczeniu weteranów UPA otwartym tekstem roszczenia terytorialne względem Polski. Teraz już nikt nie powinien mieć wątpliwości że ten osobnik nie znalazł się obok J.Kaczyńskiego przypadkiem, gdy ten wykrzykiwał banderowskie hasło w kierunku tłumu na Ukrainie.

  To parcie do wojny!

  Oczywiście ,,wszystkiemu winny Putin".
 • Kiliczko
  Zręcznie się wywikłał. Nadaje się na polityka.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej